Sil Baştan

Sil Baştan 3. Bölüm Özeti #Oh Ri Jin Kurtulur

Sil Baştan dizisinin 3. Bölümünde Neler Olacak

Sil Baştan 3. Bölüm Özeti detaylı olarka bu yazımızda sizleri bekliyor. Geçtiğimiz bölümün sonunda karşımıza çıkan Do Hyun’un üçüncü tanıdığımız kişiliği olan Perry Parker özgür bir ruha sahiptir. Gezmeye bayılır. Sekreter onun zaafı olan gemiyi alacağını söyleyince   şirkette kalmaya ikna eder. Ama Oh Ri Jini kaçıran adam Perry Parkerı arayıp tehdide devam eder. Bu sırada şirket toplantısı başlamıştır ve Do Hyun ortalarda yoktur. Perry Parker ise elinde bomba Oh Ri Jini kurtarmaya gitmiştir.

sil baştan bölüm 3 resmi 2

Adamlar korkudan ne yapacağını sasirir. Arkadan gelen adamın biri tam Parkerın başına vuracaktır ki eğilir. Elindeki bomba düşer ama patlamaz. Çünkü o bir bomba değil yemeğin pistiğini haber veren bir alarmdır. Adamlar Parkera vurmaya başlarlar. Sekreter ise Parkerın üzerindeki cihaz sayesinde onun nerde olduğunu bulup oraya gider.

sil baştan bölüm 3 resmi 1

Oh Ri Jin Parkera bakar ve anlar ki gozler ses tonu aynı ama yine farklı biri vardır karşısında. Do Hyun kendine gelir ve olanları içkili olduğum için hatırlamıyorum deyip dinler. Oh Ri Jinin ailesi tehlikedir. Beraber plan yaparlar. Oh Ri Jin bağırır adam gelince Do Hyun adamı döver ve beraber çıkacaklarken adamın biri Oh Ri Jini rehin alır.

sil baştan bölüm 3 resmi 4

Bu sırada diğer bomba da geri sayın başlamıştır. Diğeri ile aynı zannedip umursamaz ama bomba gerçektir. Bomba patlar. Ceketin sahibi ise Oh Ri Jinin kardeşinin yanına gider. Ceketin her tarafı esrarla doludur. Oh Ri Onun ise arkadaşları hep polistir ve adam yakalanır. Do Hyun ise patlamaların içinden Oh Ri Jini kurtarır. Hastaneye geldiklerinde Do Hyun özür diler ve tam kendine gelmeden hastaneden çıkar. Do Hyun ise bekletilen toplantıya tam da bitirelim dendiği anda yaralı da olsa yetişir.

sil baştan bölüm 3 resmi 3

Super bir konuşma ile her şey değişebilir imkanlar kişiler ama çaba azim ruh her zaman vardır der. Bu sırada elinden kan sızıyordur ve kıskanç kuzeni bunu görmüştür. Herkes konuşmayı alkışlar. Büyükannesi ile tek kalınca ilk gününde geç kaldın deyip tokat atar. Ne olursa olsun bu şirketi koruyacaksın diye bağırır. Büyükannesi baban kazada seni koruyacağım diye kendi canını verdi her şeyden sen sorumlusu oğlumu aldın der.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

4 Yorum

  1. Vayyy nenenin derdi belli oldu. Da anlamadığım doktoru kim kaçırdıo ?? kişileri görünceye kadar isimleri anlamayağim herhalde

    1. :) bir önceki bölümde Shin Se Gi karakteri vardı ya nurdanım o ortaya çıktığında Do Hyun’un giydiği kıyafetleri beğenmedi bu ne böyle dedi. Lavaboda adamın birinin ceketini aldı. O ceket de meğer çok değerliymiş çünkü içi hep madde dolu. Shin Se Gi bu ceketin sahibi ceketi almak için harekete geçen adamı dövdü. Daha sonra doktor yaralarına bakmak için kıyafetini çıkar dedi. Shin Se Gi kıyafeti çıkarıp hastanede bıraktı. Daha sonra Shin Se Gi karakteri yerine Do Hyun gelince, doktoru tanımadı. Doktor beni tanımadı diye kızıp geri dönüşüme atacakken babası ceketi beğendi ve aldı. İkiz erkek kardeşi de beğendi ve üzerine giydi. Bu sırada ceketin sahibi ceketi geri versin diye Shin Se Gi’yi aradı ve doktoru kaçırdığını söyledi ;)

    2. yüzler çok benziyor isimler de uzun ve değişik ama izleyince o kadar zevkli ki heyecanla başlamasını bekliyorum seslendirmeler falan nasıl olacak acaba

  2. Evet Filizim kore dizileri harika olur hele geçmişlerini anlatışlarını izlesen bizim Muhteşem yüzyıli hiç izlemedim acdadımızı rezil ettiler ?? onların bir anlatışları var izlemen lazım edepleri aşkları daygıları muazzam bu yeni jenarasyonu izlemedim ama eminim çok güzeldir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu