Show Tv’nin Yeni Dizisi “Yüz Yüze” Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Show Tv yeni dizisi Yüz Yüze ile adından yine söz ettirecek. Oldukça iddialı olan dizinin başrol oyuncuları ise Sinem Kobal ve Birkan Sokullu. Çok yakından izleyici karşısında olacak olan dizinin konusu nedir, ne zaman başlayacak, hangi oyuncular var gibi pek çok sorunun cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Daha ilk fragmanı ile heyecanlandırmayı başaran dizi Yüz Yüze ikinci fragmanı ile de ortalığı kasıp kavurdu. Cino, Aleko, Mustafa, Tatar ve Molla’dan oluşan çetenin seyirciyi oldukça heyecanlandıran dakikalarının yansıtıldığı birinci fragmanın ardından ikincisi de bugün yayınlandı. Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca Ve Celal Öztürk’ün yer aldığı Tims&B yapımı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturmakta. Senaristliğini Ethem Özışık’ın yaptığı Yüz Yüze “Aşk Nefrete Kardeştir.” sözüyle daha başlamadan kendini merak ettirdi. 

Yüz Yüze Dizisi Konusu

Sinem Kobal’ın canlandırdığı Seliha ve Birkan Sokullu’nun canlandırdığı Cihangir iki ayrı dünya olsalar da ikisi de gönlünü birine teslim etmekten hep kaçmış iki kişidir. Dış dünyaya karşı duvarlar örmüş kişilikte zıt kaderde ortak iki isim onlar. Kader yolunda karşılaşan ikilinin hikayesi, çete başı olan Cihangir’in başında bulduğu çeteyi aramakta olan Seliha’nın arama çabası sonucunda başlar. Seliha çete liderini bulmak için tek tek ipucu aramaktadır ve böylece çete liderine ulaşacaktır. Cihangir de aynı şekilde kendisini bulmaya çalışan bulma çabasındadır ve umulmadık bir anda ikili karşılaşır. Birbirlerinin kim olduklarını ve hatta aradıkları düşme olduklarını dahi bilmeden kendilerini farklı bir hikayede bulurlar.

Yüz Yüze Dizisi Oyuncuları

Birkan Sokullu

Sinem Kobal

Taner Ölmez

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Özgür Emre Yıldırım

Ece Çeşmioğlu

Rüzgar Aksoy

Başak Daşman

Ali Seçkiner

Muhammet Çakır

Selin Yeninci

Merve Dizdar

Celal Öztürk

Nihal Telcan

Kaan Uluca

Yüz Yüze Tanıtım Fragmanları

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın