Sil Baştan

Sil Baştan 4. Bölüm Özet #Sırlarla Dolu Geçmiş

Sil Baştan 4. Bölüm Özet; Ri Jin, rüyasında çocukken bir trambolinde bir erkek çocuğuyla zıpladığını görür. Bir anda o erkek çocuğu, Shin Se Gi olunca korkarak uyanır. Ri Jin’in annesi ise kendilerine malzeme satmak üzere gelen adamın ikizler birbirine benzemiyor demesi üzerine alınganlık yapar ve malzemeleri almaz. Ri Jin ise rüyasını ikiz kardeşi Ri On’a anlatır. Ri On ise rüyayı yorumlamaya çalışır.

Sil Baştan 4. Bölüm Özeti

Ri On, Ri Jin’in rüyasında Se Gi’yi gördüğünü anlar ve tehlikeli biri olabilir uzak dur diye uyarır. İkiliyi görenler onları sevgili zannedip dedikoduya başlar. Ri Jin ise Ri On’un esprileri ile tatlı tatlı kavga ederler. Daha sonra Do Hyun’un sekreteri Ri Jin’i arar ve Do Hyun yanında mı diye sorar. Do Hyun ortalarda olmayınca hem sekreter hem de Ri Jin telaşlıdır. Ve telaşla Do Hyuna sesli mesaj bırakır.

sil baştan 4. bölüm resmi 2

Do Hyun ise kendine geldiğinde karanlık bir odada, elinde bir ayıcık, duvarlarda çocukların çizdiği tarzda resimler bulur. Yerde “Ben, Nana.” yazısı da vardır. Do Hyun hemen sekreterini arar ve toplantıya gelemeyeceğini söyler. Sekreter ise Ri jin’e de haber vermesini söyler.  Bu sırada büyükanne, Do Hyun’un annesi ve yengesi yemek masasındadır. Büyükanne sözleri ve davranışları nedeniyle Do Hyun’un annesini kovacaktır ki Do Hyun’un annesi öyle sözler eder ki büyükanne adeta korkudan titrer. Eğer Do Hyun geçmişte yaşananları hatırlarsa herkesin yarası ortaya çıkar. O büyük sır kalsın istiyorsanız diye büyükanneyi tehdit eder. Bu sırada oraya gelmiş olan Do Hyun da bu sözlere şahit olmuştur. Annesiyle dışarda konuşur ve o sır ne anne diye sorar. Annesi ise senin için sözümüz geçsin diye öylesine söyledim diye kaçamak cevaplar verir.

sil baştan 4. bölüm resmi 1

Do Hyun ise eve gidip aynanın karşısına geçtiğinde karşısında Se Gi vardır ve ona geçmişle yüzleşmekten korkuyorsun ben cesurum ve sana hükmedip senin gibi korkmayacağım diye Do Hyun’u kızdırır. Do Hyun ise sinirle aynaya yumruk atar. Ancak artık Do Hyun değil Shin Se gi vardır.  Ri Jine mesaj gelir: “Geldim seni bekliyorum. “Ri Jin koşarak gider. Karşısında Se Gi vardır. Zorla Ri Jin’i alıp kırmızı Ferrari bir arabaya bindirir. Hızla bir yere giderler. Ri Jin korkunca Se Gi benim vaktim az der. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

278 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu