Sil Baştan

Sil Baştan 2.Bölüm Özeti #Aşık Shin Se Gi

Sil Baştan 2.Bölüm Özeti vermek için bu yazıyı kaleme alıyoruz. Kora dizisi olarka Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sil Baştan’ın 2. bölümünde neler olacak sorusunun cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz..

Sil Baştan 2. Bölüm Özet

Shin Se Gi hemen ayağa kalkar ve adamı döver. Oh Ri Jin şok olmuştur. Shin Se Gi yanına gelir ve beni sen cagirdim deyince Oh Ri Jin şok olur. Hayır dese de Shin Se Gi üzerine doğru gelince Oh Ro Jin korkuyla onu ikna edip taksiye atlar ve gider. Shin Se Gi de gülümser ve motorsiklete binip onu takip eder. Hastaneye geldiklerinde benimle oyun oynayacaksın der ve zorla Oh Ri Jini götürmek istese de Oh Ri Jin onu hastaneye alır ve yaralarına bakmak ister.

sil baştan 2. bölüm resmi 1

Shin Se Gi kıyafetlerini çıkarınca Oh Ri Jin bağırmaya başlar. Ardından yaralarını kontrol eder. Shin Se Gi doktor kartına bakara ve psikiyatrist olduğunu öğrenir. Ardından telefonunu alır ve kendi numarasını arar. Ve bu numarayı ve Shin Se Gi adını kaydet çünkü hayatın boyunca hatırlaman gerekecek der.

Oh Ri Jin bem senin tarzındaki erkeklerden hoşlanmıyorum dese de Shin Se Gi gözlerime bak çünkü bu kişiliği hatırlamak için beni hatırlamak için gözlerimi hatırlaman gerekecek der. Bu sırada daha önce görüşmek istediği doktorun o hastanede olduğunu öğrenir ve doktorun yanına gider.

sil baştan 2. bölüm resmi 2

Doktor şiddete meyilli olan Shin Se Gi den korkmaktadır. Shin Se Gi Do Hyuna söyle tedaviden vazgeçsin der. Doktor ise reddedince Shin Se Gi tam boğarak öldürecekken Do Hyun ortaya çıkar. Doktora ne olduğunu sorunca doktor Se Gi geldi ve gitti der. Doktor se gi güçlenmiş ve bütün kişiliklere hükmetmek istediğini ve ilk defa aşık olduğunu söylediğini anlatır.

Bu aşka karşılık bulamazsa şiddete başvurabilir der. Do Hyun kime aşık oldu acaba diye düşünür. Oh Ri Jin ile karşılaştığında kimsiniz diye sorunca Oh Ri Jin sinir olur. En son hatırladığı onun hasta biri olduğu ve doktor aradığını hatırlar. Oh Ri Jin dün dediklerini anlatır. Do Hyun ise gitmem gerek deyip çıkar. Oh Ri Jin reddedildim mı yani bu ne şimdi der. Do Hyun hızla Se Ginin yaptıklarını sekretere anlatır ve arabasını alır. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu