Sil Baştan

Sil Baştan 3. Bölüm Özet #Do Hyun ve Ri Jin Tanışır

Sil Baştan 3. Bölüm Özeti; Ri Jin’in annesi yemek yapar. Yemeği götürme görevi ikiz kardeşi Ri On’a düşer. Do Hyun ise yarasına dikiş attırır ve Ri Jin’in durumunun iyi olmasına sevinir. Sekreterine hastane masraflarını ödemesini söyler. Ri Jin odasına döndüğünde her taraf hediyelerle ve kalpli balonlarla süslenmiştir. Bir de not vardır: Umarım tamamen iyileşmişindir. Ri Jin çok sevinir ve kim bu acaba deyip şaşırır. Bu sırada ikizi de gelir beraber yemek yerler.

sil baştan 3 resmi 1

Yemek esnasında ikiz kardeşi Ri Jin’i kurtaran kişi ve farklı kişilikleri hakkında konuşur. “Ne kadar zordur eğer beynindeki kişilikleri kontrol edemiyorsa, ne kadar korkunç, ne kadar yalnız” diye konuşunca ikiz kardeşi seviyor musun bu adamı der.

Sil Baştan 3. Bölüm Özeti

Ri Jin ise bir daha birbirimizi görmeyeceğiz bile der. Do Hyun ise çocukluğunda yaşadığı tramva ile ilgili kabus görmektedir. Kuzeni ise adamından Do Hyun herhangi bir hastaneye giriş yaptırmış mı bulmasını ister.

sil baştan 3. bölüm resmi 2

Do Hyun ise çalışanları kontrol amaçlı gezerken eski sevgilisi ona seslenir. Do Hyun ise duymamazlıktan gelir. Ama eski sevgilisi olan Chae Yeon yemek masasına kadar gelir. Do Hyuna bir önceki gecede söylediklerini tekrar eder. “Eğer çizgiyi aşarsam bil ki o ben değilim.” dediğini hatırlatıp sen hiç çizgiyi aşmayı denedin mi der. Aş o çizgiyi der. Do Hyun ise ben enin baş edebileceğin biri değilim der. Söylediklerini söylememişin farz edeceğim deyip Do Hyun masadan ayrılır. Do Hyun’un sekreteri ise doktor ile konuşmaktadır. Sekreterin isteği her şeyi sır gibi saklayacak birine ihtiyacım var der. Ri Jin içeri girer. Sekreter onu hatırlar ve hemen çıkmak ister. Doktor ise o hasta değil bizim doktorumuz kendisi bir yıldır doktor der.

sil baştan 3. bölüm resmi 23

Ri Jin ise Doktordan çalışmak üzere izin ister. Sekreter ise Do Hyun’a Ri Jin’in bir hasta değil doktor olduğunu anlatır. Do Hyun şok olur. Ri Jin ise doktora kişilik problemi hakkında sorular sorar. Doktor anlar ki Ri Jin, Shin Se Gi ile karşılaşmıştır. Do Hyun ise Ri Jin ile buluşmak üzere yola çıkar. Doktor ise kişilik problemi hakkında bilgilerini tecrübesini Ri Jin ile paylaşır.

Doktor bahsettiği hastasının hastalığını ailesine dahi söyleyemediğinden bahseder. Do Hyun hastaneye geldiğinde anlar ki Ri Jin gerçekten de doktordur. Benim kişilik değiştirdiğimi gördüğünde korkmadın mı diye Ri Jine sorar. Ri Jin ise “Senin kim olduğunu hala bilmiyorum, bombaların mı var, yoksa deri ceketin mi var?” diye gülümseyerek sorar. Do Hyun’un gözlerinin içine bakarak “Peki senin adın ne?” diye sorar. Do Hyun ise gözlerine bakarak “Ben bu yüzle ve gözlerimde bu bakışla, Cha Do Hyun.” der.

 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu