Sil Baştan

Sil Baştan 16. Bölüm Özeti 6 Temmuz Cuma #Cha Do Hyun

Sil Baştan dizisi 16. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan evvel, bu bölümde küçük Ri Jin’e Cha Do Hyun diye seslenildiğini öğreneceğiz. Bakalım neler yaşanacak deyip sizleri Sil Baştan dizisi 16. bölüm özeti ile başbaşa bırakıyoruz.

Sil Baştan Dizisi 16. Bölüm Özeti #Cha Do Hyun Kim?

Ri Jin ve Do Hyun sonunda Snowflake Trenine binerler. Ancak bu bir son mudur? Do Hyun olmak ne demektir? Gelin Sil Baştan . bölüm özeti ne  detaylıca bakalım: Do Hyun ve Ri Jin birliktedir. Do Hyun, Se Gi’nin oyuncak trenini dolapta bulur ve küçük ri Jin’i hatırlar. Sonunda trene binerler. Do Hyun defterine bir şeyler yazınca Ri Jin merak eder ve bir geyik gördüm diye onu kandırıp deftere yazdıklarını okur.

Defterde hobiler, en sevdiği renk, en sevdiği şey gibi özellikler yazıyordur. Do Hyun daha önce kendisine eğer bir geziye çıkarsak onun hakkında daha çok öğreneceğini söylediğini hatırlatır. Trende çok güzel vakit geçiren ikili yine 25 Şubat 2015 tarihini hatırlıyorlar. Ri Jin küçükken bir çocukla tren oynadığını büyüdüklerinde de trenle uzaklara yolculuk edeceklerini dair söz verdiklerini hatırlar. Bunu kardeşine anlattığında o çocuk bendim dese de Ri Jin o çocuğun Ri On olmadığını bildiğini söyler.

sil baştan 16. bölüm özeti resmi 1

Babaanne ise Do Hyun’un amcasının bir çoçuğun bulunması için ummalı bir çalışma içerisinde olduğu duyumuna sinir olur. Bir de Do Hyun’u kovmuş olmasının şirketin hissedar belirleme toplantısında kendisinin aleyhine olabileceğini dinleyince kızgınlığı iki katına çıkar. Do Hyunu işe geri çağırma düşüncesi onu rahatsız eder. Tüm bu konuşmaları ise Do Hyun’un annesi kapıda dinlemiştir. Amca ile de görüşme yapan Do Hyun’un annesi çıkarları için kim yardım ederse onun yanında duran bir kadındır. Amcanın aklındakin daha fazlasını Do Hyun için isteyen annesi bakalım amacına ulaşacak mı?

Do Hyun Ri Jin’in hallerine gülerek sen kime benziyorsun diye sorunca Ri Jin annesi gibi yemek yapamadığını ama babası gibi matematikte iyi olduğunu söyler. Kardeşi Ri On ile ortak noktaları ise ikisi de sözlerinden önce yumruklarını kullandığını, başkalarının ricalarını reddemediğini ve ikisinin de bodrum katı korkusu olduğunu söyler.Ardından Ri On ile yaptığı konuşmayı hatırlar. Ri On2un Bodrumdaki Çocuk kitabında hikayenin nasıl devam ettiğini söyler. Kız ve oğlan her gece onda kızın kilitli olduğu bodrumda buluşmaya söz verirler. Ri on peki neden kız oraya saklanıyor diye sorunca Do Hyun henüz bulamadım ama sana 21 yıl önce ne olduğunun hikayesini anlatayım der.

Sil Baştan 16. bölüm özeti devam ediyor: Buluşma sözünü gerçekleştirmek çok zordur çünkü eğer oğlan bulunursa ya da yanlış bir şey yaparsa, oğlanın babası kızı cezalandıracaktır. O kızı koruyamayan çocuk umutsuzluk, acı ve güçsüzlük anılarını aldı ve onları mühürledi. sonra kendi parçalarına ayırdı ama mühürlü hatıralar yanlış yere gitti. Bu şekilde kızın çektiği acıyı hissedeceği kişi olmayı umuyordu. Bunları anlattıktan sonra Ri On’a yeni kitap yazmasını ve en iyi satan olmasını söyler.

Ri Jin ise Do Hyun’a kardeşi ile ailecek tatile gittiğinde kavga ettiğini anlatır. Kardeşinden öğrendiği taktiklerin işe yaradığını da şaka yaparak söyler. Ardından adının anlamının parlak hazine olduğunu söyleyince Do Hyun adının ona uyduğunu söyler ve bunu hep hatırlayacağını söyler. Tren yolunda yürüyen ikili ardından sahile doğru ilerler. Ri Jin denizi görünce dalgalara doğru koşar. Oh Ri Jin diye seslenen Do Hyun artık veda vaktinin geldiğini söyler. Ri Jin’in gözleri dolar.

sil baştan 16. bölüm özeti resmi 2

“Artık annem de büyükannem de hastalığımı biliyor. Artık senin bakımına ihtiyacım kalmadı. Bundan dolayı da bu gün itibariyle anlaşmamız sona eriyor der. Ri Jin ise önce eğer dönüp gitmeye cesaretin varsa sen ayrılmalısın der. Do Hyun ayrılır. Hemen ardından Ri On gelip Ri Jin2i sakinleştirmeye çalışır. Ri Jin sonunda gözyaşlarına boğulurken Do Hyun da evde kötü haldedir. Keşke ben değil de başka karakterim olsaydı da bırakmak gibi bir şey yapmasaydım der. Do Hyunu sakinleştirmeye çalışan sekreteri ülkenizi kaybetmediniz ağlayın rahatlayın der. Do Hyun ise her zaman özlediğim ama adaletsizce bıraktığım bir ülkeyi kaybettim diye ağlar. (Sil Baştan dizisi 16. bölüm özeti)

Ri Jin ailesiyle kahvaltı sofrasındayken Do Hyunun evindeki eşyaları gelir. Babası onun kovulduğunu düşünür ama Ri Jin ona kendisinin istifa et dediğini hatırlatır. Valizini boşaltırken eline geçen pijamalarını keşke onu Yo Na’ya verseydim der. Bunları düşünürken Büyükanne arar. Ri Jin büyükannenin yanına gittiğinde ona kovulduğunu söyler. Ri Jin ise tedavi için desteğinize ve geçmişinin hatırlatılmasına ihtiyacı var der. Büyükanne tavsiyene ihtiyacımız yok ileri gitme diye kızar. Ri Jin ise “Kimse geçmişe dönüp yeni bir başlangıç yapamaz ama herkes yeni bir son yazabilir.” diyerek büyükanneyi iyice kızdırır. Büyükanne defol diye onu kovar.

Ri Jin çıkarken küçüklüğüne dair her şeyi bir bir hatırlar. Kendisi keman çalarken oğlan çocuğu da piyano çalıyordur. Oğlan hata yapar, şeytani görünümlü baba gelir annen gibisin diye onu sürüklemeye başlar. Do Hyun cezayı ona değil bana ver diye yalvarır. Başka bir anı daha hatırlar: bodrumda bir köşede kilitlenmiş haldedir. Baba kollarını kaldırarak gelir. Oğlan onu engellemeye çalışırken Ri Jin merhamet diye yalvarmaktadır. Son olarak ise Do Hyunun o bodrumdaki çocuğu arayışını hatırlar ve o küçük kızın kendi olup olmadığını merak eder. Parçalar artık yerine oturuyordur. (Sil Baştan dizisi 16. bölüm özeti)

Hatırladığı o çocuğun da Do Hyun olduğunu anlar. Geçmişi hatırlayıp dizleri üzerine çöken Ri Jin2i gören Do Hyun koşarak büyükannenin yanına gidip ne dediğini sorar ama büyükanne ser verip sır vermez.Üstüne toplantıya hazırlan talimatı verince Do Hyun sinir olup şirkete geri dönmeyeceğini söyleyip çıkar. Ri Jin eve geldiğinde hatırladıklarını Ri On ile paylaşır. Ardından da kendim için o kıza neden böyle davranıldığını bulmama gerek der. Annesine gidip ağlayarak gerçek annesi hakkında bilgi ister. Annesi ona annesini anlatır. Annesinin çok yetenekli ve nazik biri olduğundan bahseder.

Min Seo Yeon aslında başka birini sevmiş ve ondan hamile kalmıştır ama zengin bir aileye zorla evlendirilmiştir. Evlendiği kişi de babası ile ters düşüp ondan boşanmış ve Amerikaya Ri Jin’in babasının yanına gitmiştir. Ancak Ri Jin’in babası ölmek üzere olduğu için Seo Yeon Kore’ye Ri Jin ile birlikte dönmüştür. Annesinden kalan zarftaki fotoğrafa bakan Ri Jin kendisine Do Hyun diye seslenildiğini fark eder. Do Hyun ise küçük kız çocuğunu görür ve onunla konuşur. Kız daha önce sana adımı söyleyemedim der. Do Hyun ise zaten biliyorum Ri Jin değil mi der. Küçük kız hayır benim adım Cha Do Hyun der. Sil Baştandizisi 16. bölüm özeti bu şok gerçekle sona eriyor.

Eminim sizlerinde aklına yoksa Ri Jin ve Cha Do Hyun kardeş mi sorusu gelebilir. Ancak Ri Jin’in babası ile Do Hyun’un babası aynı kişi değil. Yani ikisi kardeş değil ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

112 Yorum

 1. tek kelimeyle harika.chok iyi chadohyani seviyorum bu arada rion kimin chocugu? finali 4gozle bekliyorum.

 2. kore dizisini sevdirdiniz ama hata yaptınız saat 23 00 a alarak gündüz kuşagı olarak sabah
  ya yeni bölüm verin yada 11 00 da tekrarını
  siz bu ülkede yaşlı insanlar var izlemesi gerekir 3 senede hint dizilerini alıştırdınız hemde 3 dizi aynı anda hafta içi 2 tane hafta sonu 1 tane kore dizilerini 19 00 a alın yada kördügümü 19 00 a alın 16 10 a kore dizileri katın 23 00 olmaz BİRDE NASIL OLUYORDA BAŞKA HİNT DİZİLERİ VEREMİYORSUNUZ GEET HUİ SABZE PARAİ VERİN ŞU DİZİY,İ ARTIK KORE DİZİLERİNİ 19 00 YADA SABAH 11 00 SEÇİN TEKRARIDA SABAH 11 00 OLA BİLİR

 3. kore dizisini sevdirdiniz ama hata yaptınız saat 23 00 a alarak gündüz kuşagı olarak sabah
  ya yeni bölüm verin yada 11 00 da tekrarını
  siz bu ülkede yaşlı insanlar var izlemesi gerekir 3 senede hint dizilerini alıştırdınız hemde 3 dizi aynı anda hafta içi 2 tane hafta sonu 1 tane kore dizilerini 19 00 a alın yada kördügümü 19 00 a alın 16 10 a kore dizileri katın 23 00 olmaz BİRDE NASIL OLUYORDA BAŞKA HİNT DİZİLERİ VEREMİYORSUNUZ GEET HUİ SABZE PARAİ VERİN ŞU DİZİY,İ ARTIK KORE DİZİLERİNİ 19 00 YADA SABAH 11 00 SEÇİN TEKRARIDA SABAH 11 00 OLA BİLİR SEÇME ŞANSI DARALIYOR HADİ BAKJALIM

  1. KESİNLİKLE ÇOOOOOOOOOOK HAKLISIN SAATLER; 19:00 ve tekrarı saat 11:00’da olsun :)

 4. Bence en güzel kore dizisi bütün dizilere taş çıkartır hatda feda diziside başlayacak siz bilyormusunuz o feda dizisi aynı meryem meryem dizisini o diziye benzetmişler hatda oyuncularıda rijin ve chadoyun

 5. ben meryemdizisine bakmadim ama feda hakinda bisheyler biliyorum jisung,hwangjangeum,baesobin ve lidahee bashroldeler2013dizi gerchek adi SECRETLOVE yaani gizli ashk

  1. Ben Meryem’i izledim Secret Love’un uyarlaması olduğunu duyunca merakla izlemiştim, ama sırf diziyi uzatmak için orjinal hikayenin uzağına gittiler zaten bizim diziler 120-150 dk falan Korede 1 saat ve 20 bölüm bizde 20 bölümden fazla uzattılar ve acayip saçmaladılar keşke uyarlamaya uysaydılar efsane olarak kalırdı aynı Secret Love gibi. :)

 6. Saat hakkında söylenilen şeylere kesinlikle katılıyorum kanal 7 yönetimi sesimizi duyun lutfen!!!

  Sil baştan dizisini izliycem diye uyku düzenim bozuldu vampir? gibi gündüzleri yatıp geceleri kalkıp dizi izliyorum.

  Benim hayatım kore dizileriyle başladı ve kore dizileriyle devam ediyor izleyebildiğim kadarıyla işte

  1. Fragmanı görmedinmi? Moon Lovers 16Temmuz Pazartesi saat 19:00’da yayınlanacak :D

 7. Bende Duru arkadasima katiliyorum bari oylen yayinlayin ev hanimlari kizlarida baksin zalim kanal 7 belki evde sikilan var aksamda ayni seyi izleyib sabahdami ayni seyi izlesin aksamlari diyer diziler olsun sabahlarida kore lutfennnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!

 8. Kankam benim canımin içi ben senin güzel sözlerini yerim ben senin sevgini bilyorum hadi kankam birbirimize söz verelim hiç bir zaman birbirimizi unutmicas mutlu ve güzel zamanlarimizi paylaşicas tamamı
  Kankam çok güzel alışveriş yapmışsınız iy günlerde kullanın babanneneni benim yerime elerinden öp
  Şekerem selamini iletiyor
  Tabikide LEYLA arkadaşım buraya davet edelim kankam üzülme sende bilmiyordun LEYLAnin geçmişinde kötü zamanlar geçirdiğini LEYLA arkadaşım çok iyi biri o yüzden seni anladı artık kafana takma
  Amcanın doğum günü kankam benim amcanın doğum gününü kutluyorum bir ömür boyu sağlıkli ve mutluluk hayatı olur
  Evet kankam bende şu an şarkımızi dinliyorum seni düşünüyorum ya bide Sil baştan dizisini çok özledim ya yine görmek istiyorum ama birşey öğrendim sil baştan oyunculari feda dizisin de baş rolde Do hyun ve Ri Jin var çok mutlu oldum onları yine bir feda dizisinde görüces

 9. ben geldim kankam
  tabikide sana sozum olsun seni asla unutmiycam sen benim arkadasim kardesim kankamsin sen benim herseyim oldun seni cok seviyorum kankam
  tesekkur ederim kankam tabikide operim babaannemin ellerinden
  biliyormusun o eller buyutdu beni o elleri tabikide operim
  o eller olmasaydi ben seninle burda asla konusamazdim .
  ya cok sevindim demek feda dizisinde olucaklar yuppi kiz artik onlari yine gorucez bide bizim sarki ordada calsa ne guzel olur hhmmm

 10. Leyla arkadasimizi sen cagirirmisin kankam bu gun yada yarin

  kankam amcamiz icin cokk tesekur ederim
  kankam yarin babam gidiyor
  gurcistana orda calisicak ama 5 gune falan gelicek ama ben uzuluyorum kankam sonucda daha biz 2 haftadir bir birimize isindik baba kiz olduk
  benim babam eskiden icerdi eve gelmezdi disarlarda karilarla kizlarla dolasirdi yeri geldiyinde bizim ekmek paramizi onlarla yerdi
  2 kere evlendi iki tane bizi uvey anne getirdi ben heo babamin yaninda oldum hep onu sevdim taki 8 yasima kadar sonra kendi gozlerimle goruyordum babamin cebinde tonlarca para ben diyordum baba evde ekmek yok para ver oda bendede para yok derdi
  sonra ben babamdan olesiye nifret etdim olmesini bile istiyordum cunki babamdan utaniyodum disaridaki sacma sapan hareketleri yuzunden disari bile cikmak istemiyordum
  babaannem evden kovdu babami sonrasindada 2 ay once geldi ben onun gelmesini kabullenemedim gitsin dedim ama o hep bana sarildi kizim ben sizin icin yasiycam dedi ben guvenmedim yinede
  ama artik ona guveniyorum hemde cok eskisi gibi olmasini isdemiyorum kankam oyle olursa artik ben kime guvenirim annem yuzunden asla cocugum olmasin derdim babamda kotu oldugunda asla evenmiycem derdim yine babam oyle olursa naparim bilmiyorum

 11. benim zeytin gozlum seni cooook seviyrum simdi benim isim var gelirsen oku yaz bende 2 sate falan gelirim evi temizliycem kankim
  seni kocaman opuyorum pamuk pirensesim guzel kalplim kiz yine cosdum ben dur birazda iltifat edeyim
  guler yuzlum tatlisim kankim canimin ici minik kusum
  dert kupum biriciyim ay durayim ben en iysi cunki saydikca kendimden gidiyom kankimmmmmmm

 12. Kankam benim bende senin yerinde olsam öyle düşünirim babamla ilgili kız babaninda anla annen öyle yapmış babaninda içi yaniyordyr baban. Artık her şeyi anlamış seni seviyordur baban sana artık hiç bir zaman öyle yapmaz babanneneni şimdi çok sevdim sana sayıp çykmyş anne ve babanin seni bırak sa bile kankam hiç bir zaman yanlışlıkla bl olsa bile babanneni kırma üzme o nedse ony yap kankam babanneni üzersen ben sana öyle kizarim ki çünkü senin babannen olmasa sen olmazdin
  Allah seni annendende ve babandanda güldürmemiş ama sana öyle babannen vermiş onlara ihtiyacin olmamış benim babannem vardı onla senin babannenle olduğun gibi siki fiki dildik babannemle ama öyle olsa da babannenmi severdim
  Canım kankam benim bende sana iltifat edicem benim sadece benim prensesim kankam seni çok seviyorum dert ortağım kız çabucak işlerini yap gel dertleşelim

 13. Kız kankam bu gün annem çilekli reçel yapmış ben çilekli reçele bayılırım bende sabirsizin biriyim reçel sicakdi bende hemen yedim agzim yandı yaaaaaaaaaa

 14. benim guzel kankam ya sen ne guzel kalpli kizsin senin o guzel kalbini yerim ben

  biliyormusun ben asla oyle dusunmezdim onlarin sayesinde oldum
  artik babama bagirmiycam senin dediyin gibi olucam kankam

 15. Allah kiz hemen soguksu ic bende hep seftali recelinde oyle yaparim
  oy ben sana kiyamam ufle kizzzzzzzzzz

 16. Aferin kankacim kız kalbimi yeme yoksa kim sana güzel sözler söyler
  Kankacim sana Gülnur selam söyledi

 17. bendende selam dede Gulnur kim kankam

  Kiz banada ver bende yiycem dur hatda seninkinide yiyeyim annemin ellerine salik mmmm nefis

 18. Gülnur çoğu zaman kördüğüm sitede oluyar o varya ah kalbim finalinde yazıyor Gulzada diye o çok tatlı bir kız ben onunla sohbet ediyorum
  Kankam ye kız benimkinden dur getiriyim yene bitiyse beyanmene sevindim ben annemin yemeğinden başka yemek yemem

 19. kankam sen afiyetle ye recelimizi bak banada ayir hhjmmmm
  sekerimede ver hmmm
  kiz saka yapiyorum canimin ici benim isim var birazdan gelirim anneme tesekkur ederim Ellerinden operim guzel annem

 20. kiz bende oyle zannetdim ayni evde kaliyonuz Allahim ya

  tesekkureler kankim nefis olmus kiz bende guzel yemekler yaparim bir ara gelde tadina bak olurmu
  parmaklarini yersin hmmm bemden soylemesi

 21. kiz bende oyle zannetdim ayni evde kaliyonuz Allahim ya :) :))

  tesekkureler kankim nefis olmus kiz bende guzel yemekler yaparim bir ara gelde tadina bak olurmu
  parmaklarini yersin hmmm bemden soylemesi

 22. Kankam uyuya kalmışim ben yaa şimdi uyandım kankacim elinden yemek yemek mi ooooooo ne güzel olurdu senin yemeklerini yemeyi şimdi de çok heycanlandim kankam kankacim ben hiç yemek yapmayı bilmiyorum bir gün makarna yaptim o makarnanın sosuni bile güzel yaptım ama makarnaya tuz atmamişim babam benim üstümden güldi kızım sen yemek yapma dedi bende o günden beri yapmıyorum ama birazdan Azeri yemek yapicam onu güzel yapıyorum ama yemeğin adını bilmiyorum bir kere Dünyanın tadında izledim

 23. Dün akşam dan beri buraya gire çika yolunu gözlüyorum kankam seni çok özledim ya iymisin kankam benim paketim bitmek üzere ama akşamlari kardeşimin tl yazarim ama paket alınca daha sık yazicam olurmu kankam seni çok seviyorum

 24. kankam ben geldim
  kiz demisdimya amcamin dogum gunune gidicekdeik merak etmissin beni coook ozur dilerim guzel kankam
  kankam demisdim ya babam gurcistana gidicekdi caliSmaya 30 dq once cikdi
  kankam aglamak istiyorum ama agliyamiyorum gozlerimden yaslar akmiyor of simdiden ozledim babami
  iyi geceler kankam tamam bekliycem seni

 25. Günaydın benim güzel yüzlü kankam kız bir gün bile gelmesen seni çok özlüyorum kanka olmak böyle galiba
  Kankam benim evet demişdin ama ben seni özleyince hiç birşey aklıma gelmiyor canım
  Kankam ağla kız içine atma ben seni çok iy anlıyorum çünkü benim babamda böyle işe gidicekdi ben babam gidicem lafını duyncadan ağladım ama artık gitmeyecek babam
  Tabi özlersin babani çünkü senin biricik baban canım üzülme senin akrabaların çok babannen var kankanda var ya unutma bunu bizde senin babanın yerini tutmaris ama yanında olucas kankam
  Kankam nasılsın doğum günü partisi nasıl geçti canım
  Benim güzel kankam birazdan benim paketim bitecek o yüzden ben sana akşam kardeşim tl den yazicam kankam SENİ ÇOK SEVİYORUM

 26. Kankam bide yeni başlayan Kore dizisi Aşka yolculuk dizisini izledinmi izlemedik olsan bile izle ben çok sevdim

 27. gunaydin guzel kankam
  nasilsin
  kiz kankalik oyle birsey bende sarkimizi dinledim seni dusundum guzel kankam
  kankam aglamamak icin kendimi zor tutuyordum ama bu gun agliycam kankam iyki varsin ama artik babam orda calisicak simdi isi kurmak icin gitdi 2 haftaya bitirirse gelicek uzun surede bilir ama orda kalicak sonra bizde whatsapla konusucaz

  kankam guzel gecdi aslinda kuzenlerimle oynadim kucuk kuzenim beni ozlemis moda moda diye durdu bide men seni cok istiyirem dedi konusamiyor tam bunlari soyluyo anca

  kankam aksam bekliycem o zaman paket yuklediyinde bol bol konusuruz sabahlar guzel yuzlum

  yok hayla seyredemedim bugun bakicakdim ama baska dizi vardi bakamadim ama yarin bakicam birlikde bakariz kankam zeytin gozlum

 28. iyi geceler pirensesim
  uyumussundur sen simdiye bende uyuycam simdi
  abimle is yapiyoduk bitirdik abim dus aliyor bende yaticam kankam
  kiz guler yuzlum gelmemissin her hal mq bitdi sorun diyil melek yuzlum ben seni her an dusunuyorum zaten sende bizim sarkimizi dinle seni kocaman opuyorum
  Sekerim seni de kocaman opuyorum guzel kardesim
  kendinize iyi bakin

 29. Canim içi kankam seni çok ÖZLEDİM YA seni çok seviyorum evet dün şarkimizi dinledim hep seni düşündim canim bu günde paket yüklemeye gidemedim işim çikti ama en kisa zamanda yüklicem kankam canim kiz izle yeni başlan kore dizisini
  Kankacim tatali dilini yerim ya canim babanda en kisa zamanda yaninda olur inşallah
  Eeeeeee kankam neler yapiyorsun bu güler tatlim
  Kankacim şkerde sana SELAM söyliyor vede öpüyor bende senin güzel yüzini öpüyorum
  Okadar özlemişimki günaydin bile dememişim GÜNAYDIN CANİMİN İÇİ KANKAM

 30. sanada kocaman gunaydin kankam ben simdi durdum daha ya
  kankam bugun vur tamammi kiz ozledim seni melek yuzlum

  bende Sekerimi kocaman opuyorum
  insallah kankam
  bende simdi sarkimizi dinliycem seni dusunucem
  prensesim benim
  seni coooook seviyorum yaaaaa keske burda olsanda yanaklarini siksam opsem sarilsam seninle sohbetler etsem ne guzel olur

 31. prensesim bugun gelmemissin her hal paketi yuklemedin ama sorun diyil yine sarkimizi dinlemissindir
  kankam ben bugun cok yoruldum ya kuzenim bizde benle yaticak 4 yasinda erkek o kadar cok seviyorum ki onu cocuklugunu bilirim hatda 1 yil yarim ben ona bakicilik etdim bana baci diyor beni cok seviyor bende onu kirese gotururum kiresden getiririm
  ya cok tatli gorsen varya isirmak istersin bide cok duyqusaldir turkce konusuyor biraz biz ona alindikmi gelir af edersin baci ve ya af edersin mama der ya isde o zaman ben biterim ve turkceyide ben oyretdim ona amcam ara sira moda ona neden turkceyi oyretdin der ah bir gun beni oldurucek

  neyse ya kankam asil konuya gelelim kankam sen benim gercek ismimi bilmiyorsun ya ben sana her gun ismimi ayit bir harif soyluycem sende onu birlesdiriceksin ve benim gercek ismimi biliceksin bugun soyluyorum bir harfi {N} Isde bu harf

  iyi geceler tatli ruyalar guzel kankam seni ve Sekerimi kocaman opuyorum canlarimmm benim iki prenseslerim

 32. kankam bide biz kuzenimle 1 yil yarimda ayni evde kaldik sonra onlar ayrildilar bizim evden ben 2 gun dayanmadan agladim yemek yemedim canim aciyodu ya sanki beni oldurmuslerde bir kenara atmislar gibi ben kuzenime cok bagliyim yaaa

 33. CANİMİN İÇİ KANKAM YA BU GÜN BEN ŞARKİMİZİ DİNLEDİM VEDE BİR GÜN SENİNLE BULUŞMA HAYALİNİ ETİM YA HAYELDE OLSA ÇOK GÜZELDİ SENİ ÇOK ÖZLEDİM YA BU GÜNDE PAKET YÜKLEYEMEDİM AMA ŞEKERİN TL DE YAZİYORUM ODA SANA ÇOK SELAM SÖYLİYOR BİDE SEVGİLER YOLLUYOR
  KANKAM O KUZENİNİ YERİM YA BENİM YERİME ONU KOÇAMAN ÖP KANKAM BENİMDE YENGEMİN ÇOCUKLARİ VAR ONLARİ BİRAZ BEN BÜYÜTİM BİLE DİYEBİLİRİS AMA ARTİK ONLAR BAŞKA ŞEHİRE TAŞİNDİLAR AMA ONLARLA HER GÜN KONUŞUYORUS TL DE BİDE KANKAM YENGEMİN ÇOCUKLARİ SENİN TATLİ KÜZENİNLE AYNİ YAŞDALAR BENDE O KADAR ÜZÜLDÜM Kİ ANLATAMAM ONLAR BAŞKA ŞEHİRE TAŞİNDİKLARİNDA BENDE AGLADİM KANKAM BİZ NE KADAR BENZİYORUS BİR BİRİMİZE YA SENİ ÇOK SEVİYORUM BİRİCİK KANKAM
  KANKACİM SENİN BANA GÜMENMEN BENİ ÇOK MUTLU ETİ ANLATAMAM ADİNİN HARFLERİNİ BENİM İÇİN SÖYLİYECEKSİN BENDE SANA ÇOK GÜVENİYORUM KANKAM TAMBİKİ GÜZEL BİRİCİK KANKAMİN ADİNİ BİRLEŞDİRİCEM YABOZ GİBİ
  PRENSESİM KANKAM İY GECELER TATALİ RÜYALAR

 34. kankam ben cok kotuyum bu gun amcam denilen adam beni dovdu kafami duvara vurdu bicagi bogazima tutdu
  kankam ondan nefret ediyorum tamam cocuklugum onun yaninda gecdi onun hakkini oduyemem ama yeter artik cocuklugumdan beri boyle sinirlendimi beni dover bir keresindede sevgilisiyle kavqa etdi sinirini benden cikardi bogazimdan tutdu duvarda asili tutdu boguluyordum ama umrundami bir sat sonra geliyor baci soyle yapalim sirinlik ediyor
  babam eve geldi diyede beni dovdu simdide seytan bu adam teli aldi elimden sakladi buldum sana yaziyim dedim beni merak etme kankam babam geldiyinde herseyi ona anlaticam o telimi alir verir bana kankam biliyormusun ben bugune kadar babamla hep trtisdim ona laf bile sokardim ama o bana bir kere bile vurmadi
  ama bu beni olduruyordu evde yalnizdik beni oldurucek diye cok korkdum elim ayagim titredi resmen
  o evde olmadigi zamanlar yazmaya calisicam tamammi iyi geceler canimin ici

 35. KANKACİM ÇOK ÜZGÜNÜM SENİN YANİNDA OLAMADİM YARİN NASİP OLURSA MG YÜKLİCEM
  KANKAM SEN İYMİSİN SAGLİGİN NASİL BİYERİNE BİRŞEY YAPTİMİ OL JANİ ADAM ŞU AN TİR TİR TİTRİYORUM AGLİYORUM KANKAM İYMİSİN BAK BEN SENSİZ YAPAMAM BEN SENİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM
  AMCAN NASİL BİRİ YA SANA NASİL DÖVER HANGİ DEVİRDE YAŞİYORUS BİR KİZA NASİL DÖVERSİN BİDE KAN BAGİN VAR ONUNLA ALLAHİNDAN BULSUN AMCAN
  BU NE CURET BENİM KANKAMİ DÖVERSİN KANKAM BEN ŞİTETE KARŞİYİM KANKAM CANİM ŞARKİMİZİ DİNLE BENİ DÜŞÜN KANKALİMİZİ DÜŞÜN BEN HEP SENİN YANİNDAYİM SENİN HİÇ YANLİZ BİRAKMAM
  KANKAM BABAN GELSE HEMEN SÖYLE AMCANİ O ADAMDAN KORKMA SAKİN SEN BENİM KANKAMSİN SAKİN CESARETİNİ KAYBETME AMA KENDİNEDE DİKAT ET HİÇ BİR YERİNE ZARAR GELMESİN
  SANA VURDUGUNDA BABANNEN YOKTUMU ???
  BABAN NE ZAMAN GELİYOR ?
  KANKAM SENİ ÇOK SEVİYORUM SENİN HEP YANİNDAYİM

 36. iyki senin gibi bir kankam var iyki
  yokdu kankam baba annem calisiyor o satlerde evde diyildi babamin ne zaman geleceyini bilmiyorum 10 gune gelicem dedi ama kesin diyil
  basim agriyor kankam
  kankam ben bu olayi unutucam onun bu etdiklerini insallah ogludu ona yapar baskada birsey demiyorum Allahindan bulsun Allah ona oyle bir ceza versinki keske bu kiza vurmasaydim der

  iyi geceler guzel yuzlu kankam ikinci harf E
  hadi bakalim bula bilicekmisin
  aslinda soylede bula bilirsin ismim cicek ismi sari cicek N harfiyle basliyor sonuda g bitiyor bence bulucaksin kankam Umut abi buldu
  kankam yarin aksam yazicam sabah burda olamiycam teli sakladi biliyorsun

 37. Canımın içi kankam artık hep burdayım seni en kötü anlarında çok yaninda olamadim ama seni çok düşündüm şarkımızi dinledim kankacim sende çıkmaz yola girdiğinde aklında soru olsa vede kötü zamanlarında şarkımızi dinle kankam vede ben senin hep yanındayım SENİ ÇOK SEVİYORUM bitanecik kankacim
  Kankam amcan seni dövdüginde iz kaldimi vücudunda allahinda bulsun inşaallah hala ben unutamadım seni dövdügine ya o adam bide sen bütün evin işlerini yapiyorsundir biliyorum onunu bile düşünmemiş amcan tamam kankam seni üzdim dimi bu konuları konuşup kusuruma bakma kankam bende amcana saydiriyorum ama napiyim seni dövmüş hala sinirim geçmedi benim kankama nasıl döver ya
  Kız kankam hiç bilemedi ya adını bak Google dende bakdim ama bulamadım yine bakicam Google den

 38. İy geceler kankam ben uyucam sen gelirsin biliyorum sanada tatlı rüyalar bitanecik kankacim

 39. kankam iyi geceler
  hayir kankam gorunurde iz kalmadi ama kalbimde derin iz kaldi hic gecmiycek iz
  o dusunmedi o an ama ben onu affetdim o benim amcam biliyorum cok kotu seyler yapdi ama benim kalbim herkese acik annem gelse onu bile affederim ama kankam birisi bana bir gun seni sevmiyorum derse o insan benim icin bitmisdir
  kankam ben sarkimizi her gun her dakika dinliyorum seni cok seviyorum guzel kalpli kankam
  kankam benim ismim NERGIZ gercek ismim bu dogum tarihim 2 haziran
  ben gercekde buyum bunu seni cok sevdiyim icin yazdim hatda ugurlu rakamim 5 sevdiyim reng turuncu ama ugurlu rengim mavi koyu qalatasarayliyim cimbom
  ben zengin diylim ama gonlum zengin
  kankam ben aslinda cok cabuk kirilirim ama bunu neseli yanimla kapatirim dis gorunusumden bu kiz hic. birsey takmiyor gorunuyorum ama benim icim bir baskadir
  cok sey oyrenmeye calisirim ama cokda cabuk sikilirim
  sevdimmi tam severim
  ozur dilemek benim en iyi tarafimdir seni seviyorum demekse en korkdugum laftir
  cunki kime soyledimse gidiyor ama bu lafi sana soyluyorum ama cokta korkuyorum
  annemin gelmesini cok istiyorum ama hic kimseye soyleyemiyorum cunki beni sevmediyni herkese haykirdi
  cok konusurum ama cok dusunurum
  saka yapmayi severim
  az konusuyorsamsa anlaki ters giden birseyler var

  kendimi sana soyledim kankam ama bunlar aramizda sir kalsin olurmu seni coook seviyorum zeytin gozlum kankam canimin ici

 40. Kankam benim canımin içi GÜNAYDIN nasılsın bu gün ben iyim
  Kankam kalbinde okadar iz kalmişki bu satırları dökmüşsin biliyorum kalbindeki iz kolay kolay geçmicek ama bir yolu var oda sevgi bu her şeyin ilacıdır
  Kankam kim o insan seni seviyorum derse senin için biter
  Kankam biliyormusun sen çok cesursun seni yaralayan birini affede biliyorsan çok erdemlisin
  İsminde çok güzel senin gibi saf ruhlu ismin var
  Sen bana kendini söyledin bende sana söylicem benimde doğum günüm 19 eylül
  Kankam benim uğurlu sayım 5 seni gibi sevdiğim reňler beyaz kırmızı siyah en sevdiğinde kırmızı football izlerim ama taraf tutmadın kankam
  Ben hiç bir zaman insanın zenginliğine bakmam hep gönlüne konuşmasına karakterine bakarım kankam seninde gönlüm o kadar büyük ki SENİ ÇOK SEVİYORUM
  Kankam seni biliyorum acini bastırmak istiyorsun yapma bunu ben senin yanındayım açın derdin sikintini geçirmeye çalışırdım
  Bende çabuk kirilirim ama ben kirildigimi söylerim
  Bende öğrenmeyi çok seviyorum
  Bende hep özür dilerim yanlişim olursa aff dilerim
  Arkadaşım olan her kese seni seviyorum derim ama bunu gönülden derim
  Beni tanımadık insanlar içe kapanık sanarlar çünkü ilk adımı ben atmaktan çekinirim
  Hayır kankam gitmem seni yanlız birakmam ben birine söz verirsem bu sözümü tutmaya çalişirim bende okadar çabuk kurtulamasin nasip olursa kankalik bagimiz ömür boyu olacak olurmu
  Annen senin en zayıf yanın biliyorum her kız annesini çok seviyordur bu doğal bir şey
  Senin annen öyle desede seni okadar seviyordurki bunun farkında dildir yada bunu bilerek söylemişdin senin annen seni çok seviyordur bunu biliyorum sende bunu bil
  Ben annemsiz bir gün bile görmeden yapamam bak bana benim annem bana hiç seni seviyorum kızım demedi ama ben annemin hal ve hareketlerinden bana davranişinda beni çok sevdiğini biliyorum o yüzden benim için sorun olmuyor
  Ben hayel kurmayı çok seviyorum hayallerde kendimi nereye koymak istersem koyuyorum çünkü hayalim bana ayıt
  Bende senin gibi şaka yapmayi çok seviyorum
  Tabikide sır olacak kankam bu konuştuğumuz hep aramızda biliyorum hiç kimseye söylemiyorum zaten

 41. kankam Gunaydin bende bugun iyim seni her sabah boyle goruyorum ya cok mutlu oluyorum

  kankam boyle dusunmen beni gercekden cok mutlu etdi bir birmizi gormesekde cok guzel kankalik bagimiz oldu
  bir cok yanimiz benziyormus saka yapmak ugurlu sayimiz
  anne sevgimiz
  kankam benim annem bana keske dogmasaydin dedi
  oyle annenin icinde asla sevgi olamaz bence ama senin dediyin gibiyse cok guzel olur ya benim annemde beni seviyor demekdir
  kankam bide ben sana her yazdigimda acayip heyacanlaniyorum neden bilmiyorum ama oyle
  ama tatli heyacan
  senin tatliliqindan geliyordur

  kankam simdi sevdiyim yemekleri soyliycem
  kavrulmus makarna
  sebze yemekleri
  pilav
  corbayi hic sevmem
  sadece mercimek corbasini severim oda bazen yerim bazen yemem
  Spanak sevmem
  lahana sevmem
  sut sevmem kokusunu sevmiyorum

  ekmek yemeyi severim
  ha bide menemen benim hayatim bide ben onun icine sarimsakli yogur katarim mmmm nefis olur bebeklik yemeyim benim
  cay icmeyi cok severim
  kahveyide cok severim ama bana biraz yasak pek yemek yemediyim icin icince miydem agriyor
  qazli icecekler benim hayatim resmen cok severim
  ayran severim
  meyve sularinida cok severim
  abur cubur hastasiyim onlar olmadan nefes alamam
  tekneloji delisiyim herseyi bilirim
  bu seferde hangi yemeyi iceceyi seviyoruz oldu konumuz kankam ben artik burda ola bilicem amca teli cikardi masaya koydu bende gizlice aldim
  SENI COK SEVIYORUM canimin ici kankam

 42. Şu an çok mutlu oldu heyecandan ya akşam yazarsin diye bekliyorum ama şimdi yazdım çok mutluyum
  Canım kankam şu an inanmıyorum bende aynan senin sevdiğin yemekleri seviyorum
  Ama ben yspanagi çok seviyorum
  Abur cubur mu kız bende on siz hayat düşünemiyorum
  Bide sütü hicmi hiç sevmem kokusundan nefret ediyorum ya hiç içmiyorum
  Makarnaya bayılırım ya
  Omletmi kız ben her gün yerim bunu
  Bide hiç etli yemekler yemem sevmem
  Çayı kahveyi meyve sularını bide gazlı içecekler hayatımın baş köşesinde ler hepsi
  Kız sen faresin biliyormusun teli tır tiklamişsin aferin kız

 43. Kankam hangi şarkıcıları seviyorsun
  Hangi ülkenin şarkılarini seversin
  Hangi gurup şarkıcılardan hoşlanirsin

 44. kankam yine ayni yonlerimiz cikdi yaa ikizimsin kankam
  et yemeklerini bende fazla sevmem ama haftada bir falan yemek zorundayim kanim az oldugu icin

  hangi sarkiciyi severimmi
  mm
  en cok sevdiyim sarkici erkeklerden Tarkan Oguzhan koc Burak
  kizlardansa Ece seckin
  biride vardi ama ismini unutdum
  Yabanci sarkilar dinlerim arab sarkilari isde yabanci ya lili misal hind sarkilari turk sarkilari benim tarzim pop yabanci birazcikda arabesk
  qurup sormussun kankam ben onu anlamadim

  ama en sevdiyim sarki soylenmemis sozler ve bana ne cok severim bu sarkilari ama bide en sevdiyim sarki daha var bizim kankalik sarkimiz hergun dinlediyim sarki

  simdi o sorulari sen cavabla kankam

 45. Canım için kankam bende her gün dinlerim şarkımızi ya çok seviyorum bizim şarkımızi
  Kankam ben hiç yemiyorum ya ama annem zorluyor bazen et yediye ama yine yemiyorum
  Kankam benim en sevdiğim vede hayranı olduğum Mustafa ceceli
  Bide sevdiğim Üzeyir mehdizade bende severim Oğuzhan koçu
  Bide canım kankam gurup bir şarkıyı 3 yada 4. 5 olarak söylediklerinde gurup oluyor TMB görüyormusun orada Ninety one ve Kesh you guruplar var şarkı söylüyorlar ben onları seviyorum
  Kankam bu gün babam arkadaşlarila mangal keyfi yaptilar sonra ben ve annemle onların arkalarını topladık çok yoruldum kankam

 46. oy ben annemizede sanada kiyamam keske cagirsaydin yardima gelirdim kankam
  afiyet olsun babamiza ama boyle kankam erkekler bebek gibi onlarin arkasinida kadinlar yani biz toplariz
  ama sen simdi biliyormusun ne yap hemen uzaniyorsun sarkimizi dinliyorsun ve dinleniyorsun duydunmu beni hmm

  demek Mustafa ceceli hayranisin birsey diyeyimmi kankam bende cocukken onun ennnnnn buyuk hayraniydim ama sonra buyudukce nedense hayranligim geci verdi ama onun simsiyah sarkisi varya onu cok seviyorum
  bak yine ortak noktamiz cikdi

  anladim kankamda peki sen qurup olarak hangisini seviyorsun kimse bana soyle bende o qurupu secerim ortak nokda ediniriz fenami

 47. Evet ya neden benim aklıma gelmedi seni çağırmak ya
  Kankam ya evet biz bu erkeklerin hizmetçisi gibiyis ya getir dese getiriyorus götürdesede götürüyorus ama onlarda bize bakıyor ya benim babam ne desem alıyor bende babamın çayını kahvesini veriyorum bu bizim evlatlık görevimiz
  Kankam benim ben Ninety one gurubunu hayraniyim bu gurup kazak şarkıcılar

 48. oo bende o zaman o qurupu tutuyorum intden bakicammm
  kankam ben hic simdi evi yemizliycem sonra copleri atip kuzenimi kiresden getiricem simdi cikiyorum canimin ici 1 sat yarima gelicem seni kocaman opuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 49. Canım tut ol gurubu olurmu bide varya kankam Ninety one yeni şarkı çıkardı E.Yeah adı bu şarkının indirebilirsen indir ben indirdim çok güzel ama hoşuna gider mi bilmiyorum dinle ama
  Kankam sana kolay gelsin

 50. Kankam benim sana kocaman GÜNAYDIN diyorum nasılsın bu gün bide tl ňi aldinmi amcandan kankam ben bu gün akşam gelicem şimdi kitaplarimi okumaliyim sonra kursa gidicem akşam görüşürüz bitanecik kankacim seni kocaman öpücükler yolluyorum

 51. kankammmmn biriciyim Zeynom Canimin ici Askim Can tanem
  Bende sana kocaman GUNAYDIN diyorum ben iyim kankam sen nasilsin evet aldim tel bende
  ama islerim cikiyor yazamiyorum ozur dilerim kuzenim kirese gidiyor onu kirese gotur kucuk kuzeni gezdir eve gel yemek ye ortaliqi topla tozlari al banyoyu temizle balkonu temizle tabak tencere yika yani bunlardan gercekden vakit bulamiyorum bide git kuzeni evine getir sonrada baba annem geliyor hic vakit kalmiyor bide aksamlari babamin arkadasi geliyor bize yemeye boyle ben bitiyorum kankammmm
  sarkiyi bu gun indiricem kankam
  sanada kolay gelsin Allah zihin acikligi versin
  bende kocamannnnnnnnnnn opucukler yolluyorum sana mucuk mucuk mucuk mm baya tatliymissin canimin ici
  kankam ben sana daha cok canimin ici diycem oyle dediyimde seni boyle nasil diyeyim icimde hissediyorum yazdigimda bile icimden geliyor anlarsin umarim
  canimin ici kankam

 52. Prensesim kankam benim sana her gün seni çok seviyorum demek isterim ya ilk görüşte kanka olduğum tabiki de ama kanka demeyi unutma sonunda
  Sende benim canımin içisin
  Ya kankam ne kadar çok çalişiyorsun kiyamam sana kankam sen evin tek kızı sen misin hamarat kankam benim
  Kankam sen benim için başkasin tatlişkom ya sen benim için hamarat kankam

 53. Ya benim prensesim kankam yarimim canımin içi birincik kankacim ıy geceler tatlı rüyalar benim canımin içi kankam

 54. canimin ici evet ben evin tek kiziyim bide gelinimiz var ama o cok uyuyo bide yalnizca konusuyor yani en sevdiyim amcamin karisi

  tabikide hep kankam sozunu soyliycem canimin ici
  iyi geceler guzel kankam
  seni……… seviyorum canimin ici

 55. Günaydın benim kankam canımin içi prensesim kankam nasılsın
  Ya ben bilirim böyle gelinleri küzenlerimin gelinleri var ama ben bu gelinleri gereken cevabı veriyorum
  Ya şimdi sevemedim gelinizi kankam sana ev işlerinde yardım etmiyormuş ya bide en sevdiğin amcanın karisiymiş ondanda laf demiyorsundur geline kankam
  Bizde de kankam ben ve şeker ve küçük oğlan kardeşim var bide annem babam varlar bidede evin işlerini ben ve annem yaparis

 56. canimin ici gunaydin nasilsin guzel yuzlum

  kankam kim bana bulasirsa bana laf soylerse ben asla altinda kalmam hemen yuzune cat cat soylerim benim icimi yiyeceyne anlasin hatasini dimi evet gelnimize birsey diyemiyorum hatda benim baba annemin kardesinin kizi akrabam bir yandanda ama bazen cok iyi davraniyor ya cocuklari gec oldu ya amcamlarin bana anne baba oldular

  kiz sekerim neden yardim etmiyor hmmm benim kankam annem yoruluyor Sekerime bak hmmmm hatda senin bir suru dersin oluyor cok yoruluyorsun dimi canimin iciiiiiii kiyamam sana ben
  erkek kardesindemi var aa bilmiyordum kankam adi ne kac yasinda hm
  canimin ici annemiz babamiz nasillar bide kankam ben annen babam diyorum ya kizma olurmu biz kardesiz ya o yuzden oyle soyluyorum

 57. Çok iyim canımin içi kankam
  Şeker bana bazen yardım eder
  Kankam aynı bensin bende hiç alta kalmam çat çat söylerim bazen büyükde olsa yanlış yapsa söylerim
  Küçük erkek kardeşimin adı yhlas
  10 yaşında
  Sana hiç kizarmiyim daha mutlu oldum onlari annen baban gibi gördüğüne onlarında keyfi yerinde şeker şu an anneme tlde oyun oynamayı öğretiyor babamda sabah işe giti 1 hafta gelmiyecek

 58. Ya benide anlarmiş kankam evet ya şu an Tarih okuyorum bide yarın kursumda sınavım var şans dile olurmu bana
  Kankam benim babannen nasıl sağlığı iyimi inşallah iydir

 59. canimin ici tesekkur ederim
  demek oyle bizim Sekerimizde ev isi bilirmis hee
  hamarat kardesim isde ama sen herkesden dahaaa hamaratsin kankammm

  aa 10 yasimi var kardesimizin oy tanidigma cok memnun oldum benim yakisikli kardesim
  demek babam 1 hafta yok hm ozliycez yaaa ama baksana 3 kiz guzelce eylnirsiniz bide kardesimiz hhhhuiuuiiu

  tabikide sana sans dilerim canimin ici kankam
  baba annemiz iyi sabah sinirliydi simdi isde olmali

  kankam bide benim yuzumden sivilceler cikiyor bende sivilceyi hic sevmem internetden oyrendim dis macunu surunce geciyormus bende surdum ama meyersem bir tek burunun uzerine surulurmus yuzum yandi ya salatalik koydum gecmedi simdi yogurt surdum acisini aldi of ya keske surmeseydim cumartesi geziye cikicaz o yuzden gecmesini isdedim

 60. canimin ici ben teli tamire goturucem pilini deyisdiricekler bide kulaklik yerini tamir etdiricem bugun biterse is aksama yazicam olurda yarina falan duzelirse beni merak etme olurmu
  kankam 1 sate falan goturucem seni coook seviyorum

 61. Kız kankam şeker çok hamarat dil ama yemeği şeker çok güzel yapar şeker sana benzemiş yemek yapmada bana benzememiş ben yemek yaparsan elime yüzüme bulaşdiririm yemek yaptığım yerinde savaş alana çewiririm ya
  Evet ya çok eyleniris ama babamizda olsa eyleniris çünkü babamız hiç katı dil o yüzden rahat ola biliris kız ben o kadar babama benziyorumki anlatamam
  Kız babanneme naptinda sinirlendi bak senin kulaklarından çekerim babanneme iy bak yokluğumdan faydalanma yok ya ben sana kiyamam hiç kulaklarından çekermiyim
  Kız deli kankam yüzüne hiç macunmu sürülür bak bu kızının yaptığına internet görmekle yapılır mı bu doktora filan sormali bak bende seni azarliyorum kiyamam benim kankama oy benim knali kuzum bitanecik kankacim artık öyle delilikler yap olurmu

 62. Bitanecik kankacim canımin içi iy geceler tatlı rüyalar dilerim benim harika kankama

 63. Ay benim prensesim kankam canımin içi kankam kız bitmedim tl tamiri seni çok özledim ya SENİ ÇOK SEVİYORUM bide çabucak gelmeye çaliş nasılsın kankim ben çok iyim bide sınavım çok iyi geçti
  İy geceler tatlı rüyalar dilerim birecik kankacim

 64. Benim TATLI GÜZEL PRENSESİM GÜNAYDIN KANKAM benim seni çok özledim vede ÇOK SEVİYORUM seni nasılsın yoksun ama yoksan bile sana yazicam umarım en kısa zamanda gelirsin canımin içi kankam

 65. Canimin ici guzel kankam ben geldim tamir oldu guzel kardesim nasilsin
  kankam biliyormusun artik bizim sarkimizi her dakika dinliycemmm
  kankam ben hic iyi diylim cok hastayim bogazim agriyor
  sinavinin iyi gecmesine cok sevindim e tabi iyi gecicekdi tum gun ders calisiyorsun benim akil kupu kankam sen haketdin sonuna kadar
  benim guzel yuzlu kankam canimin ici kankam bende seni cok ozledim seni cooook seviyorummmmmm

 66. HOŞ GELDİN BENİM TATLI CANIM KANKAM
  AY KİYAMAM BENİM KANKAMA NE OLDU ÇOKMU SOKSU İÇTİN YOKSA O YÜZDENMİ BOGAZİN AGİRİYOR GEÇMİŞ OLSUN CANIM EN KİSA ZAMANDA İYLEŞİRSİN NE YAP SİCAK ŞEYLER BOGAZİN KÖTÜLEŞMES
  EVET YA ÇOK İY GEÇTİ SİNAVİM YARİN SONUÇLAR AÇİKLANACAK İLK SANA SÖYLİCEM KANKAM
  TLİN ARTIK GÜZEL ÇALİŞİYORMU KANKAM
  KIZ DİNLE ŞARKİMİZİ BEND DİNLİYORUM CANIMIN İÇİ KANKAM EEEEEE KİZ NAPİYORSUN ????

 67. kankam canimin ici nasilsin ben bu gun geziye cikmisdim at cifliyne gitdik arkadaslarla baba annemizle cok guzel gecdi burda gol vardi kayakla dolasdik yemek yedik yani piknik gibi gecdi hatda bir keresinde yorelere ayit yer yapmislar parayla kiralaniyor yemek falan yiyorsun orda baba annemizde uzandi oraya sonra qarson geldi hanim efendi kalkin burasi rezarvasyonla baba annemde eee buraya neden koydunuz uzanmak icin bende uzandim ben ve arkadasim abi bitdik gulmekden cok komikdi yaa

  kankam bu gun iyim biraz sadece koku alamiyorum
  bogazim iyi

  bekliycem guzel haberlerini askim benim insallah sinavlarin iyi gecer canimin ici
  kankam bide senden birsey istiycem bizim evimiz yok uyqun fiyatli yer bulduk Allahin izniyle almak istiyoruz senden isteyim su benim icin dua edermisin lutfen dualarina cok ihtiyacim var evimizin olmasini ailecek cok istiyoruz ama hic nasip olmuyor eyer evimiz olursa cok mutlu olucam bana ayit odam olucak dua et lutfennn

  kankam annemiz babamiz nasil kardeslerimiz nasil hepsine selamimi soyle olurmu

 68. Canımın içi kankam ben çok iyim ay ne güzel çok eylenmişsin hep böyle eylen sen yüzünü hep böyle gülerken görmek istiyorum atada bindinmi güzel kankam
  Ay kankacim şu an gülmekten öldüm yaaaaaaaaaa ??????????????????????? bak şu bizim babannemize ay niye geldi şu garson gelmeseydi birazdaha babannemiz dinlenirdi orda
  Kankam benim sinavimda 100 üzerinden 90 aldım benim için çok iy
  Tabikide duga ederim inşallah Allahimin izniyle çok güzel bir ev alırsınız seninde cici bici odan olur inşallah kankam
  Ay onlarda babamız annemiz iyler kardeşlerimizde çok haylazlar benim üstümden dalga geçiyorlar ay keyifleri yerinde onlarin

 69. iyi olsunlar kankam ah sizi hayrazlar napicaz biz kardeslerimizle hhmm en iysi sen erkek kardesimizi al bende kiz kardesimizi ikisinide bi guzel akillanana kadar kidikliyalim

  ah bende kopdum orda ya bide qarson gidince onun surati gibi yapdi ben bitdim ay hayla guluyoruz ya bide guzelce resmini cekdim whatsapda paylasicamm

  insallah kankam guzel bir odam olsunda sen geldiyinde bize girer odamiza bolca konusuruz
  ama kankam ben seni ilk gorduyumde ne yaparim bilmiyorum ben hemen sana sarilirim herhalde sonra seni koklarim operim sana guzel sozcukler soylerim kucama alir firlatirim
  ayy dusuncesi bile guzel ya gercekdenn
  boyle gireriz bir odaya sen konusursun bende sana bakarim guzelliyin karsisindada agzim acik kalir ama kankam benim agzim acik oldugunu gorursen kapat olurmu sivrisinek girmesinde agzima

  canimin ici askim askitom
  zarif ciceyim mis kokulum guzel yuzlum fisdik ezmem kurabiyem pastam
  kalbimin guzel sahibi
  akil kupum
  guzel kalplim sirin dillim
  oyyy yine kaptirdim kendimi
  iyi geceler tatli ruyalar ruyamizda INSALLAH bir birmizi goruruz kankammmmmmmmm seni kocaman opuyorummmmmm

 70. Evet ya bu haylazlari düzene sokmak lazım ben tek onlar iki di ama artık benimde yanımda sen varsın güzel kankam
  Ay ben seni ilk gördüğümde ağlarım duygulanirim bide kocaman sarilirim bide ben hep hayel kuruyorum seni gördüğümde nasıl tepgi vercegimi hayelde olsa çok güzel hep konuşurduk beni gezdirirdin arkadaşlarinla tanişdirirdin bende sana hep sarilirdim bide parka giderdik hep eğlenirdik
  Kız ben senin güzelliğine hayran kalirim öylece baka kalirim sana
  Ay benim bitanecik kankacim güzel yüzlü gönlü zengin kankam ay PRENSESİM mis kokkulum canitam SENİ ÇOK SEVİYORUM sanada iy geceler tatlı rüyalar dilerim canımin içi kankam

 71. kankam nasilsin seni cok ozledim
  bugun hic halim yok kankam
  kuzenlerleydim buyuk kuzenim ateslenmis kresden aldimgetirdim evine kucuk kuzenime bakdim yengemin isi vardi uykumu bile tam almadim yaaaaa

 72. Kankam benim canımin içi ben çok iyim sen nasılsın canım kankam bende seni kocaman ÖZLEDİM
  Ay kiyamam senin kuzenine geçmiş olsun senin küçük kuzenin bebekmi ??? Ay kankam sen örnek ablasin iy evlatsin çok iy kankasin SENİ ÇOK SEVİYORUM bitanecik kankacim bende bu gün şarkı indirdim kitap okudum benim hayatım böyle geçiyor değişiklik yok

 73. Kız Mayde bu 3.prens varya Bu bölümde kral oluyor ya kafasında bir şey takmış tam bir maymuna benzetim ben ya

 74. canimin ici nasilsin seni cok ozledim
  ben dun yokdum ya misafirliye gitmisdim ozur dilerim sana haber veremedim
  kankammmm
  sana birsey danisicam geldiyinde yazzzzzzzzzzzz

 75. bende iyim askimmmm
  ozur dilerim babaannemiz geldide yazamadim
  kankam sana birsey sorucam
  sey sen ince kizmisin yani davranislarin incemi
  ben misal kabayimdir misal konusurlar ya tatlim falan diye konusan kizlar gibi diylim soyleki
  bende kiz olmak istiyorum erkek gibi davranmak istemiyorum bana yardim et lutfen gecen geziye gitmisdim ya ordaki kiz cok sadeydi
  ben onun yaninda kaba kaliyorum buda beni cok uzuyor yardim edermisin bana canimin ici lutfennnnnnnnnnmmnm

 76. kankam bide birsey diycem sana 9 agustos Umut abinin dogum gunu ya
  senden birsey istiycem benim adima yazarmisin bende emoji yok ya sende varya o yuzden ben yazicam sende onune emojiler falan koyarsin olurmu pasta falan emojisi koyarsin balon
  lutfen bide Umut abiye ozel siyir soylemek istiyorum gogulda olurmu acaba
  mutlu olmasini istiyorum tek abimiz ya
  kankam bide ingilizce dogum gunun kutlu olsun aabi demeyi nasil oluyor sen ingilizce biliyorsun ya o yuzden ay cok guzel olucakkk
  dogum gunu partisi olucak abimize

 77. KANKAM SON BIRSEY
  IYKI HAYATIMDASIN SENI COK SEVIYORUM YA SENINLE KONUSUNCA VARYA O KADAR COK MUTLU OLUYORUM KI
  ANLATAMAM ILK VE SON KANKAM ASKIM CANIMIN ICI
  SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKK ….. ANLADIN SEN

 78. Ay kankam ben nasıl biriyim anlatiyim biri bana nasıl davranirsa bende ona öyle davranirim yani ben çabuk güvenirim ve ben oğlanlara karşı çok kabayim kızlara hiç kaba davranmam ama sinir ziplatan kizlarlada hiç konuşmam bir kız bana kaba davransa ilk başta hiç bir şey demem sakinligimi korurum ama bu kabalığı küstak tavırları sürerse çok fena kavga ederim ama hiç bir kızı dövmedim dövmicemde ben şitte karşıyım ay ben senin sorunlarını çözücem ya kendi problemlerimi anlatıyorum
  Ben senin nasıl biri olduğunu biliyorum sen kendini kaba biri görüyorsun ama öyle dilsin sen sadece bu fikrini deyişdirmen yeter sen çok tatlı bir kizsin bide bunu unutma hiç kimse için kendini değiştirme o seni oldugun gibi kabul etmese onlarla hiç işim olmasın sadece kendin ol hiç kimse için değişme

 79. Aynen kankam bende seninle konuştugumda kendimi çok iy hissediyorum mutlu oluyorum anladım güzel kankacim bende seni çok seviyorum
  Evet Umut abim izin doğum günü tabi bende çok emocin koyarim sen istemen yeter kankam böyle yapılıyor İngilizce HAPPY BİRTHDAY TO BROTHER diyiliyor balim

 80. kankam aslinda dogru soyluyorsun ya kendim olmaliyim benim icim neyse disimda o oda olucam
  ya isde seni bu yuzdenseviyorum ya benim akil kupu kankam iyki varsin bende aptal aptal kendimi deyisdirmeyi dusunuyorum

  oyyy benim kankam hic siddeti sevmezmis bende sevmiyorum kankam ama ne yalan soyliyeyim bir keresinde bir kizi dovmusdum
  oda soyle olmusdu
  bizim konsumuzun kizi vardi benden bir yas kucukdu ama yasindan buyuk davraniyordu
  hatda bir keresinde bana senin annen yokki benim annem var demisdi bende ona sen gorursun dedim sabahsi gun kiz geldi bana babaannen olsun baban olsun annen hic donmesin demisdi bende ilk kotu oldum ama sonra bunun arkasiyla kosdum kiz evine cikdi kapiyi kapatdi bende zili basdim annesi cikdi kizinin soylediklerini soyledim anneside bana ne dese iyi dogru soylemis kizim ben dahada cok sinirlendim sabah oldu ben sukultur kullaniyordum cocugum ya o zamanlar bu kizi gordum acimadan ustune surdum dusdu yere beyaz elbise giymisdi indim kiza tokat atdim dedim benim annem var

 81. Kankam GÜNAYDIN balım
  Ay kız kankam doğru yapmişsin kim oluyor ki o kız sana böyle söylüyor annesine bak nasıl biriymiş annesi böyle olunca kizida böyle olur annesindede hiç insanlık terbiyesi yokmuş ya
  Kankam öyle insanlarla muhabbet olma onun gibi yine öyle söyleyen olursa böyle söyle “sen kendi işine bak benimle işin olmasın benim sorunlarim sana kalmamış ” böyle söyle ama yine kabalığı küstak tavırları devam ederse benset onu olmasa da beni çağır ikimiz birlikte benzeteriz kimse sana öyle söylemesine izin vermem
  Kankam ben hayatımda ARKADAŞLARİMA çok önem veririm o yüzden arkadaşim hiç yapmadigim şeyide yaparım bende seni çok seviyorum balim

 82. kankam canimin ici
  dogru soyluyorsun oyle diycem senden ne guzel seyler oyreniyorum oh gel gel doveriz onlari hmmm saclarinida bir guzel yolariz
  ama kankam ben bu yasima kadar hic bir cocuga el kaldirmadim o oynadigin zaman bazen sert vurarsin ya hic. yapmadim oyle sey

  kankam ben bugun akil almaz birsey yapdim ben wifinin parasini oduyordum bir kedi geldi bana dokundu bende gittttt burdannn diye bagirdim herkes bana bakdi cok utandim bir adam vardi gencdi kediyi yanina cagirdi banada bir bakdi sanki yerin dibine girdim off yaa
  ay yine gunaydin dememisim ozur birtanemmmmmmmmmmmm

 83. Kankam canımin içi ALAHİM bizi hiç dövüşme zorunda birakmasin İNŞALLAH ben var ya kankam nasılım canım sıkıldığında yada bazen kardeşlerimle dövüşürüm kuzenlerimle ama şakacıktan oynaris öyle ben kankam çok istiyorum dövüş sanatlarini öğrenmeyi ya İNŞALLAH bir gün öğreniriz
  Ay kız kafana takma bazen öyle şeyler olur kedide canin sıkıldığında yanına gelmiştir sen öyle demesin yoksa bazen insanlık hali olur öyle sen o güzel canını sıkma

 84. dogru soyluyorsun kankam ben kedileri cok severim konsumuzun kedisi var yengemlere cikdigimda onunla oynarim ama bu kedi kucukdu bos animda geldi dokundu bana
  insallah kankam bir guzel oyreniriz
  kakam sana komik birsey anlaticam
  benim abim benimle hep oyun oynamak istiyordu cocukken ama boyle kiz oyunlari diyil hep dovus oyunlari bende bir sinirlendimmi onume kim cikarsa oldu san o adami abim bir gun beni acayip sinirlendirdi sonra gulerek bana hadi vur vur vur dedi bende bi koydum abimin kafasi hop sisdi nene diye agladi nenemde beni azarladi
  ah o cocukluk
  kankam iyi geceler
  kankam yarin bir delilik yapicam insallah hersey iyi gider eyer gorursemse sana anlaticam ama kotu gecerse anlatmiycam tmmi amma insallah iyi gecer cok ihtiyacim var buna
  sana iyi geceler canimin ici seni cok…anladin sen

 85. canimin ici kankam sana birsey sorucam ama belkide kabul etmiyceksin
  ama yinede sorucam
  soruyorum sey yaaaa
  mmm sey
  kankam imo numarani verirmisin bana
  seni gormek istiyorum artikkk
  babaannemizin teliyle yazicam nolursun beni geri cevirme ben veremiyorum cunki babaannemizin kizar sonra
  babaannemizin haberi olmadan yazicam

 86. İy geceler kankam
  Kankam ben sana kendi nomerimi vermek isterim ama olmaz kuzenler benim burada nomerimi görseller hemen anneme ve babama ispiyonlarlar o yüzden veremem ama seni hiç geri geçevirirmiyim ben sana İCE var ya arkadaşımız ben onunla imoda konuşuyorum dedim İCE nin nomerini vericem onun nomeri sadece imo ya kayıtlı ve kankam sen İCE arkadaşlık gönder ve İCE sana benim nomerimi verecek ve olurmu öyle yapsak konuşurus olurmu
  62304063

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu