Sil Baştan

Sil Baştan 7. Bölüm Özeti 24 Haziran #Ri Jin Do Hyun’un Özel Doktoru Olur

Sil Baştan 7. bölüm ile 24 Haziran ekranlarda olacak. Sil Baştan özetlerini bizler de sitemizde sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. İşte sizler için Sil Baştan 7. bölüm özeti.

Sil Baştan 7. Bölüm Özeti

Sekreter Ahn, Omega’nın kim olduğunu bulmak üzere Omega’nın kitaplarının satıldığı standa gider. Ri On da oradadır ve Omega’nın yakışıklı biri olduğundan bahseder. Do Hyun ise intihara meyilli kişiliğine bürünmüş bir halde çok yüksek bir binanın çatı katındadır. Ri Jin onunla çalışmayacağını söylediğinde intihara edeceğini söyler ve kendisini bir saat içinde bulamazsa ölmüş olacağını söyler. Tam kararını vermiş ve rahatlamış olan Ri Jin, bu defa Do Hyun’u kurtarmak için kararını bir kenara koyup onu bulmaya çalışır.Do Hyun’un babaannesi sekreter Ahn’a neden Do Hyun’un Koreye geri gelmek istemediğini sorar.

Ri Jin ise önce sekreteri arar ama sekreter açmaz. Doktoru arar. Doktor geçmişi iyi bildiği için Ri Jin’i doğru bir şekilde yönlendirir. Babaanne sekretere Do Hyun’un sırrı olduğunu bildiğini ama sırrı her neyse oğlu uyanana kadar ona bir şey olmaması gerektiğini söyleyipn ondan Do Hyun’u korumasını ister. Sırrı saklamak için çabalamasını da sözlerine ekler. Ri Jin aldığı ipuçlarını takip ederek ona ulaşır. Son dakikada olsa Ri Jin onu bulur.

Konuşmasıyla her insanın içinde yaşamak isteyen bir taraf ve ölmek isteyen bir tarafın olduğuna vurgu yapıp onu ikna etmeye çabalar. Hala atlamak isteyince onu çekmeye çabalar. Karışma deyip ittirdiğinde yaralanan Ri Jin son hamleyle onu tekrar çeker. Ve kendine gelmesi için Cha Hyun diye bağırır. Sonunda kendine gelen Cha Hyun, karşısında yaralı da olsa çabalayan Ri Jin’i izler. Ri Jin onun döndüğünü görüp sevinçten ağlar. Do Hyun önce gözyaşlarını siler ardından da ona ağlayarak sarılır. Do Hyun hastaneye geldiğinde önce profesör ile ardından da Ri Jin ile dertleşir. Ardından da özel doktorum olma teklifimi geri alıyorum der. Ben canavarım deyip ondan ayrılır.

sil baştan 7. bölüm resmi
Do Hyun annesiyle konuşup kabusların geride kaldığını söyler. Annesi ise yıllar önce gazetelere çıkmış olayın sonrasında dedikodusu yapılan çocuğu bulması için bir adamla görüşür. Bu araştırmanın gizli kalmasını da sözlerine ekler. Ri On ise roman taslağının beğenilmesine sevinir. Romanından bahseder ve 21 yıl önce geçmişini hatırlamayan bir çocuk bir aile tarafından evlat edinilir, yıllar sonra bu gerçeği öğrenir, o dönemde zengin bir ailenin hakkında duyduğu dedikoduları takip edip kendi yaşlarında olan varisini yakından tanımak için tüm fırsatları değerlendirir deyip durur.

Hikaye dinleyenin hoşuna gider ve hayal ürünü mü gerçek mi diye sorunca Ri On bir görüşme sonrasında bu sorunun cevabını vereceğim der. Sekreter Do Hyun’a yazarın bir etkinliği olduğunu söyler. Do Hyun tarih ve saati not etmesini söyler. Ardından da görücü usulü bir kızla görüşmeye gider. Do Hyun’un eski sevgilisi ise nişanlanmak üzere iken kayınvalide ve kayınpederinin aslında onu ailesinin prestijinden dolayı istediklerini konuşurken dinler. Sonra da gidip Do Hyun’un görüşmesini de bitirmesini sağlayacak bir konuşma yapar. Ri Jin ise eşyalarını toplayıp klinikten ayrılıyordur ki Do Hyun’un kuzeni ile çapışır. Kuzen Joon, profesörün yanına gider.

Ondan ipucu alamayınca Ri Jin’i girişteki görevlilerden sorar. Ri Jin’in izne ayrıldığını söylerler. Ri Jin ise Yo Sub’un intihar için çıktığı binaya gidip resimlerin üzerindeki karları temizler. Ardından da onun için kardan adam yapar. Ve yerde yazan Kill me(öldür beni) notunda öldür kısmının üzerine heal(iyileştir) yazar. Do Hyun geldiğinde gözyaşlarını tutamaz.

Ri Jin artık gidiyordur. Ailesi ile vedalaşır. Duygusal anların yaşandığını gören Ri On selfie çubuğunu alıp Ri Jin’in gideceği John Hopkins’in adını söyleyerek dans ettirir. Herkesin yüzü güler. Ri Jin, Ri On’a sarılıp seni seviyorum diye sarılır. Ri Jin’in gittiğini zanneden Do Hyun karşısında evine gelmiş olan Ri Jin’i görünce şok olur. Ri Jin yapacaklarını anlatırken, Do Hyun şok olmuş bir halde onu dinler. Kabul etme sebebini kendi kendine  açıklarken Do Hyun’un kimsesiz olduğunu söyleyip bu işe başlar. Ri On ise aklında Ri Jin düşüncelere dalar. Ona olan ilgisini kendine bile itiraf edemese de içi özlemle dolmuştur. Do Hyun başta Ri Jin’in anlaşma için uzattığı eli tutmasa da sonra kendisi elini uzatıp geri dönüşü yok ona göre der. Ri Jin elini sıkar ama öyle bir sıkıştırır ki elini bırakmaz. Do Hyun bırakması için kıvranır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

127 Yorum

  1. cnm azlında özetleri vermek istiyordum ancak bazı sebeplerden dolayı bunlardan ilki telefon internetinden izleyip yazıyporum normalş wifi de sıkıntı var ayrıca yazılan özetlere yeterince talep olamaması üstüne annemin menisküs olması ve evdeki tüm iş bana kalması nedeni ile yetiştiremiyorum ancak şunu yapacağım sil baştan sanırım 16 veya 18 bölümdü ben en son bölümde olacak olayları yazmayı düşünüyorum müsaden olursa

   1. ama neden ben çok merak ediyorum bu diziyi üstellik çok komik sırlarla dolu bir şey lütfen yayınlayın lütfeeeennnnn yoksa üzülürüm :-( :-(( :(

     1. teşekkür ederim keşke kanal 7 kore ve hint şarkıları söyleyen iki ayrı kanal çıkarsaydi çok güzel olurdu kim istemez ki ha

   2. FiLİZCİM SEN NASIL İSTERSEN SAĞLIK DAHA ÖNEMLİ GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ANNENE ACİL ŞİFALAR VERSİN

 1. İyi Geceler ARKADAŞLAR filizciğim lütfen yarım verme tamamını vermeye çalış canım

 2. Filizcim banami dedin bide ne demek istedim sorun olmasa ayrıntılı anlatarmisiniz
  Bân daha önce Kore dizileri başlayacak diye sinir oldum sil baştan dizisini izledikten sonra çok çok çok beğendim hayraniyim bide dizinin şarkısına bayıldım dinlemenizi tavsiye ederim herkese

 3. Filizcim sil baştan dizisini final ayrıntılarını kizaca bana anlatirmisin Rica etsem sorun olmasa senin için

 4. Üf tv de 12. Bölümü bekliyoruz siz hala bölüm atmıyosunuz ah kalbime atcağınıza buraya atın o film çakma bence kalitesiz ??

 5. Kız diğer sayfada yazdım esnoş??..
  Kız valla bu böbrek konusu o kadar geniş ki ders ki böbreğin ağrır ama sorun omurgada bile ola bilir….inan küçük bi ağrıdan bile herşey ola bilir..o yüzde sen en iyi git bi idrar testi ve ultrason çekdir..

 6. Baba adı..mustafa
  Anne adı..fatma.
  2 kardeşiz ben ve melek..
  Annemim kızlık soyadınıda yazayım mı??????..

 7. son soruyu cavab vere bilirmisin sina kalan cak olan siruya namaz k8liyormusun sozleri nasil soyliyolar onu soyle????

 8. Ben sinirliyim ama çok ta gülerim başka çok merhametiyim çabuk sinirlenirim ama hemende yumuşarım ????birazda kendimi ovim??????

 9. Bismillahirrahmanirahim..
  Elhamdü lillahi rabbil alemin
  Errahmanir rahim
  Maliki yevmeddin
  İyake nebudu ve iyake nestein
  İhdinassıratel müstakim
  Sıratellezine enamte aleyhim
  Ğaryrilmağdubi aleyhim ve leddalin

 10. Fatiha süresini yazdım esnoş..
  Asla kinci biri değilim..ama çabuk sinirlenirim ama yarım saat sonra sinirm hemencecik keçer?..ama bişey oldumu hemen kafayı takarım..vurdun duymaz biri değilim yaa..

  Ayy bide mira whtsapda bana yazdı esnoşum süprizi ne diye işte bende screen edib gönderdim..en iyisi ben gelmemeyim dedi????????..

 11. Kız yazdıklarını deminden miraya screen edib gönderiyorum..gülme krizinde şu an mira??????????????

 12. Kız kaçmadım mirayla senden konuşuyoruz?????..
  Selam verirken…
  Esselamu aleykum ve rahmetullah.
  Sen namazı bilmiyormusun???

 13. Kız sen inanmıyormusun namaz kılmamaı yoksa..ohaa kız???.2 buçuk senedir kılıyorum çok şükür..

 14. hazal mirayida car ya ona soru sormicam ada merak etmesin ikinizde ayni anda ayak atin bakayim siteye

 15. Kız yok mira gelmez????..
  Esnoş güya kızların hepsine soru soruyon..2 saatdir sorular bana geliyor??..ee tamam bari süpriz ne??

 16. Kız yorgunlukdan zaten zar zor yazıyorum??..kafede canım çıkdı bugün..e hadi söylede uyuyayım???

 17. bunlara yalan instagram vermisin bide diyorsun dilos haytima karisma dun kardesim olan bugun dusmanim olan diyosun????

 18. Hayır o emirin kendi instası değil..sadece ikimizin adına açtığı ortak bi hesapdı..oda kapatmış..sebebide kendi arkadaşları hesapı öğrenme ihtimali olmasıyla ilgili..çünki arkadaşlarının benden haberleri yok o yüzden..

 19. hazal ben anlamiyorum kapatilan instagram asla calinmaz benimkide kabali neye calinmiyor???

 20. Esnoş o konular çokdan kapandı benim için..köyden döndüğümde yeni bi sayfa açıbda geri döndüm..lütfen!!!

 21. sanki yedim seni hazal???bideki dilos o emir denilen adama salak deyil seni nereye yazdini??

 22. senin icin kapandii benim icin kapanmadi goplama artik sen iki sati yalan seyler yaziyorsun ya???utanmiyormusun insanlari kandirmaya ????

 23. Esnoş yani amacın bu muydu yani???..
  Bak ben artık onunla ilgili tek bi kelime etmiyorum farkındaysan??..
  Bana kalsın artık lütfen..

 24. Esna ne yalanı????..ne söylediğini farkındamısın???..Allah şahit söylediklerimin tek kelimesinde yalan yok..anlamıyorum güvenle ilgili problemin mi var senin..

 25. neden bukonuyu kapatmak istiyosun ki dilosu almirayi susturdun beni susturamazin amac bu deyildi aslinda nasil bir isan oldun dase ortada gozel sozcukler koy sonra ortaya yalan konusu acilinca kac maya calis yeti be utanmirsan herkesin basi alladirsan dilos sene numara yazmisti ondanda haberim var sen azerisin ondan numaran araya bilmedin ben uzaktayim nasil olurda dilosun vasapina dustum bi dusunsene yalan aglamalarinida get baskasina yedir?????

 26. Hazal aslında bende sana inanmıyorum o istegram olayı çıktığı dan beri sana güvenemiyorum nedense eğer bizi yanıltmak istiyorsan verdiğim numaraya mesaj at ama atmak istemiyorsan biz sana asla inanmiyacaz farkındaysan geldiğimden beri senle canimli cicimli konuşmuyorum simdi karar senin

 27. benim guven meselesi deyol kac gindu seni bekliyordum internetim olmadigindan yazmadim vifi ile yazaydim ortaligi karistirardim ama artik yeti yalan soyledin se soylemiyorsundur nediyim boynuna almak istemorsen ozun bilersen dayi axiret gununu gostererem sene???bundan sonra son nokta…yalanlarini get baskasina yedir …..

 28. Diloş sen demi???..
  Almira naz abla kızlar sizlerde mi benim yalancı olduğumu inanıyorsunuz…Allahım ben neyin içindeyim..

 29. ey bilet kimi allladirsan yine basdadin alllatmaga sozlere baxeee bilirsen burada kim mene inanib kim mene inanmamasi prablem deyil senin yalaci oldugunu gordukden sonra exit????

 30. Hazal ben senle daha önce konuşmuştum ben sana hala güvenmiyorum guvenmemizi istiyorsan bu numaraya mesaj at 05538363404 bu benim numaram

 31. Yok bu şaka değil..kafam algılayamıyor bunları..almira ve naz ablamada mesaj atın onlarda duygularını öğrendikden sonra..ayrılayım burdan..ama esna öyle bi pişman olucaksın ki söylediklerine..

 32. cehenemin besti yalan uydurdun eyer kendini kanitlamak istiyorsan instagrama gelde kanitla deki bu emir bu mira yox eyer disenki siz mene guvenmedikden sonra kanit manit yok sa o budemeki sen gercektende yalancisin ogun emir deyirdin bunlari bilse bos ver biz seni bilirik baskasi nilmeyi nenirik olmayan emirinide atin ortaya oh????

 33. Ne numarsı dilek bu sözlerinden sonra atarmıyım gerçekden..yuhh size..valla billa yuhhh..hele esna 2 saatdır bunlar içinmiydi sorular..pess doğrusu valla helal sana iyi oyuncuymuşsun hiç belli etmedin…
  Almira,naz ablam kızlar tek bi sorum var bana inanıyormusunuz??????..

 34. pismanmi az azerisene vay vay mene mugamat oxuyana bax ????bide bilet deyil milet diyecektim bilet cikti???

 35. Hazal eğer kendini kanıtlamak istiyorsan bize ulaş yoksa böyle bizim için yalancı olarak kalıcan karar senin

 36. diyerleri ister inansin ister inanmasin meni maraxlandirmir gozumle girdum bu kanitisa demek kaniti???sen masumsunsa masumlugunu kanitla hadi hazal eguclere beziyordun kanitla bakalim???bide ben emin olmadan konusma???

 37. Hazal aslında eğer korkmasaydın tam aksine şimdi numarani verirdin seni yamiyecez istersen engele bile atardın bizi demekki korkuyorsun ondan numara vermiyecem diyorsun bide almiranin teli kapandı cevap veremez

 38. Esna inan çok kırıcısın..deminden saygılı bi şekilde konuşdum senle ama..demek ki anlamıyorsun saygıdan maygıdan..kızım bana bak inanmıyorsan o senin problemin..haa ben deliyim,şizofrenim..amacım ne benim sizi kadırarek elime ne keçicek..paramı kazanıcam burdan hee..nolucak böyle madalyamı takacaklar boynuma yoksa oskar mı verecekler.

 39. bide ben emin olmadan konusmam simdi kactinmi kacacak delilkmi ariyorsun sakin seytana uyma hazal hanim???yalaci cikmamak icin alama numarasiyla gelme???

 40. vay vay cok kolay yalacisin ya hele gor nediyor bideki bu konuda almiros naz ablos dilos dahil deyiler kac gundu inte yoktu kafamda sana karsi supeliler vardi her zaman yalaci olarak hakli ciksan bile axirete gununu gorerceksin merak etme arkadas????

 41. bilisen nevar kizlar bu olaya bos verin dedo aslinda sen azeride oldunu azeri oldunu orendimde anladimki hersey yalan senin eline ne gectiyi umrumda deyil azini topla??

 42. Valla Allah beni biliyor..hiç bişeyi ispatlamaya verek yok..bu saatden sonrada buraya selam bile yazmam..konuşdukça dahada sinirleniyorum??..o yüzden ben ayrılıyorum..

  Kızlar çook üzgünüm..ama bu saatden sonra gerçekden buraya yazamam..sizleri çok seviyorum..kızlar yeminle ben yalancı biri değilim hiç bi zamanda olmadım..ayrılmamı yalancı olarak değilde..burda bu kişileri her gördüğümde sinirlenib yazamam…

 43. Kendini kanıtlamak istemiyorsun isteseydin bana ulaşırdın demekki düşündüklerimiz doğru

 44. vahkanitlamadan gediyorsun pravo sana alkis bizmi yalan soyliyoruz yani yalana bak yalana allah biliyor ya senin cevirdiyin isleri bideki gediyosan gule gule yalancilar hep kacar kanitlamadn hani yalanci deyildin burada herkesi ka dirmissin ya???bide seviyorumu diyosun???ha

 45. Esna inan şu saatden sonra umrumda bile değilsin..boş boş konuş…
  Bana inanlara saygım inanmayanlarda eyvallah..
  Valla yeterince sorunlarım var..bide sizlerle uğraşamam..
  Hadi hayatda başarılar size..

 46. ay dilos bos ver ya artik yalaci maskesini biturlu dusurmek istemiyor ya ne kanitlicak yalandan aliyor numarasi yapiyor guya masum??

 47. sanada gule gule hazal kanitlanak istemiyosun ke dini ne dim yarin sitede ip nonun kopyasi azeride oldunu gorursunde kanitmiz var sana karsiya bos bos konusan sensin yalan makinesi???

 48. Esna bi git yaaa başımdan..

  Diğer Kızlar beni birazcık tanıyorsanız yalancı olduğumu anlardınız.

  .neyse yaa gece gece sizirlerimi sizin için bozamam?..neye inanamak istiyorsanız inanın..umrumda değil artık..buyum ben inanmıyorsunuz mu eyvallah..

  Şimdi isiminizi tek tek yazamam..gerçekden sizleri çok seviyorum..ayrılıyorum..benim yerime koyun kendinizi bu durumda olsaydınız ne yapardınız..bıkdım artık kendimi anlatmakdan gerçekden yoruldum bitdim..
  Defnem eylülde geri döndüğünde ben burda olmuycağım artık ama sen kalpimde kalıcaksın her zaman bunu unutma..
  Hadi Allaha emanet olun hepiniz..HOŞÇAKALIN..

 49. bideki hazal sucliyken bile kendini maskeden maskeye deyistiriyosun aferin hele diyorsun inananlara inanmayanlara ya tu be seni cok semistik sana kuzum sedik ya sen nasil bizi satarsin ya nes yalaci her zaman kazansada ahirete gununu gorur bu hayat bos kim gelir kim geder nedim artik ya yalacinin yolu cehenem azabi ???

 50. Seni seven yok canim sen öyle çok yalan atmissinki herkesin gözü boyanmış sadece bunu anla

 51. Doğru söyleseydin derdin inadına ben bunlara ulasacam ama o da yok ha bide azeri ve türk kodu 0090 dır belki ihtiyacin olur…

 52. deli dilos neden yazdin yalaciysa asla kendini kanitlayamaz delik icin cikar yol bulur canim???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu