Sil Baştan

Sil Baştan 6. Bölüm Özeti 23 Haziran #Do Hyun Ölecek Mi?

Sevilen Kore dizisi Sil Baştan 23 Haziran Cumartesi günü 6. bölümü ile ekranlarda olacak. İşte sizler için Sil Baştan 6. bölüm özeti.

Sil Baştan 6. Bölüm Özeti

Do Hyun tam öpecekken durunca Ri Jin neden devam etmedin diye yakasına yapışır. Ardından da zorla Do Hyun’u öpecekken kardeşi ri On kapıyı açar ve anne diye bağırıp aileyi ayaklandırır. Ri Jin’in ailesi onu gayet nazik bir şekilde uğurlar ve içkili olan ri Jin’e kızar. Do Hyun da Ri Jin de hala olayın etkisindedir. Do Hyun aynanın karşısına geçtiğinde Ri Jin’in sözlerini hatırlayıp kendisinden etkilendiğini düşünüp gülümser. Uyuduğunda Se Gi’nin kızgın olduğunu görüp uyanır. Kalktığında duvarda seni öldüreceğim yazıyordur ve her yer dağılmıştır. Se Gi, kadınımı öpmeye nasıl cüret edersin deyip ona yaklaşırsan senin kadın tehlikede olacak deyip eski sevgilisinin resmini gösterir.

sil baştan 6. bölüm resmi

Do Hyun telaşla eski sevgilisini arar ama kuzeni telefonu açar. Kuzeni ve eski sevgilisinin bir arada olduğunu anlar ve ondan sadece eski sevgilisini korumasını ister. Sabah Ri Jin mecburen hastaneye gider ve Se Gi’nin kendisiyle görüşmek istediğini belirten anlaşmayı imzalamak zorunda kalır. Korkarak belirtilen yere giden Ri Jin, belirtilen adresteki evin darmadağın olduğunu görünce ağzı açık kalır. Karşısındaki kişiyi Se gi zannedip benden Hyun’u uyutmamı mı istiyorsun deyince Do Hyun onun yalanını yakalar. Ri Jin sen de Se Gi’nin adını kullanıp beni buraya çağırdın deyince do Hyun o çağırdığında gelip gelmeyeceğini merak ettim, bir kumar oynayacağız der.

Se Gi ile arasında bir bağ olduğunu ve Se Gi’nin söylediğinin tam tersini yapıp onu yanında tutacağını söyler ve özel doktoru olmasını ister. Do Hyun üç ay yanında kalmasını ve güvenliği konusunda Se Gi’yi ikna etmesini ister. Ri Jin başta redder ve oradan kızarak ayrılır zira artık işine de son verilmiştir. Bu sırada oraya gelen Do Hyun’un eski sevgilisi Ri Jin’i görünce onu Do Hyun’un sevgilisi zanneder. Do Hyun onu içeri almamak için yalan söylese de eski sevgilisi onu konuşma konusunda ikna eder. Do Hyun, kendisini çantada keklik görmemesini söyleyip gözündeki değerinin sıfır olduğunu ima edip çıkar. Onu ağlarken izlemek üzse de gerçeklerle yüzleşir.

Ri Jin ise profesörün karşısına çıkıp bu işi neden istemediğini tek tek anlatır. Profesör konuşmalarıyla Ri Jin’i ikna etmeye çabalar. Ri Jin düşüncelere dalarken Ri On da romanını yazmaya devam ediyordur ve açılmaması gerek Pandora’nın kutusu yakında açılacak diye yazmaktadır. Bu sırada Ki Joon (Do Hyunu’un kuzeni) un annesi eşine eğer konuştuğumuz çocuk hayatta ise diye şirketin varisi olmasından duyduğu tereddütü anlatır. Eşi ise herkesten önce biz onu bulmalıyız o zaman der.

Gece boyu uyurgezer halde gezen Ri Jin’e ailesi kahvaltıda neyin var diye sorunca Ri Jin üç aylığına zengin bir adamın doktoru olma teklifinden bahsedip hepsinin fikrini alır. Herkes farklı fikirdedir. Ri On ise köpeği yürüyüşe çıkarma bahanesiyle hastası hakkında bilgi almaya çabalar. Ri On ona yardım etmesi gerektiğinin mesajını verir. Ardından da verdiği kararın arkasında durmasını ona ima eder.

Do Hyun’un kuzeni toplantıda sert bir dille Do Hyun’a gidip Omega kod adlı yazarı bulmasını emreder. Toplantı sonunda da işi halletmesi için kendisinin gittiği doktoru bildiğini ima edince Do Hyun sıkıntıdan kendini lavaboya atar. Do Hyun’un babaannesi do Hyun’u karşısına alıp evlenmesini emreder. Do Hyun reddedip ben bu kız için iyi bir eş olmayabilirim, buna ne gerek var diye sorar. Kadın ise kuzeninin nişanlandığını ve hissede onların söz sahibi olup kendilerinin etkisinin azalacağını bu nedenle de evlenmesi gerektiğini anlatır.

Do Hyun’un annesi ise kendini içkiye vurmuş bir halde iken yerdeki oyuncak ayı dikkatini çeker. ve Odayı kendi temizlemek ister. O çocuğu hatırlamamalı deyip yerdeki yazıyı hem ağlar hem de siler. Do Hyun ise iş yerinde kendini kötü hissedince giyinme odasında dinlenmeye geçer. Rüyasında kendisinin küçüklüğünü ve Ri Jin’i görür. Bu huzurlu rüyadan uyandığında artık başka biridir.

Ri jin de onu arayıp özel doktoru olmayı kabul etmediğini belirtir ama karşısındaki Ahn Yo Subtur. 17 yaşında, intihara meyilli bir kişiliktir. Ve bir intihar notu yazdığını söyleyince Ri Jin panik halde onu telefonla ikna etmeye çalışır. Nerde olduğunu bir saat içinde bulamazsa yok olacağını söyleyip telefonu kapatır. Çok yüksek bir yerden adımını atmak üzeredir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

165 Yorum

 1. Kızlar siz sil baştan dizisini izliyormusun bu gün final yaptı ben çok çok çok çok çok çok çok seviyorum bu diziye çabucak biti benimde bu gün hiç keyfim yok ama mutlu son olarak biti

 2. İyim diloş sen nasılsın??..
  Bu arada almiroş dedemin durumunu sormuşsun birtanem..şimdi Allaha şükürler olsun iyi dedem ilac tedavisi uygulanıyor?..valla onuda zar zor ikna etdiler..

 3. Hoşbuldum almiroş?napayım canım tv8 izliyoru kocan kadar konuş filmini?

  Hoşbuldum naz ablam iyim birtanem sen nasılsın ablam???..şükür şimdi iyi dedem..ama işte ameliyyat olması gerekiyorda dedemde keçi inatı var tutturdu istemiyorum ben iyim diye..

 4. Bende şarkı dinliyorum dizi sevmiyorum yeni bir dizi çıkmış 4n 1k diye onu izledim bitti şarkı üstüne verdim ??????

 5. Aynen almiroş valla bunların dünyası bi değişik??..

  Naz ablam bende çıkdığını sandım..

 6. Kızlar bugün benim için yorucu bi günde..kafede insan seli vardı resmen..çook yorgunum??..hadi iyi geceler Allah rahatlık versin canlarım??yarın inşAllah konuşuruz??..

 7. Geldim hazal?
  Hoşbuldum diloş?iyim sen nasılsın hazal yazdı bana esnanın bizlere süprizi var diye seninde burda olmanı istiyor diye ama esna yok?

 8. Evet ya bende çok meraklandım ama esna hanım daha ortaliklarda yok ya
  Hazal iyidir canim senden naber

 9. Naz abloşum sana ah kalbimde yazdım ama hadi neyse burdada yazayım??
  Hoşbuldum ablam??..çok şükür iyim sen nasılsın??..

 10. Aynen naz abla bende diğer sayfada yazdım?? hoşbuldum naz ablam?iyim sen nasılsın????
  Esna gelsene off?

 11. Valla bende iyim diloş?..ama bu kız nerde kaldı yaa??..aa esna azerbaycanda yaşıyor saat farkı var yaaa ondan gelmemişdir??..azerbaycanla bizde saat farkı kaç ki acaba??..

 12. 1 saat demek..kız peki ileri mi geri mi???..geri olması lazım çünki hala yok????..kız bu gidişler obezite olucan az yee??

 13. İyi akşamlar almioş??iyim sen nasılsın birtanem?..

  Diloş valla bence geridir o zaman 10 dk var gelmesine??

 14. Çok şükür dedem iyi birtanem..öğlen işde gitmeden önce hastaneye gitdim dedemi iyi görünce mutlu oldum?..

 15. hazal ilk oce senden baslayim sonra supruze decem sonra diyerlerinden???bi konu acacagim evetmi hayirmi anilarinizdan ondan sonra supruzumu gorursunuz???

 16. hazal ik hetabdaki soruma cevab ver sen hazalmisin????evetmi hayirmi sadice evet yada hayir de hazal erguclere beziyormusun…

 17. Esna valla hiç bişey anlamadım ama hadi neyse??..yok hazal değilim hasanım????..
  Evet benziyorum noldu ki??..

 18. evet sadice evet hayir kelnesinden baska bisey soyleme demek beziyosun tamm???simdi 2 soru nerede yasiyosun istanbuldami neresinde????

 19. HERKESE iy geceler tatlı rüyalar dilerim üç şlaksörler sizede iy geceler sabah gelin uyandırmaya ben her gün sürahila uyandirilmaya alişmişim

 20. Tamam patron sensin?..
  Evet istanbul..beşiktaşda oturuyorum?..
  Bu arada kendimi sorguya çekilmiş gibi hissediyorum??..

 21. Ayy esna kız noluyoo yoksa kendini bizi iyi tanıyormusun yoksa tanımıyormusun diye sınava mı çekdin????..

 22. fidan seni gordu olemi peki fidanin numarasi varmi sendeinstagrami falan evetmi hayirmi kafeye geliyormu???

 23. Yok bikez geldi kafeye..ben köyde olduğum sürecde gelib gelmediğinden haberim yok valla???..

 24. bide hazal sinavin vardi emir seni goturdumu supruz diye biyere hic konusmadin???mira nerede

 25. Yorumum çıkmadı..
  bikez geldi..ben köyde olduğum sürecde gelib gelmediğinden haberim yok valla??..kız ne biliyim ne zaman görürüm..geldiği zaman herhalde??..
  Anlamadığım neden ben yani?bitek neden bana sorular soruluyor ki..

 26. Haa şimdi anladım???..evet gitdik de..o taraflardan soru almamayım en iyisi ben..başka sorular alayım mümkünse??
  .

 27. Istedigin soruyu sorabilirsin esnos ben hazirim????sirami bekliyorumm haddi meraklandim ne sorucan acaba??

 28. Kız almira sıranı beklesene????..
  Sorduğun sorudan tabi nerden anlıyıcağım?? sınavdan sonrakı yediğimiz yemeyi bile hatırlıyorsun??????..pes yani????..kız o zaman unutduğum bişeyler olursa en iyisi sana sorayım??

 29. evet hazal hagi unvveriste okuyosun bide doktormusun???gercekten boreyim ariyor naoa bilirim???

 30. Cerrahpaşa üniverstesinde okuyorum..ayy bu sorular çok kolay ama???..kız anlamadığım sen biliyorsun tıp okuduğumu o zaman niye soruyon???..

 31. evet almiris sen nerede oturuyosun??? kizlar nedesiniz fidaninda gelmesi gerek miraninda nerdeler diyer milet dilos sen nerede oturuyosun???

 32. Keçmiş olsun esnam..hmm peki hangi böbreğin ağrıyor..adaçayı iyi gelir..sıcak tutmaya özen ver..valla şimdi en önemlisi kan tahlili..bide idrar tahlili..

 33. Aa bana gelmis sira ben mersinin merkezinde oturuyorum mahallemizin adi da halkent mahallesi baska soru alayim esnosumm????

 34. Ayy buranın yorumlarıda çoğaldıkca net çekmiyor..
  Kız esnoş böbreğinde taş,enfeksiyon romatizma gibi şeyler ola bilir ama..ağrı şiddetlenirse bi doktora danış mutlaka..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu