Sil Baştan

Sil Baştan 1. Bölüm Özeti #İlk Tanışma

Kanal 7 ekranlarında yakında başlayacak olan ve orjinal adı Kill Me Heal Me olan Sil Baştan dizisinin birinci bölümünde neler olacak haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Sil Baştan 1. Bölüm Özeti

Do Hyun, zengin bir ailenin varisidir. Uzun süredir okula da gitmemiştir. Geldiğinde ise arkadaşı, Jennifer adında bir kıza evrak vermesini söyler. Do Hyun evrağı vermeye gittiğinde kızı babasının elinden dayak yerken kurtarır ama polis geldiğinde Jennifer bana saldıran Do Hyun diye şikayet eder. Sürekli geçmişte yaşadığı eziyet dolu günleri hatırlayan Do Hyun, bir anda kişilik değiştirir. Arka fonda Jang Jae şarkısı çalmaktadır.

Öfke dolu bir karaktere bürünüp kızın babasını döver ve kızını dövmemesi için ikna eder. Kız ise arkada korkarak ona teşekkür eder. Sabah olduğunda üzerindeki kıyafete bakan Do Hyun şaşkındır ve hiçbir şey hatırlamıyordur. Hemen sekreterinden yardım ister. Bu karakterin adı Shin Se Gidir ve ortaya çıktığında şiddet ön planda oluyordur.

sil baştan resmi 1

Do Hyun, yaşadıklarını anlatınca yaşlı doktor yardımcı olamayacağını söyler. Do Hyun ise bir anda hiç beklemediği bir yerde resmi giyinmiş kişiler tarafından karşılanır. Tesadüf sonucu ilerde hayatının bir parçası olacak olan doktor ve ikiz kardeşinin kavgasına da şahit olur.

sil baştan resmi 3

Doktor kardeşinin yüzünden hastasını kaçırdığını söyler. Kardeşi ile hastaneye gelince doktor kaçan hastasının gelmesine sevinir. Hasta psikolojik problemleri olan biridir onu sadece alt edebilen yeni psikiyatrist olan Oh Ri Jin’dir. Do Hyun ise istenmenesine rağmen annesinin ailesinin yanına gelir. Farklı karakterde iken hem şirketin başına geçmek hem de şirket hisselerine sahip olmak istediğini öğrenen Do Hyun büyükannesinin acı sözleri ile yıkılır. Annesi etrafında pervane olsa da büyükannesi onu şirketin başına getirmeyeceğini söyler.

sil baştan resmi 2

Do Hyun doktor tedavisi alma konusunda kararlıdır ve doktor bulunmasını ister. Oh Ri Jin ise hastasının kaçtığını görür gittiği yer ise Do Hyun ve kuzeninin buluşma adresidir. Doktor da hızla o adrese gider. Hastası ise Do Hyuna kendini psikiyatrist olarak tanıtır ve Oh Ri Jin geldiğinde onu da hastası olarak gösterir. Do Hyun ise Oh Ri Jin’i hasta zannedip durdurur. Oh Ri Jin dayanamaz ve Do Hyunu yere atar. Do Hyun lavaboya gider ve Shin Se Gi olarak ortaya çıkar. Üzerindeki kıyafetini de beğenmez ve lavabodaki adamı dövüp onun kıyafetlerini giyer.

sil baştan resmi 4

Oh Ri Jin ise hastasını hemen ambulansa yerleştirir ve Shin Se Gi ile karşılaşır. Özür diler ama o hicbir şey hatırlamıyordur. Shin Se Gi, Oh Ri Jinin saatini tutar ve hatırla der. Oh Ri Jin şaşkın bir şekilde neyi der Shin Se Gi, tam da bu dakikada sana aşık oldum der. Oh Ri Jin çok mutludur ama bir sorun vardır. Shin Se Ginin üzerindeki kıyafetlerin sahibi kavga etmek üzere adamlarını da alıp gelmiştir. Kavga biter herkes yerde Shin Se Gi ayaktadır. Kıyafetlerin sahibi Shin Se Gi’nin başına büyük bir darbe alır ama tekrar ayağa kalkar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu