Sil Baştan

Sil Baştan 2.Bölüm Özet #Oh Ri Jin Kaçırılır

Do Hyun kuzeni ile sevgili olan eski sevgilisi ile buluşur. Eğer benim yüzükle farklı biri gelip seni üzersem o ben değilim der. Sil baştan 2. bölüm özetinin devamını merak ediyorsanız yazımın devamını okuyabilirsiniz.

Sil Baştan 2. Bölüm Özeti

Içerden kızın erkek arkadaşı seslenir bir an önce sözünü bitirir ve geçen noelde aradigin için teşekkür der ve ayrılır. Shin Se Gi güçlendiyse ben de güçleneceğim diye karar alır. Evinin her köşesine güvenlik önlemleri alır. Oh Ri Jin ise hastanede herkesin alay konusu olmuştur. Adamın biri onu reddetmiş diye herkes dedikodu yapıyordur.

sil baştan 2. bölüm resmi 3

Hatta Oh Ri Jin adama yazıyordu diye sürekli onu sinir ederler. Shin Se Gi olarak kayıtlı numarayı arar ama telefona cevap veren yoktur. O da reddedildim diye kabullenir. Shin Se Ginin deri ceketini de geri dönüşüme atacakken babası alıp onu giyer. Annesi de onu görünce çok sevinir.

Ailecek mangal keyfi yaparlar. Gece ikiz kardeşinin sözleri ile Shin Se Gi gelir aklına. Farklı kişiliklerde olmak çok eğlenceli mı diye kardeşine sorar. Uyurken ise  Shin Se Gi yi düşünüp farklı kişilik ama gözler aynı diye düşünür. Do Hyun ise başlayacaktır ama amcası bu görev ağır der. Büyükanne ise büyük iş verirsen sorumluluğu olur bu doğru olanı der. Do Hyunün yengesi de ise başlamasını çekemez. Do Hyun ise şirkette başkan yardımcısı olarak göreve başlar.

sil baştan 2. bölüm resmi 4

Başkan ise kuzenidir. Kuzeni de onu istemediğinden dün gece farklı biri gibi çıktın partiden deyince Do Hyun ellerini sıkar ve hastalığını hatırlamak istemez. Yalan söyler. Partideki kıyafetini isteyen adam Oh Ri Jini rehin alır ve Do Hyunu arar ve ceketimi getir yoksa kadın ölecek der. Do Hyun birazdan başlayacak yönetim kurulu toplantısını bir kenara bırakır sekreter de onu gitmeme konusunda ikna edemez.

Sekretere bana vurun ceketin yerini bilen sadece Shin Se Gi bu gerekli der. Sekreter vurunca Shin Se Gi değil Ferry Park ortaya çıkar. Ferry Park ise sürekli bombalarla uğraşan biridir. Bakalım Oh Ri Jin kurtulacak mı? Gelecek bölüm özetinde görüşmek üzere ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu