Sil Baştan

Sil Baştan Final Ne Zaman? Finalde Neler Olacak? Şok Gerçek Ortaya Çıkar!!!

Sil Baştan dizisi ne zaman final yapacak sorusunun cevabını verirken sizlere Sil Baştan finalde neler olacak sorusunun cevabı olan Sil Baştan 20. bölüm özeti de sunulacak.

Sil Baştan 20. Bölüm Özeti #Mutlu Son

Gelin Sil Baştan 20. bölüm özeti ne  detaylıca bakalım: Ri Jin profesöre yeni bir kişilikten bahseder. Kişiliğin yani Mr. X’in nasıl biri olduğunu ikisi de merak eder. Do Hyun ise Mr. X ile karşılaşır. Mr. X ona bir çanta gösterip açmasını ister ama daha sonra hem Mr. X hem de çanta kaybolur. Şok haldeyken sekreter yanına gelir ve Do Hyun ona Mr. X’i gördüğünü söyler. Ardından başını tutmaya başlar. Sekreterden babasının kaza anındaki şoförü kiraladığını öğrenen Do Hyun kendini tuhaf hisseder ama araştırmaya devam etmesini söyler. Sekreter çıktıktan sonra Do Hyun küçük Ri Jin’in annesinin fotoğrafını gösterdiğini ve üç gün içinde geleceğini söyler.

sil baştan final resmi 1

Do Hyun bir anda pembe taç takan Yo Na’ya dönüşür. Yo Nayı gören Ri Jin ona Mr. X’i sorar. Çek ve al tam ona göre sözünden başka bir ipucu alır. Ardından onu Ri On’un odasına götürür ve kapıyı kilitler. Ri On kaçar Yo Na kovalar. Hatta onu öper. Ri Jin içeri girdiğinde Ri On onu öperken çektiği fotoğraflara bakmaktadır. Ri On fotoğrafın herkes tarafından görülmesini engelle diye rica eder. Yo Na uyuyacakken Ri Jin’e teşekkür eder ve artık ona veda eder. Yo Na, Yo Sub ile birlikte gider. Sabah olduğunda Ri Jin yüzüne yazı yazan Yo Na’yı ona şikayet eder ve ağlar. Bu arada Do Hyun’un babası kendine gelir.

Sil Baştan 20. bölüm özeti devam ediyor: Bunu haber alan Do Hyun koşarak Ri Jin’in yanından ayrılır. O Ri Jin’in annesini öldüren kişinin babası olup olmadığını düşünerek başını tutar. Ri Jin ise merakla eve geldiğinde kocaman ayının arkasında Do Hyun’u bulur. Ayıcığının adının Nana olduğunu söyler. Ardındaki ise küçük Ri Jin ama kendisine cah Do Hyun deniyor. Küçüklüğü ile konuşan Ri Jin onu sevildiğine dair ikna eder. Ona korkmamasını ve kendisini kötü hissetmemesini söyler. Ri Jin ona gidebilir misin deyince yolu göstermesi için Mr. X’i çağırmasını söyler. Mr. X kim diye sorunca babamız der. Do Hyun kendine gelince Ri Jin ona sarılıp ondan hem yaşattığı için özür diler hem de ona umut kaynağı olduğu için ona teşekkür eder.

Do Hyun ayna karşısında iken Mr. X gelir ve korkmadan çantayı açmasını söyler. Çantayı açıp içinde ayıcık olduğunu gösterir ve bomba çıkacak diye korktuğunu söyler. Geçmişinle korkmadan yüzleş mesajı verir. Sihirbaz gibi giyinme sebebini de her çocuk babasını bu şekilde sürprizler yapan olarak görmek ister diye cevap verir. Daha sonra da kaybolur ama artık Do Hyun ne yapacağını biliyordur. Babasına gidip geçmişi öğrenmek ister. Babası onu görünce çok mutlu olur. Ardından gözleri dolup ağlar. Do Hyun ona suçlu olduğunu ve anlatmasını ister.

Babası kazanın sorumlusu aslında amcandı, şoföre rüşvet verip kaza planlamış. Amcasının hatasını örtbas etmek için de babası amcasına destek olup kaza olayını örtbas etmeye çalışmış. Babası, amcası ile tüm konuşma kayıtlarını da verince do Hyun şirket toplantısında bütün yaptıklarını amcasının yüzüne vurur, onun hırsının nelere mal olduğunu görmesini ister. Amcası toplantıyı terk eder. Büyükanne ise şirketi Do Hyun’a vermek ister ama Do Hyun kabul etmez. Büyükanne tedavisi bitene kadar bekleyeceğini söyler. Do Hyun daha sonra Ri Jin’in babasının odasında olduğunu sekreterden öğrenir.(Sil Baştan 20. bölüm özeti)

sil baştan final resmi 2

Ri Jin onun yanına gittiğinde ona annene benziyorsun der, dizleri üstüne çöküp ondan özür diler. Tam da bu sırada Se Gi gelir ve babasının boğazını sıkar. Ri Jin onu durdurur. Babası onun gözlerine bakınca yangını sen mi çıkardın diye sorduğu o küçük oğlunu hatırlar. Ri Jin Se Gi’yi durdurur ve Se Gi hatrına, kendisini affedebileceğini beklemesini söyler. Se Gi ile dışarı çıkan Ri Jin denize doğru ellerinde maytap çok mutludur. Se Gi zamanı hep durdurup onunla olmak istediğini söylese de ona gitmesini ima eder. Se Gi son hediyesi olan Ri Jin’den öpüzüğü alır. Se Gi ve Do Hyun yüzleşir ve vedalaşır. Se Gi ona hiçbir şeyden korkmamasını söyler ve yumruk tokuşturup veda ederler. (Sil Baştan 20. bölüm özeti)

Do Hyun kendine geldiğince bir kez daha Ri Jin’i öper. Ama bu defa Do Hyun olarak. Aradan zaman geçer ve Ri On2un yeni kitabının adı Kill Me Heal Medir. Ri On kitap tanıtımında Yo Na adında bir kızla tanışır. Başta kızdan hoşlansa da Yo Na’yı hatırlayıp ondan kaçar. Do Hyun ise Ri Jin’in babasıyla odun kırıyordur ve şirketin başına geçmeye de hiç niyetli değildir. Ri Jin ile sahilde uzanıp yüzüklerini takar ve birlikte hiçbir şeyden korkmuyorum derler.  Sil Baştan 20. bölüm özeti bu şok gerçekle sona eriyor.

Sil Baştan Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Final Detayları

Kill Me Heal Me adıyla hem Korede hem de dünyada büyük bir beğeniyle takip edilen Sil Baştan dizisi ülkemizde de beğeni toplamayı başardı. Hint dizileriyle beğeni alan Kanal7 bu defa da Kore dizilerini yayınlayarak Kore dizi hayranlarını sevince boğdu. Toplam 20 bölümden oluşan Sil Baştan 20. bölümü ile ekranlara veda edecek. Yani tarih olarak sizlere net bilgi verecek olursak 10 Temmuz Salı günü sona erecek. Dizinin final yapmasının ardından ekranlara yeni bir Kore dizisi daha gelecek. Bakalım Sil Baştan bittikten sonra hangi Kore dizisi başlayacak. Siz hangisinin başlamasını istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Gelelim Sil Baştan dizisi final hakkındaki yorumlara. Sil Baştan dizisi finalde bütün sırlar ortaya çıkıyor. Cha Do Hyun ve Ri Jin’in ortak geçmişi gün yüzüne çıkıyor. Ri Jin geçmişiyle ilgili karanlık perdeleri aralarken Do Hyun da hayatının en büyük gerçeğini öğrenmiş oluyor. Ri Jin’i neden bu kadar sevmediğinin sebebi ise ona baktıkça annesini hatırlaması bence. Dizinin finalini nasıl buldunuz? Bu konudaki yorumlarınızı da merakla bekliyor olacağız.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

490 Yorum

 1. FİLİZCİM ELLERİNE SAĞLIK Bu nasıl bir son hiç birşey anlamadım ben ri jinin ismi nasıl cha do hyun olyor ben ri onla cha do hyun kardeş sanıyordum şimdi rijinle cha do hyun mı kardeş

 2. Evet filizcim benim bildiğim de 16 bölüm değil de 18 ya da 20 bölüm sürdüğüydü sanırım

 3. Çok beğendim filizcim eline sağlık bu diziyi çok seviyorum

 4. Bu diziye bayıldım bide hayraniyim herkese iyi geceler

 5. Ben birşey anlamadım final bölümünde çadoyan ve Rijin nişanlanıyor. Bu final bölümündede başka şey oluyor bunu bana ablatırmısınız ne olur.

 6. Elure bede çok anlamadım tatlım ama birazcık anladım bütün sir gün yüzüne çıkacak ama ben bu diziyi çok ama çok seviyorum böyle çabuk bitmesine üzülüyorum
  Elure tanişalimi ben Zeynep Türkmenistan danim yaşım
  15 yaşimdayim sende istersen tanıt kendini

 7. bıraz kafam karıstı ama ızleyınce anlarım allahım ben böyle heyecanlı ve gizemli bir dizi görmedim bence kore dizilerinden favori dizim bu çok begendim yani :-)) XD ellerinize sağlık çok iyi yazmışsınız teşekkürler

 8. Mina bende senin gibi düşünüyorum bu dizi harika hemde çok komik gizem dolu bi dizi

 9. FİLİZCİM ŞİMDİ RİONLA CHA DO HYUN KARDEŞ Mİ DEĞİL Mİ BUNU ÇOK MERAK ETTİM RİJİNLE DE KARDEŞ DEĞİLLERSE RİJİNİN ONLARIN EVİNDE NE İŞİ VAR

 10. Canım ri jin de ri on da evlatlık olarak verilmiş ri jin ri on ve do Hyun kardeş değiller ri on kitabını yazarken ri jinin hayatından esinlenmiş do Hyun ise küçükken babasının eziyet ettiği ri jini korumuş ve ri jinin çektiği sıkıntılar nedeniyle bu çoklu kişilik hastalığı ortaya çıkmış. hastalığı tedavi ederken ri jin aslında kendi geçmişini de öğreniyor

 11. Filizcim senide yorduk çok güzel anlatın artık çok iy anladım
  Filizcim annen nasıl oldu iydir umarım sen nasılsın

 12. sonunda finalde ne oluacak ograndim ve chok mutluyum, bende once chadohyanin kardeshi rion saniyordum ama sonra rijin oldunu anladim chok komik ve romantik bir dizi ve kendi yerinde uzuntuluydu bu yona yok mu chok komik diziyi chok sevdim!kamsamida zeyno

 13. Yaaaaaa neden cabucak bitiyor ooof ama ben bu filme hastayım cok guzel bi film neyse finalini owrendim

 14. Bu sil baştan dizisine aşgim ❤??? ya çok seviyorum birazdanda başlayacak
  ???? Ama çok çabuk bitiyor ya özlicem bu diziye

 15. choook harika chadohyun benim ashkim yonanin dediyigibi bitanem

 16. ah shunun muziyi beni benden ediyor ashiim shu jisunga ilove jisung

 17. PARK SEOJOONada bayiliyorum bikere rijinin ruyasini taabirediyordu benimle otele gel dediinde gulmekten olucektim

 18. DIZI KISA OLUNCA DEYERI ARTAR KELEBEK CHOK GUZEL AMA OMRU CHOK AZ

 19. Bu diziye bayılyorum mühtiş harika bir dizi keşke hiç bitmese

 20. HER GUZEL SHEYIN SONU ARKAN GELIR AYNI GULGIBI GUZEL OLDUU ICHIN HEMEN KOPARILIYOR

 21. hadi koredizisevenler en sevdiniz birkismini anlatin(silbashtanin)

 22. tumsahneleri guzel mesela rijin chadohyunin doktoru olmayagidip elini eydiyi sahne

 23. HADI KORE SEVENLER SESIMIZI DUYURALIM DIZI HAKINDA DAHA FAZLA GUZEL YORUM YAPIN CEVABINIZI BEKLIYORUM

 24. dungece dizi bana bakin diye bairiyordu doyanin babasi nekotu biri kendi kizi deil diye rijini dovuyordu aferin segi bundan boyle ona ateshli diyicem

 25. چادويان ما دوستت داريم از ايران تعقيبت مى كنيم كانال7 منتظر بقيشيم

  1. Merhaba Maide ben Duru sen Türkçe biliyor olmalısın sanırım.Benim ailemin bir kısmı Arap fazla arapça bimiyorum ama çoğu şeyi konuşup arapça yazıları anlayabiliyorum.
   ?Tanıştığıma memnun oldum???

 26. Zaten dizi baştan sona güzel hatta muhteşem, söyleyecek başka birşey bulamıyorum. HARİKA :D

 27. Bitti diye üzülmeyin yine harika Kore dizileri yayınlanacak sadece tanıdıklarımıza tavsiye edelim, reytingleri yükselmesine yardımcı olalım’ki daha çok Kore dizilerini Türk televizyonlarında görelim. E tabi Kanal 7′ nin de bir şey yapması lazım saat 23:00′ le bir yere gidemez. KANAL 7 LÜTFEN SAATİ YENİDEN DEĞİŞTİRİN!

 28. Evet ya nolur lütfen Rica ediyorum biraz erkene alirmisiniz sil baştan saat çok geç başlıyor
  Tekrardan söyliyorum hepde söylicem sil baştan seni seviyorum
  Do hyun ve Ri Jin sizleri çok ama çok seviyorum

 29. evet haklisiniz chok yorum yapalim reytingleri yukseltelim KANAL7 DAHA FAZLA KOREDIZISI ISTIYORUZ BIZ DOYMADIK 5 DIZIYLE DOYMICAZ BIRAZ DAHA EKLEYIN

 30. ah BIRI KORE MI DEDI seni bi bulursam bidaha asla birakmicam ne tatlisin sen korkma uzulmeyiz bu ilgin ichin tshkr’ler.

 31. Hedeam canım ben sil baştan dizisini her yerini seviyorum ama bir yeri var o arasında gülmekden ölüyorum Yonanin geldiği yerler ve Ri on kaçiyorya o sil baştan dizisini en komik yerleri ya dimi sil baştan sevenler bu dizinin tekrarını bile izliyorum

 32. Kız Hedeam sil baştan dizisini ilk bölümden beri izliyormuň ???
  Hedeam canım yeni başlayan Aşka yolculuk diziside güzel görünüyor izleyelim tatlım

 33. evet zeynep bende ilkbolumden izliyorum ve choook seviyorum ah kanal7 yonanin rionu optuu sahneleri sansor ediyor

 34. Moon Lovers’ı izlememek’mi şimdiden izlemeye hazırız. Cidden düblajını çok merak ediyorum :D

 35. Biri Kore mi dedi ? Canım oglanmisin kizmisin bilmiyorum ama Kore dizi hakında yazdıklarını beğeniyorum dewam böyle yazmaya canım evet yeni başlayacak Aşka yolculuk diziside dört gözle bekliyorum
  Hedeam canım Yonanin geldiği yerler çok komik dimi ya Do hyun inanılmaz yakışıklı ya bide Se Ge gerçekten de çok ama çok yakışıklı bide Ri Jin in kardeşi Riyonda yakışıklı dimi ??? Hedeam tatlım ben bu diziye geçe izliyorum ya geç olsa da izliyorum

  1. Merhaba Esma canım çok iy dilmi ya şarkı bayıldım Şarkıya bide Aşka yolculuk artık 19:00 başlayacak çok sevindim ya

   1. Zeynep ilk senin yorumunda Aşka Yolculuğun(Moon Lovers) saat 19:00’da yayınlanacağını gördüm ve hemen ardından Kanal 7’da Fıragmanını gördüm ve çok sevindim bu sevindirici haberin için çok Teşekkür ederim. Uzun zamandır bu yorumunu arıyordum gözümden kaçmış yoksa o saatte Teşekkür edecektim ve Kanal 7’de Teşekkür’ü çok hakediyor bizi kırmadığı için.

  2. Kız Hedeam canım benide al birlikte yaşayalım
   Canım yarin sil baştan dizisi bitecek ya çok üzgünüm ?????????????? Hedeam

 36. Yarın bitecek ya bu dizi şimdiden duygulanıyorum ??????????? bitince aglicam ya???????????????
  Biri Kore mi dedi ? Ve Hedeam sil baştan dizisini jenerik müziğini indirdinizmi ben indirdim ya günde yüzkere dinliyorumdur sizde nolur indirin ve dinleyin
  Şarki: jang jae in Auditory hallucination

  1. Tabiki, Bir yıl önce indirmiştim ve hala dinliyorum. Bu arada merakını gidereyim adım; Esma.

 37. Esma tatlım benim geçen pazar Dünyayı geziyorumu izledinmi orada güney Kore yani gösterdiler oranın bir yeri vardı sultanlık yerlerini kaç bin yüzyıllık olmuş o yer Aşka yolculukda orası dilmi ??? Esma tatlım

  1. Tabiki neredeyse tüm tarihi dizileri orada çektiler, çekiyorlar ve çekecekler çok güzel bir yer değilmi :D

 38. evet ZEYNEP bende baktim chok iyidi gelecek de orada yashamayi dushunuyorum

 39. Ya kişilikleri bir bir gidiyor ya çok duygulandim perri parkir giti ya ???????????
  Bu gün büyük final ufffffff yaaaaaaaaaa bitmesin bu gün ben kesin ağlarım ??????????

 40. Yaaaaaaaaaa biti çok üzgünüm ama çok mutlu şekilde biti Do hyun ve Ri Jin mutlu son
  Biti ???????????????????????????????????????????????????????????????

 41. CHOK GUZELDI HELE RIONUN OKIZI YONAYA BENZETMESI VE ADININ YONA OLMASI CHOK SEVIYORUM YA

 42. EVET ZEYNEPCIM YONA CHOK KOMIK VE RIONDA CHOK TATLI SEGI DE CHOOK YAKISHIKLI

 43. ZEYNEP nedense bende BIRI KORE MI DEDInin kizmi oglanmi oldunu merak ediyorum chok guzel konushuyor ve ASHKAYOLCULUK 19a alindina chok mutlu oldum

 44. Sil baştan dizisini tekraryda biti yaaaaaaaaaa ???????
  Bu diziyi hiç bir zaman unutmyjam seni seviyorum sil baştan
  Ri Jin ve Do hyun ve senin bütün kişiliklerini vede Riyon sizlerinin çok ama çok seviyorum vide sizlerin hayraniyim
  Hedeam canım Esma arkadaşlar artık Aşka yolculuk dizisine gidelimi ???

 45. Hedeam canım Yonanin geldiği yerinde riyonu öpuyorya ögulmekden öldüm yaaaaaaaaaa
  Bide Se Ge gitigi yerinde ağladım yaaaaaaaaaa ??????????????????????

 46. Rica ederim Esna bide senden bişey sorujam sil baştan oyunculari feda dizisinde var diyorlar doğru mu ?????
  Kanal 7 size çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok teşekkürler ederim Aşka yolculuk dizisini 19:00 verdiğiniz için anlatamam çok mutlu oldum ama sonra sil baştan dizisini yaptınız gibi saati deyişdirmeyin nolur lütfen tekrardan teşekkürler

  1. Evet başrol oyuncuları; Cha Do Hyun (Ji Sung) ve Oh Ri Jin (Hwang Jung Eum) ‘FEDA (SECRET LOVE)’ dizisinde’de oynuyorlar yani ikiliyi tekrar birarada göreceğiz :D ama bu defa biraz fazla hüzün olacak.

 47. Gerçektenmi çok sevindim şimdi Feda dizisini dört gözle bekliyorum Do hyun ve Ri Jin görmek için çok teşekkürler ederim Esna

 48. Esna ama ben feda dizisini fragmanini gördüm baş rolüleri hiç benzetmedim Do hyun ve Ri Jine ??????

  1. Teşekküre gerek yok aklına takılan ne varsa herzaman sorabilirsin. :) Ha tabi ‘FEDA (SECRET LOVE)’ dizisinde gözüne biraz farklı gelebilir; Cha Do Hyun (Ji Sung)’un saçları bu dizide daha kısa Oh Ri Jin (Hwang Jung-eum)’nin saçları’da kısa ve kahkül’ü yok ve dizilerin arasında 2 yıl ara var sanırım biraz değişiklik var ama izleyince senin için’de fark etmeyecek.

 49. evet bashrolde jisung hwangjungeum baesobin ve ledahi var chok huzunlu birdizi.

 50. Esna şimdiden çok mutluyum ben üzülüyordum Do hyun ve Ri Jin göremicem diye artık çok mutluyum bide biliyorumusun Feda dizisin ne zaman başlayacak bide Aşka yolculuk dizisi kaç bölüm
  Hedeam canım hoşgeldin canım evet Esnam söyledi o Dakar hüzünlü diye

  1. Kusuruma bakma biraz geç cevap veriyorum işler biraz fazla yoğun, neyse… ‘FEDA (SECRET LOVE) sanırım AŞKA YOLCULUK (MOON LOVERS) ve SONSUZA DEK (MOON EMBRACİNG SUN) dizilerinden sonra yayınlanacak ve sonra SEV BENİ (WEİGHLİFTİNG FAİRY KİM BOK JOO)’ yayınlanacak çünkü sıralamaya göre gidiyorlar. AŞKA YOLCULUK; 20 BÖLÜM ve FEDA; 16 bölümden oluşmaktadır. SEV BENİ ise 16 bölümden oluşmaktadır :) :D bir dakika FEDA; 10 Eylül’de mi başlayacak hesapta böyle gözüküyor, o zaman bence bir diziyi’de haftasonu yayınlamalılar çünki hepsi yaza sığmaz ve da çok Kore dizi yayınlamalarını isteriz değilmi? :)

  2. Kanal 7 nin yayın akışına baktım’ da aşka yolculuk hafta sonu’da gözüküyor o zaman Sonsuza Dek 5 Ağustos Pazar ve Feda 25 Ağustos Cumartesi başlaması lazım ve son olarak Sev Beni 10 Eylül Pazartesi başlar ve 25 Eylül Salı biter tabi Kanal 7 yine bir değişiklik yapmazsa.

 51. Esnam çok teşekkürler canım ben Hint dizilerini sevdiğim kadar Kore dizilerine bayıldım
  Esnam tabikide isteris çünkü bu dizilerde bitse yeni Kore dizileri isteris ben şu an Esnam dünyayı geziyorumu izliyorum orada Güney Kore yeni gösteriyor çok güzel bir yurt

  1. Evet bende izliyorum çok güzel Fake Love şarkısı’da çalındı güzeldi .ve bu arada 15 TEMMUZ Şehitlerini anar, ailelerine sabır diliyorum Gazilerimize’de saygılarımı sunuyorum ve hala yaralı olanlara Allahtan şifa diliyorum bu gün hem hüzünlü hemde kutlu bir gün çünkü birlik günü…

  2. Tarihi evleri ne kadar güzel değilmi birde en sevdiğim şarkıları veriyorlar. Kültürleri de çok güzel ama hala tarihi bir yerde kültür içinde yaşayanların yeri vermediler orası çok güzel hala geleneksel elbiselerini giyiyorlar bir mahalle veya kasabaydı sanırım ve geleneksel elbiseleri çok iyi :D

 52. Kanal 7 nin yayın akışında Sil Baştan Cumartesi saat 09:15’de gözüküyor.

 53. Esna sil baştan dizisi biti dilmi yaaaaaaaaaa o saat yeniden mi başlayacak
  Evet Esnam Dünyayı geziyorumu da bir hanedanlığı gösterdi orasy Aşka yolculuk dizisini orada çekmişler dilmi ben fragmanı görünce o hanedanlığa benzetim
  Güney Korenin kültürünü tarihini çok sevdim şimdi tarihini kültürünü orasını insanları yaşatıyorlar çok güzel orasi

  1. Bende tam olarak bilmiyorum ama Kanal 7 nin yayın akışında Cuma saat 09:15 olarak yazıyor bende şaşırdım umarım doğrudur yada Moon Lovers yerine yanlışklıka’mı yazdılar acaba bekleyip göreceğiz. Evet o hanedanlık zaten orada çok güzel ve fazla tarihi eserler var orası halkın yaşadığı şehir ama ben Sarayı görmedim yada kaçırdım ama Seul’un ortasından geçen Nehir’i çok sevdim ve o küçük su geçidi hani betonla heryeri şekilli güzel olan adını unuttum, biliyormusun o yeri oranın halkı kendi elleriyle temizlemişler ve bu hale gelmiş bende gidip ayaklarımı o suya değdirmek isterdim :)

 54. Esnam şu gelecek cumami yeeeee nolur doğru olsun tekrar izlemek istiyorum sil baştan dizisini
  Evet ya o hanedanlığa bayıldım ben bide Tarihi çok seviyorum o yüzden tarihi şeyleri görmegi çok istiyorum evet ya o nehire bayıldım ne şanslı olurduk ayaklarımızı soksak bende çok isterimdim Aşka yolculuk bu gün oley o dizide Tarihi savaşları anlatıyor galiba
  Esnam birşey Rica edebilirmiyim Aşka yolculuk ve Feda dizisinin dizi şarkılarının atlarını yazarmisin lütfen

  1. Ah Zeynep kusura bakma biraz geç cevap veriyorum ama yaz işleri ne dersin! Neyse… Aşka Yolculuk(Moon Lovers) dizisinin şarkısının adı ‘For You’ bu bende vardı ama Feda(Secret Love) dizisinin müziği bende yoktu ama senin için buldum adı ‘İncurable Disease’. Aşka Yolculuk dizisini beğendinmi?

 55. SELAM ESNA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU ŞARKİLARİ İNDİRİCEM CANİM
  BİDE AŞKA YOLJULYK DİZİYE BAYİLDİM TEK KELİMEYLE HARİKA WAY BEN BU KORE DİZİLERİNE SEVİYORUM ARTİK İYKİ İZLEMİŞİM

  1. NE DEMEK RİCA EDERİM ZATEN BÖYLE ŞEYLERLE OYALANMAK BANİM İÇİN EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMEME, DİZİ VE FİLM SEKTÖRÜ HAKKINDA GELECEKTE NELER YAPILABİLİNECEĞİ GİBİ FİKİRLER VERİYOR . PEKİ AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN 2. BÖLÜMÜNÜ İZLEDİNMİ? ÇOK GÜZEL DEĞİLMİ?

 56. Canim Esna sen gelecekte böyle işlermi yapmak istiyorsun alahim senin işini rast getirsin İNŞALLAH
  Esnam güzel ne kelime harika oldu 2 bölüm ciden ben bu diziyi çok sevdim zaten ben tarihi dizileri ve romantik dizileri seviyorum zaten bu dizidede tarih ve sevgi karişmiş çok sevdim bide senden bişey sormak istiyorum kralin ikinji eşinden olan bir prens var kaçinji prens oldugn bilmiyorum ama onunda eşi var ama baş roldeki adini hatirlamiyorum ama ona ilgiduyuyor neden ???

 57. ESNAM BAŞ ROLDEKİ KİZA İLGİ DUYUYOR O PRENS BİDE ONUN EŞİNİNDE AKRABASİ O KİZ NEDEN BÖYLE YAPİYOR O PRENS
  BİDE ESNAM BEN GOOGLEDEN AŞKA YOLJULYK DİZİSİNİN FOTOGRAFLARİNA BAKİYORDUM BİDE NE GÖREYİM BİR FOTANİN AŞAGİNDA 22:45 GÖSTERİYOR YA NEDEN

  1. Ha! sen 8. prens Wang Wook’tan bahs ediyorsun… Evet karısı olduğu için insan biraz gıcık oluyor zaten mecburi bir evlilik olduğu için aşktan bi haber e tabi Hae Soo artık eskisi gibi değil oda onun bu hallerinden hoşlanmaya başlıyor e tabi karısı öldükten sonra o dedikleri çok gıcıktı yani benim için. Ha Hae Soo’da 8. Prensin bu centilmen halleri onun dikkatini çekti e tabi prensin karısı olduğu için biraz uzak durmaya çalışıyor zaten yakında kimi sevdiğini anlayacak. Ah kim Onu sevmediki… Ah bu ilerleyen bölümler biraz acıklı olabilir hele son bölüm… Keşke 2. Sezonu olsa dersin zaten bunun ÇİN versiyonunda 2. Sezon var ama bu dizinin 2 özel bölümü varmış ama bulamıyorum, ki bazıları yok diyor ama bazıları var umarım vardır ve KANAL 7 YAYINLAR :) :) :)

 58. NOLUR YA SAAT DEYİŞMESİN
  AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN SAATİ DEYİŞMESİN LÜTFEN RİCA EDİYORUM YA ESNAM SENDE Bİ BAKARMİSİN DİZİNİN SAATİ DEYİŞEBİLİRMİ ????

  1. Saati şuan değişmedi, sen GOOGLE’dan baktığın için bazı siteler hala güncellenmediği için ilk Kanal 7’nin ilk haberini yani ilk haberi ‘Aşka Yolculuğun saat 22:45’te’ olduğunu duyurdular sonradan saat 19:00’da olacağını, böyle şeyler olabilir. Yanlız Kanal 7’nin yayın akışına baktım Cuma gününde olacağını gördüğüm tablo kalkmış ve yerine Aşka Yolculuk Koyulmuştu yani sanırım orada bir hata vardı ve düzelttiler. Ha birde 8. Prens ve Hae Soo birlikte olabilirlerdi ama 8. Prens biraz taht sevdalısı ve bu hiç iyi değil.

 59. Zeynep bir gariplik daha; Kanal 7′ nin yayın akışında Aşka Yolculuk sadece cumartesi sabah var ama Pazar; hem sabah tekrar hem akşam var ama Pazartesi sabah tekrarı yok ve akşam yeni bölüm var. Ne oluyor Kanal 7 ya sitede sorunmu var acaba? Haftasonları’da yayınlanması gerek çünkü bütün diziler yaza sığmayacak. Ama dizi muhteşem :) sonda mendilleri hazırla göz pınarların kuruyacak…

 60. TEŞEKKÜR EDERİM ESNAM KİZ NE KADAR HEYCANLANDİM ANLATAMAM YA SEN İZLEDİN GALİBA BU DİZİYİ BAŞLAMADAN ÖNCE
  EVET YA SAAT SAAT DEYİŞMESE OLUR YA BAŞKA BİRŞEY İSTEMEM
  EVET 8.PRENS KİZ BU ÇOK TATALİ AMA BİRAZ GİCİGİM ÇÜNKİ EŞİ VAR BİDE HEA SOO EŞİNİN AKRABASİ YA BÖYLE YAPMASİ HOŞUMA GİTMİYOR 8.PRENSİN BİDE BU PRENS YAKİŞİKLİ YA
  8.PRENS HEA SOOY 4.PRESDEN GYSKANİYOR BU AKŞAMKİ BÖLÜMİNDE YA

 61. Cuma gününe koydukları Sil Baştan yok yerine Aşka Yolculuk var yani sanırım bir hata vardı ve düzelttiler

 62. Cuma gününe koydukları Sil Baştan yok yerine Aşka Yolculuk var yani sanırım bir hata vardı ve düzelttiler

 63. soylemeden edemicem wangso kralolucak annesi kralichelikten atilacak okuduum kadariyla haesu hamile ama terkedilicek ikinci bir sezonyapmayi dushundukleri ichin dizi finalda yapsa yarim kaliyor ve bibolumdede karyaiyor hesu kara wangsoda hesuya bakiyor

 64. uchuncu prens ise deliricek galiba .
  kraliche kendisebeb oldu yara yuzunden wangso dan nefretediyor bence iyi bir neden diyl.iyibir nedenin olmasi gerekiyordu bence.

 65. ESMA korelilerin cezayapmasini gormushsundur chubukla kichlari okadar chekiyorlarki kichlar kaniyor.bifotooraf gordum hesu beyazgiymishti ve kanliydi agliyordu wangso da onun yanindaydi onu koruyordu sanki

 66. Acaba onu Kral’la evlendirmeye çalıştıkları ve Wang So’nun onu kaçırdığı zamanmı acaba. Dizide çok şey oldu, bunu göreceğiz zaten az kaldı…

 67. EVET OLABILIR KRAL NEDEN HESUYLA EVLENMEK ISTEDIKI O YASHIYLA UTANMIYORMU?

 68. goruyormusun koredizileri kisada olsa birbolumde chokshey siior chokguzeller yani boshuna uzatilmiyorlar

 69. ESNAM BİLİYORSAN BİRAZCİK BÖLÜMLERİ ANLATİRMİSİN LÜTFEN RİCA ETSEM HEDEAM BİRAZ ANLATİ YA O YAŞLİ KRAL GÖZÜNİ HEA SOO YAMİ DİKİYOR YA
  4.PRENSİN ANNESİ KRALİÇE NE KADAR KÖTÜ YA KENDİ OGLUNA İTİCİ DAVRANİRMİSİN YA BÖYLE ANNEMİ OLUR YA BİDE WANG SOO YA KİYAMAM YA ANNESİNE YAKİN OLMAK İSTİYOR AMA ANNESİ ONU KABUL ETMİYOR WANG SOODA ARTİK BİRAZ HEA SOO YA İLGİ DUYMAYA BAŞLADİ
  ESNA YA WANG SOO BİLEN HEA SOO AŞKLARİNİ NE ZAMAN KAÇİNC BÖLÜMDE İTRAF EDİYORLAR

 70. 8.PRENSwangwookun eshi olucek hani soyledimya hesunun yarali olduunu oanda wangsoda zehirlemish ama ohaliyle bile onun yanina gelmish

 71. Sanırım gelecek haftadaki bölüm’de Wang So, Hae Soo’yu öpüyordu zaten bu günkü bölümde Wang So’nun Hae Soo ya bakışlarından anlayacağınız gibi fırtına başlıyor ama Hae Soo’nun yanlış seçimleri yanlış olsada sonunda gerçek aşkını bulsada olaylar durulmayacak. Ya ben özet veya açıklama yapamıyorum HEDEAM benden daha iyi anlatıyor zaten özet ve açıklama konusunda iyi olsaydım Öğretmen olurdum. Komşu çocukları ödev için gelince ben anlatıyordum ama anlayamıyorlardı yada ben anlatamıyordum ve hemen ağabeyime yönlendiriyordum.

 72. Acaba DİZİCENTER neden Aşka Yolculuğun özetlerini neden vermiyor? Arkadaşlar benim İnternetim bitiyor bi süre sizlerle olamıyacağım. Zeynep bu gün Youtube’den Aşka Yolculuğun gelecek her bölümünün önemli bir bölümünü verdiklerini duydum ama biri diziden kesip veriyor. bence oradan takip edebilsin ve ayrıca Aşka Yolculuk (Moon Lovers) dizisinin tüm bölümlerini Türkçe altyazılı olarak vemişier. Ha Zeynep daha önce hiç kore dizi izledinmi? İzlediysen hangilerini?

 73. EVET IYI ANLATIRIMDA BILDIKLERIMI ANLATTIM ZATEN AMA BUNU SOYLIYIIM SENDE GAYET IYI ANLATIYORSUN

 74. SELAM HEDEAM VE ESMA NASİLSİNİZ
  KİZ ESMA ÇOK GÜZEL ANLATİYORSUN O YÜZDEN SENDEN SORUYORUM YA
  ESMA HİÇ İZLEMEDİM KORE DİZİSİ YOK YA DUR BİR KORE FİLMİ İZLEDİM YA ÇOK GÜZELDE HALA TEKRAR TEKRAR İZLİYORUM ESMA AMA ADİNİ BİLMİYORUM
  ESMA SENİ BEKLİYCEM KİZ BİDE BENDE MERAK EDİYORUM NEDEN DİZİCENTER AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN ÖZETLERİNİ VERMİYORLAR INŞALLAH KİSA ZAMANDA VERİRLER
  HEDEAM KİZ BU GÜN Kİ BÖLÜM DE WANG WOOKİŇ EŞİ ÖLDÜ YA GÖRDÜNMÜ

 75. ESMA BİDE 8.PRENS WANG WOOK HEA SOO DAN KOLAY KOLAY VAZGEÇMİYECEGE BENZİYOR ÇÜNKÜ GEÇEN BÖLÜMDE HEA SOO KİRBAÇLANİRKÄN WANG SOODA O BANA AYİT DİYOR SONRADA WANG WOOKDA BURADA SANA AYİT BİRŞEY YOK DİYOR WANG SOOYA

 76. evet ZEYNEP gordum yazik leydihe .keshke esmada olsaydi. 13.bolumekadar wangvuk ile haesu ashiklar ama vook kraliyet ichin haesuyu birakicak ondan sonra haesu wangsuda ashki bulucak galiba prenslerden birini eshiyle beraber wangso tarafindan oldurulucek

 77. Hedeam canım kim ölüyor ya anlamadım orayı
  Wang woo ya yazıklar olsun hea soo yu bırakacak hä
  Wang soo sert olsa da iy biri ya hea soo onunla mutlu olacak

 78. EVET ZEYNEP HAESU WANGSUDAN HAMILE OLACAK TABI WANGSU HAMILE OLDUNU BILMIYOR CHOCUU DORUYOR KIZOLUCAK GALIBA OLUCEK BILMIYORUM FINALDE KAVUSHMICAKLAR YANI

 79. Hedeam şimdi gerçekten aglicam ya Wang soo ve hea soo sonunda mutlu son olmicakmi ya kızları da ölüyormu

 80. hayir zeynep haesu galiba olucek kizi diyl bilmiyorum ki diyer sitede biri yazmishti bende anlamadim zaten
  ne dedini

 81. Evet her kez onu diyor ağlamaklı final oluyor diyor ya ben bu diziyi çok seviyorum ya anlatamam Hedeam

 82. Evet Hedeam hepsi çok tatlılar aralarına kısa boylu 10.Prens varya o çok tatlı ya
  Hadi Hedeam biz her gün Aşka yolculuk dizisini izliyorus varmisin izledikten sonra ikimiz yorum yazalım buraya bide konuşalım ne dersin

 83. EVET OLUR ZEYNEP bende zaten sikintidan olucem esmada songunlerde yok bugun diziden sonra varim zeynep.
  \*¤*/ bunu hatirladin diylmi?

 84. evet onuncuprdens wangeun chok tatliya
  shimdi telefonumu sharja takicam diziden sonra gorushuruz zeynep

 85. O zaman beklerim Hedeam diziden sonra kendi fikrimizide yazalım Esnanin interneti biti o yüzden yok ama gelecek esma da bizimle birlikte yazar dilmi
  Hedeam o ne ya hatirlamadim söylesene

 86. hani haesu vooka shiirinin karshilinda vermishti boyle bishey chizmishti

 87. Ben nasıl hayranim ya bunu hatirlamadim ve bunu wang soo anlatma şekilinde çok gülmüşdim ya şimdi çok iy hatirladim Hedeam canım şimdi diziyi izliyorum

 88. İzledinmi Hedeam ben izledim bu bölümü çok beğendim ya bide cariye o varya ben buna sert sanirdim ama çok iy biriymiş ya sevdim o hea soo nun yanında artık cariye o
  Bide kız halk wang soo ya nasıl davrandilarya ona çamur bile atilar kiyamam wang soo ya ama yağmur yağdırıyor wang soo
  Hea soo wang soo ya makyaj yapıp yüzünin izini kapatıyor ya bide orda wang soo hea soo ya şöyle der ya ” sana teslim oluyorum ” diyor ya orada ben eridim ya
  3.prens çatladiya orada için soğudu wang soo nun yüzünde iz görmedi kraliçe ve 3.prens patliyorlar
  Yarınki bölümde de wang soo hea soo yu kuçakliyor ama hea soo onu itiyor hea soo yanlış karar vererek wang woo yu kuçakliyor hea soo doğru yolu bulur umarım
  Hedeam bizim tatli10.prensimizi kral evlendirecek ya onu

 89. haesu neden wangsoyu itdi biliyormusun 4.kral kvanchochoy kardeshlerini olduruyorya
  haesu onu okrala benzetti ichin onu itti ya evet wangsoyu tashlayip chamurladiklarinda oyle uzuldumki aglicakgibi oldum

 90. gordunmu generalin kizi serchenin kafasini kirdi zavalli kiz prenseunun ach olduunu saniyordu oda ona katil dediya

 91. evet 3.prensyu ve kraliche ne haraboldular
  diylmi .
  biryara ichin insan boyle ashalanirmi hele so bekaha nededi duydunmu “yarama baktiklarindada bakmadiklarindada uzuluyorum”

 92. Evet ya serçenin kafasını kırıyor napalim o kızda erkek gibi yetiştirilmiş Hedeam
  4.kral kvanchochoy kim ya bide kimleri öldürüyor biliyormusun??
  Yarın ki bölüm de wang soo hea soo yu yanına nedime olarak alacak nolur alsin

 93. kvanchochoy wangso nun takendisi haesu ichin prenslerden birini oldurucek okudum kadariyla ve bunu soylemeliyim haesu galiba 14.prensbekkahile evlenicek wangsodan hamileyken tamolarak bilmiyorum ama onun yanindaydi

 94. Ya inanılmaz hea soo evlenmedenmi wang soo dan hamile kalacak mı yok ya Wang soo hea sooyla evlenir ya sonra çocukları olur böylemi Hedeam

 95. bilmiyorum ancak bekkahin yanindaydi bashini onun omuzuna koymushtu ama yani soyledim ya wangsoyla evlensede ondan hamile kalsada o haesunun hamile oldunu bilmicek ve haesu ondan uzakta chocuu doorucak mashallah haesuda herkesle ashk yashiyor

 96. evet zeynep haesu wangsunun nedimesi olucak zaten wangso surekli ya ona sariliyor yada opuyor chok tatlilarya

 97. Günaydın Hedeam
  Evet ya hea soo da herkesle aşk yaşadı biçok prensler hea soo ya hayran wang wooya bak ya bu günkü bölümde hea soo ya seni seviyorum diyorya
  Ya bide hea soo finalde şimdiki zamana geri gelirse wang soo ya noluyor bide gerçek hea soo nerede acaba ??

 98. selam zeynep.gerchek haesuya noluyor bilmiyorum ama haesu (gohajin)kendi zamanina geri donucek hatta kvanchochoy hakkinda yazilanlari okuyordu.evet 10.prens generalin kiziyla evlenicek ama onu sevmiyor ve yataga gelmesine izin vermiyor.

 99. bildim kadariyla wangso wangvooku yani 8.prensi oldurucek 3.prenside oldurse iyi olurdu
  buarada adim mayde bana mayde diye bilirsin zeynep.

 100. Mayde kız sen iranlisin dimi tekrar taniştigma çok memnun seninle bide kız ne 10.prens o erkek gibi kizlami evleniyor hmmm tahmin bile etmişdim ya kiyamam 10.prense
  Wang soo 8.prensi öldürüyorsa o zaman wang woo kötü birine dönüşecek o zaman evet ya 3.prensi öldürmelidi

 101. veliahtprens varya wangmu oda olucek ya biliyormusun zeynep chok aglicagiz onumuzdeki bolumlerde haesuyu cezalandiracaklar hapse aticaklar ama herseferinde wangso onu kurtarmaya geliyor ve 10.prens sonra okizi sevmeye bashlicak

 102. bende seni tanidiima memnunum zeynep
  prenslerden hangisi olurse olsun wangso sebebolsun yada olmasin hepsine ichden iche uzuluyor biyerde zehirichiyor okyiyor falan yazik wangso netatli dimi bugun haesuya sarilirken netatli guluyor dimi?

 103. Yaa Aşka yolculuk çok hoş yüm kore dizileri gibi. Acaba diziyi daha önce izleyen varmı. Ben izlemedim ama 4. Prens te krallık vasıfları var. Maskeli olan prenste. ??? bakalım neler olcak hesuu ile

 104. bende bakmadim nurdan ama biraz arashtirdim yazdiklarimi okiyabilirsin

 105. wangso ichin oncelik herzaman haesu olacak
  hatta haesu ichin kral olucak.

 106. Nurdan ablam sen misin ablam biz burada Aşka yolculuk dizisini konuşuyoruz sende bize katılmak istermisin gel
  Evet Mayde ya Wang soo çok tatlı ama sert görünüyor ama içi yumşacik dimi bence wang soonun sert olması yüzündeki yara yüzden
  Wang soo wang woo gibi dil ol aşkını bırakmaz wang woo ya yazıklar olsun hea soo yu bırakacak
  Mayde ne hea soo habisemi giriyor ama kahramanımız kurtaracak bide welayat prens ölüyormu ya bu iy prensdi

 107. evet zeynep wangsonun yumushacik bikalbi var ve evet veliahtprens chokiyi biriydi

 108. Kız Mayde hazirmisin birazdan başlar dizimiz konu yazmayı unutma ya bide burada elektrik kesildi yanmicak diye çok korkuyorum yanmasa diziyi izleyemicem ya şimdi çok mutsuzum aglicam ya bu günkü bölümde çok bekledim

 109. Anonim bändim Maydecim elektrik geldi çok mutluyum anlatamam izle başladı

 110. Evet ZEYNOO benim Nurdan ablan bende aşka yolculuğu çok seviyorum akşam yemeği vakti olduğu için izleyebildiğim kadarına bakıyorum ama çok hoş. 4. Prens kral olabilme vasıflarına sahip. Bakalım ne olcak. Merakla bekliyorum

 111. Ne güzel nurdan ablam Aşka yolculuk dizisini izliyorsun bu gün ki bölüm mütiş oldu dimi

 112. hani soylemishtimya wangso biprensi karisiyla beraber olduruyor oprens 10.prens mish gordunmu haesu goruyordu chok acayipdi ichim ulperdi

 113. Mayde izledinmi
  Bölüm harikaydi ya Wang soo yun babacim diyen dilerini yerim wang soo ne kadar mutlu oldu ya
  Kraliçe yilanda ÇOK sinirlendi ohhhhh canima deysin
  13.prensimizde bir kız karşısına çıktı onda prenses galiba ama söylemiyor prenses olduğunu
  10.prensde krala nasıl yalvarıyor kiyamam ya ona çok tatlı vede komik ama evlendi eşi iy birine benziyor 10.prensi mutlu eder
  Ya ben wang soo ya kiyamam kraliçe ona nasıl davranıyor wang soo yine acı çekiyor ama hea soo da onun yanında olmuyor

 114. Kız nolu yor ya neden wang soo kötü biri oluyor ufffff ölmesin 10.prens

 115. bikiz varya prenses prensbekahin sharkisiyla bichakdansi eden ogelecek bolumlerde krala hancer aticak dizi chok guzel hizla devam ediyor

 116. Kız neden krala hançer atıyor o prenses
  Ya şu an çok kötü oldum Wang soo neden kardeşlerini öldürüyor
  Bide bütün kardeşlerinimi öldürüyor Mayde

 117. ZEYNEPCİM BİRİCİGİM HOŞ BULDUK İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 118. chunku kral onun aylesini oldurmush ve kralolum dosheyine dushucek haesuya hangi prensler benim oldumu sorursa o krallikta gozu var ve busoruyu 3ve8prens sorucak prensvoo prensyu ya kilich chekicek uchuncu prensin hayinolduunu ortayachikaricaklar

 119. prens yung yani wangsunun kuchuk kardeshi kachicak ve benim bekah sandim oymush haesu onunla kalicak sarayda bikural var herkim kralolursa kardeshlerini oldurmek zorunda yoksa kendi olur ya anlatirken ichim ulperiyor zeynep

 120. Elacim benim bende fena sayilmam ama sen sorduktan sonra çok iy oldum bu arada hoş geldin buraya canım şimdi balkondamisin Elacim sen nasılsın tatlım

 121. ZEYNEPCİM AY PARÇAM KÖRDÜGÜM SAYFASINA YAZACAM SANA

 122. 3prensin hainolduu ispatlaninca tutuklaniyor sonra kachmaya chalishiyor bidereye gidiyor ama prensvu ona okatiyor sonra 4prens onu olduruyor yu ashaya dushuyor ve yung onun bashinda agliyor chok aglamakli

 123. Ya şimdiden duygulanıyorum izleyince iki çeşme olurum Mayde bende senin gibi içim ulperiyor
  Ya ben bu prens kardeşlerin birlikte wakit geçirmelerini çok seviyorum ama onlar ölecek

 124. veliaht kralolucak ama sonra baam oldurulucek chunku wangso haesuyu sechicek
  8prens beni delirtiyor haesuya evleme teklifi etmiyor ama wangso surekli teklif ediyor chok acikli bir dizi

 125. shimdi bashka bishey ogrendim uchuncuprens olmedi kralolucak ve10prensle karisini o olduruyor chok karma karishik ama guzel

 126. HEDEAM HOŞ GELDİN SEN DS YAZAN MISIN SENİ ORDA GÖRDÜM

 127. Mayde kız sende beni şok şok ediyorsun ya ama etgileyci haberler veriyorum
  8.prens hiç cesur dil korkak ol aşkını da arkasasinda duramiyor am wang soo ya bak şimdiden hea soo ya sevdiğini belirtiyor
  Ne bu 3.prens ölmüyormu bide benim TATLI ve komik 10.prensimi öldürecek ya şimdiden aglicam

 128. soylemishtim sanirim 3prens deliricek ve o bicakla danseden kiz kotu kralicheye chalishiyor. 8prensile o hani bugun”ikikarimi birbirinden ayiramiyorum”diyen prens 3prensin yaninda yeralicaklar ah sanki ozet yaziyorum

 129. Ya ben kiyamam 10.prense bu büyümüşde biliyormusun Mayde prenslerin arasında 10.prens en korkagidi ama bu çok tatlı ya ölecek hmmm aglicam ya
  Ya bide 13.prense ve 14.prensimize ne oluyor onlarda ölüyor deme sakin

 130. HEDEAM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 131. 8.prens 3.prensin yanında olacak hä hayin prens wang woo
  Ya yaz Maydecim Rica ediyorum bide varya cimo varya kralın yanındaki adam bence bu cimo bir şeylermi saklıyor acaba çok esrarengiz adam

 132. iyim ela sen nasilsin
  prensbekah(ressam muzisyen) oprensese (bichakdansiyapan) ashik olucak.biyerde wangsoya ok deyiyor haesuda onunyaninda oda agliyor orda birlikte uyicaklar buyuzden hamile kalicak ve sonra savashchiprens haesuyla kachicak

 133. HEDEAM BENDE İYİYİM CANIM HAYIRLI AKŞAMLAR

 134. kachicaklar chunku 3prens odonemde kral ve herkesi olduruyor chok kotu biri evet insafca 13ve14prens chok iyiler onlar wangso dan yanalar

 135. sanada iyi akshamlar ya ela diyer sitede kufurustune kufur yaziyorlar tabi bende cevablarini agir sozlerle veriyorum biktim yani okizlardan

 136. HEDEAM CANIM MESAJLARI OKUDUM AGIR KELİMELER KULLANMIŞLAR NASIL KENDİLERİNE YAKIŞTIRIP KULLANMIŞLAR YA BÖYLE İNSANLARI TAKMIYACAN YADA ONLARIN DİNLERİNDE KONUŞACAN
  BOŞVER BÖYLE İNSANLARI
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 137. Mayde yani HEDEAM sana bu şekilde hitap edebilirmiyim? Hey! Ben gelene kadar bütün sezonu yazmışsın. Ah evet 16. Bölüm cidden anlamaktan harap olduk 3. Prens 10. Prense ok attığında saki bana atılıyormuş gibi hissetmiştim tamda eşiyle anlatmışlardı ve o haldeyken ölü yatan eşine bakıp 4. Prensten onu öldürüp eşiyle birlikte gitmeyi istemesi 4. Prens mecburen bunu yaptı ve sinirleri bozulup güldüren sonra nasıl acı çekiyordu. E tabi kıral olunca bunun öcünü kardeşi bile olsa alacaktır. Ama keşke Hae Soo’nun hizmetçisini öldürmeseydi en azından dövmeyerek daha az acıyla ona üzülmüştüm.

 138. Esma hoş geldin kız nasılsın özledim seni
  Mayde canım sen nasılsın kız sana kimler küfür etti hangi sitte
  3.prens ya buna çok sinir oldum ya ne kötü
  Wang soo muz masumuş ya bende bir an kötü birine dönüşecek sandım
  13.ve 14.prensimiz çok tatlılar onlar ölmesin bunlarinda wang soo nun yanında olmasına sevindim zaten bu prensler iyligin tarafında
  Ne Esma hea soo nun hizmetçisi cheyeno öldürülüyordu???
  10.prensime çok üzülüyorum ya ölecek bide okmu atılıyor ya dayanamıyorum 3.prens nasıl biri ya iğrenç ya
  Ya bide hea soo şu bölümlerde wang soo dan korkuyor kvanchochok sanıp ne zaman korkmayacak wang soo dan hea soo biliyormusunuz kızlar

 139. Esma canım biz Maydeyle birlikte Aşka yolculuk dizisini izledikten sonra buraya yorum yaziyorus sende bize katilirmisin lütfen

 140. Ya bu hea soo ya noluyor benim wang sooum acı çekerek ona sarılıyor hea soo da onu itiyor senden korkuyorum diyor ama hea soo yuda anlamam gerekir kvanchochoku görüyor wang sooda bende olsam bende korkarım ya ama artık hea soonun da korkusu geçsin wang soo ya aşık olsun

 141. iyigunler kizlar nasilsiniz evet bana mayde demenden mutluluk duyarim esma napim anlatamadan edemedim ben chok aglicama eminimya ve ela oiki kiz herkesin konushmalarina dahiloluyorlar herneyse kimsekim birakalim shu konuyu…

 142. kiz korkuyor tabi wangsoyla ilgili gordukleri onu korkutuyor. esma wangso mu cheronayi olduruyor nedenki?

 143. Mayde canım ben çok iyim sen nasılsın bide Hoş geldin ne zamandır seni ve Esmayi bekliyorum ya bende ağlarım 10.prensin öldüğü yerde kesin ağlarım ya Mayde birlikte aglaris canım

 144. evet aglariz tabi shimdi diyersitede biri ikinci sezonda wangso 21.yuzyila gitti ve bipartide bikizin hareketlerini haesuya benzettini yazmishti hatta diyer prenslerde varmisi chok guzeldimi zeynep?

 145. Mayde şimdi mutlulukdan hawaya uçucam ne wang soo ve prensler şimdikimi zamana gelecekler ne kadar müthiş ya bide bu prensler geçmişten geldiklerini biliyorlarmi kendilerinin???

 146. ikinci sezonda boyle oluyormush wangso bigolden chikiyor galiba ve ayni haesu gibi kendine benziyen birinin ichinden chikiyor kirmizi smokin giymish galibada kanal7 sadece birincisezonu yayinlicak ilerde onuda yayinlarmi bilmiyorum

 147. Bide Mayde canım şimdi zamana gelirse prensler hea soo yani goaçi şimdi zamanda var olacak bide 20 bölüm diye duydum dizi o zaman ikinci sezon olursa bölüm çok dur bide ikinci sezonda dizide göstericeklermi inşallah gösterirler

 148. ay zeynep bizim10.prensimizwangeun
  (baekhyun)i fotoraflarina baktinmi sachlarinin rengini falan bide EXO_k sharki grubunun bashsharkicisi chok tatli dimi?

 149. Ya ikinci sezonunda nolur kanal7 di yayinlasin ya görmek istiyorum ya çok istiyorum hemde nolur lütfen birinci sezon dan sonra devamı ikinci sezonunda yayinlasin

 150. Mayde bende bakmışdim bizim 10.prensimize fotalarina saçlari sarı dilmi inanılmaz yakışıklı ya ben bilmiyordum şarkıcı olduğunu evet çok tatlı yerim ya ben onu bide ben onda star ışığını görüşdüm zaten

 151. haesu gechmish zamanda kizini dourduktan sonra oluyor wangso geldiinde onu choktan yakmishlar o oldukten sonra gohajin kendi vucuduna geri donucek

 152. Ya ne ENTERESAN ne etgileyci dizi çok seviyorum bu Aşka yolculuk dizisini goaçin şimdiki zamana geldiğinde wang sooyu ve diğer prensleri hatırlıyorumu ??

 153. WANGSO varya yani leejungi ben onun ILJIMAE adli dizisine bakmishtim tabi orda daha kuchuktu ordada maske takiyordu zenginlerden chalip fakirlere veriyordu chok guzeldi

 154. evet tabi hatirliyor hatta bisahne gormushtum haesu shimdiki zamanda kral kvanchochoyun hakkindakileri okuyordu ve duygulanmishti

 155. Kız Mayde bu Wang sooya yakişiyor maske dimi ???
  Bide ben bir şeye anlamadım gerçek hea soo ya noluyor ya

 156. gerchek haesu oluyor yakiyorlar dedimya hayir benimtelefonum internetten film ve muzik achmiyor ablam googlede filmin adini yaziyor aparat namasha falan getiriyor ordan bakiyoruz instagramdada sayfalari var

 157. Biliyorum hea soo yu yaktılar ama goçin hea soo olarak geldi gelecekten ya eski gerçek hea soo yu soruyorum

 158. Ya Mayde bende tekrar Beakhyun yani bizim 10.prensimizin fotalarina baktım ya karizma alıyor ondan ya saçlarınıda her renk yapmış ama beyazmi sarımı bilmedim o renk çok yakişmiş ya bizim 10.prensimize

 159. bak shimdi gerchek haesu zaten gohajin onun vucudundayken oluyor gohajinde kendi zamanina haesu olunce donuyor
  ya evet biyerde bashi achikpembe renginde hemde 26 yashinda chok tatli

 160. Evet çok ama çok tatlı bu Beakhyun yani bizim 10. Prensesim evet pembe açık pembe oda yakişmiş ya Beakhyun hiç göstermiyor 26 yaşını çok geç ay çok tatlı

 161. bide kendinden yediyash buyuk olan abisi var adida BYUN BAEK BEOM mush

 162. oneki ozaten gench biliyormusun JISUNGin (chadohyun) 41yashinda jisunginda demirulkesi filmine bakmishtim

 163. Mayde canım Beakhyun abisidemi var ne tatlı oda çok tatlıdır
  Ya şu an gözlerime inanmıyorum Ji sung 41 yaşindami ya çok geç gözüküyor bende bu Ji sungun bir fotasi var Se Ge olarak düşmüş fotoğraf var ya yıkıyor fotoğraf çok yakışıklı

 164. evet koreliler gench kaliyorlar chok guzel dimi jisung 2013 yilinda evlendi ve birkizi var evet chok yakishikli biliyormusun baktiim herdizinin fotoraflarini indiriyorum chok guzel dimi

 165. Evet Mayde canım çok güzel ve çok yakışıklı Ji sung evlendi mi ne güzel bir kizida varmış Allah bagişlasin ya bu Ji sungun Se Ge olarak düşmüş fotoğrafida eli telefonunda düşmüş ya o fotoğrafina her gün bakıyorum indir onu Mayde

 166. Mayde “Beakhyun un öldürücü fotoğrafları” diyen yere bak oradaki fotoğrafları yıkıyor ya çok yakışıklı düşmüş hemen bak olurmu

 167. vuhiyo varya o hani krala bichak atiyorya bichak 13.prens bekaha deyiyor kral hastalii yuzunden olumdosheyine dushuyor yani

 168. 13.prensim ölüyormu ??? Hayır ya ölmesin
  Ne yarınki bölümde hea soo asiliyormu ??? Wang sooma kiyamam zehiri içti ya adam gibi adam

 169. Ya ben şu kraliçe yudan nefret ediyorum oğlu karşısında zehir içti sesini bile çıkarmadı yılan ya bu 3.prensi kral yapmak için ne kadar alçaliyor anneligin yüs krasi şu kraliçe yu

 170. Ya Mayde canım bizim 10.prensimize noluyor hiç Hea soo ya yüz vermiyor kiyamam ya bu prense kizinçada çok ama çok tatlı olmuyormu????

 171. hayir bekah olmicek ve vuhiyo haesuyla arkadasholucak
  prensesyeona zehiri haesunun odasina koydurtdu boylelikle such ona dushucekti ve korkma wangso haesuyu kurtaracak

 172. Ay Mayde wang soo zehir içti ya o zaman çok duygulandim kiyamam ya bu wang soo ya bide yarınki bölümde kan kusuyo bide wang soo hea soo nun elinden zehiri içtiği için en çok ona üzüldü wang soo

 173. yazik wangso bide shoyle dedi “senin uzattiin zehiri ichiyorum”
  zehirlendiini gormesinlerdiye ordan uzaklashiyordu

 174. Evet Mayde kiyamam ben wang soo ya artık bu sert adam Hea soo ya aşkını ilan eti hea soo salak napti “ben başkasını seviyorum ” dedi Wang woo da onu kral olmak için terk eder görüyormusun kimin aşkı gerçek Mayde tabikide Wang sooyun

 175. bikach olaydan sonra haesu elbiseyikama ishine giricek ve aksiyarak yuruyor zavalli, 13prens prensvuya onu gosteriyor onededi biliyormusun?
  ‘neden onu bana gosteriyorsun o altsiniftan biri’diyor

 176. wangso surekli haesuya evlenme teklifi ediyor hemde prensvunun gozu onunde ama haesu reddediyor ve prensvu haesuya ‘demek hala onunla ilishkin var’diyor chooook kotu biri

 177. Wang woo ya şu an çok ama çok sinir oldum daha öncede sinir oluyordum şimdi delirdim ay sen kimsin 8.prens olmanla noluyor o kız seni tüm kalbiyle sevdiya bide gelecek dede aldatilmasina ramen wang wooyu sevdi Hea soo insanlara çabucak güveniyor sonrada acı çeken kendi oluyor
  Ay benim centilmen Wang soo demek evlenme teklifi yapıyor ohohoh içim sogudu bide wang woo yanında yapıyor teklifi häää bide wang soo bu gün ki bölümde anladı wang soo hea soonun wang wooyu sevdiğini bide çok güzel birşey yaptı wang soo wang woo geldiğinde hea sooyu ata kuçakliyor

 178. HEDEAM CANIM SENİN İÇİN O SİTEYE YAZDIM SENİ TEK GÖRMESİN DİYE
  NASIL CÜMLELER KULLANIYORSUNUZ ŞAŞIRDIM

 179. Wang soo hea sooyu ata kuçakladiginda wang wooyun yüzünü gördünmü çok acınacak haldeydi sonrada hea sooyu ben götürürüm laf kavgası başladı sonra Hea soo ya afferin ben Wang sooyla gidicem dedi
  Bide bu jariye o varya kralın eski sevgilisiymiş ??? Bde böyle dediya ben “kralın evlenecek eşlerini hazırlıyorum ” böyle dediğinde ona çok üzüldüm

 180. Ay ne wang soo yani Lee jong 32 mi inanmıyorum ya kız çok genç gözüküyor
  Bide biliyormusun Mayde bu dizi kaçıncı yılın dizisi acaba

 181. Canım Mayde onlar benim arkadaşıma terbiyesizlik yaparlar ben hiç kayitsiz kalır mıyım

 182. 2016 ayit DERKEN HEDEAM
  BEN AGIR KELİME YADA SAYGISIZLIK İÇEREN KELİME KULLANMAM
  XANIM
  RİCA EDERİM HER ZAMAN DESTEK VERİRİM SANA

 183. Güzelce söylermisin Mayde neresi ya orası bide hangi dizide

 184. nasilki saygi karshiliysa saygisizlikda karshiliklidir bikere saygiyla konushtuunda cevabini saygiyla alamiyorsan sana saygiduymayan birine saygi duyamazsin bukendine hakaretdir

 185. Evet Mayde birini tanimiyorsan bile Saygıyla konuşmak çok önemli saygı olmasa sevgi olmas benim için böyle

 186. HEDEAM CANIM SAYGI ÇERÇEVESİNDE KONUŞMUYORSA ADMİNE SÖYLE BAŞKA SAYFAYA YAZ BAZEN BÖYLE İNSANLARDAN KURTULAMAZSIN BOŞ VER CANIM

  ZEYNEPCİM YILDIZIM BENİM HEP GİRDİGİM SİTE
  DOGRU YAZMIŞSIN BİR DAHA DENE SAYFA AÇILDIKTAN SONRA AŞAGIYA İN YORUMLAR GÖZÜKÜYOR YORUMUN ÜZERİNE BAS SAYFAYA GİRERSİN VE ORDAKİ YORUMLARI OKURSUN

 187. evet haklisiniz bende biliyorum ama bunlarla ben ilkbashta saygiyla konushtum ama yani sabirda biyere kadar dayanir

 188. Tamam Mayde canım iy geceler tatlı rüyalar sana bide dizimize yarın kaldığı yerden devam ederis dimi??

 189. ZEYNEPCİM YILDIZIM DAHA YENİ GİRDİM HATTA BİRİ MESAJ YAZMIŞ İSMİNİ YAZMAMIŞ
  BOŞ VER HEDEAM BURDA SATEN

 190. GÜNAYDIN MAYDE TATLIM NASILSIN
  Bu gün ki bölümde wang woo ya bak Hea soo diye ağlıyor hayin adam zaten bu Wang woo hea sooyu hak etmiyor
  Hea soo ve Wang soo nekadar bir birlerine yakişiyorlar dimi Mayde
  10.prensimiz(Beakhyun) ona çok güzel yakişiyor gülmek çok masum oluyor güldügünde

 191. gunaydin zeynep dun ablamla filmin arkasahnelerine bakiyorduk okadar komiktiki burda bizi aglatiyorlar otarafta guluyorlar

 192. sen nekadarda erken kalkiyorsun zeynep .
  ya gece shu baekhyunun biographisini okuyordum JUSTKOREA da kendi dilimizde(farsi)yazilmishti
  orda baekhyunin sut meyvesuyu falan sevdini chokkonushan kizsevmedini falan yazmishti

 193. gormushsundur baekhyun
  eyeliner falan suruyor gozlerine anne bikizi olsun istermish ama olmamish buyuzden baekhyuna kuchukluunden eyeliner surermish bide baekhyun boyle soylemish’beneyelinerla chokguzeloluyorum ama eyelinerolmadan gerchektenguzelim’

 194. Mayde canım ben bu gün doktora gittim o yüzden erken kalkdim bide Türkmenistan 2 saat TÜRİYEDEN ÖNDE burada çok erken olmuyor canım

 195. Ay ben bu Beakhyun çok seviyorum ya gözleri biraz çekik olsa bile çok yakışıklı dimi
  Bide sütümü sever ben hiç sevmem sütü ama Meywe suyuny çok seviyorum aynı Beakhyun gibi
  Kız her dizilerin kamera arkası görüntüleri çok komik oluyor bende bi çok dizilerinin kamere arkasını izliyorum

 196. turkmenistanlimisin hich bilmiyordum iranda 1:30 saat farkivar turkiyede saat 16 bizde 17:30 oluyor tabi okullar bashlayinca yarimsaat geri chekilecek ve 30 dakika farkimiz olucak

 197. bide hayranlarindan biri baekhyuna neguzelsin diyince o ‘bu guzelliyi annem bana verdi’diyormush tatliparfum seviyor bazen hayranlarindan utaniyor uykusundan edilmeyi hich sevmiyor ve bazen uykusunda konushuyor arkadashida onu tekmeliyor bence eylenceli

 198. neden doktora gittin kotu bishey olmadiya zeynep? bende bihaftadir hastayim gece okadar oksurdumki uyiyamadim ablam beni gordu ve bismillah buda kim dedi bende benim korkma dedim bitaraftanda karnimin agrisi…

 199. Kız Mayde biz kimiz komşu ülkelerdenis biz arkadaş olduk ama hiç tanişamadik
  Ben Türkmenistan danim 15 yaşimdayim bu aralar İngilizce öğreniyorum kursa gidiyorum vede bu gün kursda sınav oldu çok güzel geçti benim için vede voleybol oynamayı seviyorum salıncakta sallanmakdayken müzik dinlemeyi severim ,Tariha şeylere tarih kitapları okuyorum hep bide Dizi izlemeyi seviyorum Türk Hint Kore dizilerini canım sende kendini anlatsana kaç yaşında sin ne seversin tabi istersen sorun olmasa Mayde

 200. Kız bu Beakhyun ne tatlı ne centilmen ne güzel evlat bu sözünü bayıldım” bu güzelliği annem bana verdi ” diyen yerim ya bizim Beakhyun bende çok seviyorum tatliparfumleri evet ya çok eğlenceli çocuk

 201. Ben Mayde uzağı gömekde zorlaniyorum o yüzden gözlük kullanıyorum vede bir kaç gün hiç gözlük takmadan tl çok oynadım gözümde acidi ya o yüzden doktora gitim citi bir şey yok muş ama doktor gözlügümü çikarmadedi
  Ay sana kiyamam geçmiş olsun Mayde kendine çok dikkat et bende kış mevsiminde çok hastalanmişdim çok öksürügüm vardi çok uzun süre geçmemişdi alahima şükür artık çok iyim

 202. benimde 17 yashim var buyil 11.sinifi okicam bilgisayar bolumunu okuyorum 3ablam2de erkekkardeshim var iranintebriz shehrindenim 10yashimdan turkiyeyi izliyoruz ve 1yilonce telveziyon hasargordu buyuzden irankanallarina bakmiyoruz

 203. benim 3.ablamda gozluk takar ben kuchukluumden koredizilerini chok severek izlerim hintdizilerinede 4yilonceden bakiyorum hintdizilerine baktiimdan turkdizilerine bakamiyorum bitavuukum horusum ve kuchuk civcivim var ikide martimiz var

 204. ben roman okumayi chokseverim bende sharki( hint kore turk fars spaniya )sharkilarini chok severim ve gruphalinde dansetmeyi chook seviyorum tabi dugunlerde dansetmekten nefretederim ben koredizilerine meltemtv de bakarim tr saatiyle haftaichi 15 te

 205. iranin asildili farsi ama biz tebrizlilerazeri konushuyoruz peki sizin diliniz hangisi ordumu orda elyaziniz nasil? aslinda ben diyer ulkedekilerle arkadashlik bagikurmayi
  chok severim ve korelilerin elyazilarina internette baktim ve ogrendim

 206. Bende bu yıl 10.sinfa geçiyorum bide aynı yaşda sayiliris biz artık sıkı arkadaş olduk dimi Mayde ???
  Ben Yabancı şarkıların hepsini severim bide gurup olarak söylediklerinde çok seviyorum benim en sevdiğim gurup NİNETY ONE GURUBUNU HAYRANİYİM şarkilarina bayılıyorum
  Kız sendemi benim gibi köydemi yaşiyorsun tavuk civciv horaz var dedinde ben köyde yaşamama rağmen hiç tavuk civciv horaz yok ama benim evcil kedim var onu çok seviyorum
  Mayde canım bende aynen senin gibiyim çok ama çok nefret ederim düğünlerde dans etmeyi bak bir ortak yanimiz çıktı

 207. hintlilerin elyazisi bana zorgeldi kendim chalishinca kendime android telefon ve leptop alicam ve evalicam koredili,hintdili ve chindillerini ogrenicem ingilizceyi zaten okuldada ogreniyorum ve gramerle dictionary kitabim var ordanda ogreniyorum zaten

 208. evet bizden chok iyi arkadash olur hayir koyde yashamiyorum anne babam koyde dogdu ama ben ve kardeshlerim shehirde dogduk ve burda yashiyoruz bizimde chatiya kediler gelir biz chok severiz ama babam hich sevmez kovar onlari

 209. Mayde canım ben türkmençe konuşuyorum el yazımda Türkmen ben Türkmen kiziyim
  Kız ne çabuk ögrenmişsin Kore yazılarını bide canım şu an Dünyayı geziyorumu varya o Şu an Güney Koreyi geziyor ay orası çok güzel bayılıyorum oraya gitmeyi çok istiyorum inşallah bir gün nasip olursa giderim gittiğimde Beakhyun görerim umarım ben en çok Korelilerin evlerini görmek istiyorum çok değişik evleri var

 210. evet guneykore chok guzel inshallah gideriz benim hayalim diyer ulkelere gitmek ogun gordunmu dunyanin tadinda korede ahtapotu canlicanli yiyorlardi bide kendi evim olunca kimchi yapicam chok guzel dimi?

 211. Evet çok güzel olur ay kız sende ne güzel dil ögreniyorsun canım öğren çok gerekli dil bilmek afferin sana ben iňlisce bilmiyorum şu an öğreniyorum birazda konuşmayı öğrendim kız bende Kore ve Çin dilini öğrenmeyi ve konuşmayı çok istiyorum bende bir gün inşallah öğrencem
  Mayde bak yine ortak yanimiz çıktı benim en büyük hayalim ve amacım dünya turuna çıkmak ama bu hayalimi kendi paramla yapmak okuyup çalışıp inşallah
  Kız ne ahtopati ya bide çi ay bu Korelilerin kendileri çok tatlı ama yemekleri hiç tatlı dil

 212. elyazisini ogrendim sadece inshallah chalishinca dillerinide ogrenirim ya chok guzel olur gidip gezelim dunyayi.neden kendimizi biyerde kisitlayalimki dimi zeynep?

 213. Ay ben bu kraliçeyudan nefret ediyorum ay yılan kadın bu Wang woo annesi de ezik gibi ona yalvarıyor
  Ay hea soo yu nasıl dövmişler ya her yeri kan içinde bide topallayarak yürüyor
  Ben bu jariye o çok üzüldüm ya bide kral ve jariye o arasind nasıl dram konuşma yaşandiya

 214. gordunmu burasini diyordum ishte hancer 13.prense deyiyor kral hasta olduu ichin bayiliyor ve prensvu burda ‘neden beni buraya getirdin o altsiniftan biri’diyecek
  yazik nedimeoh suchu ustlendi

 215. Kız Mayde sen yaparsın dilinide öğrenirsin ay kız ne güzel olur gezeris dünyayi inşallah yaradanim nasip eylerse kız annem ve babam bana hiç kısıtlama yapmadı tabikide Mayde kendimizi hisitlamayis

 216. gordunmu wangso pelerini haesunun ustune tuttu dun arkasahnede haesuyu pelerinin altinda sakliyordu sonra chikariyordu ve guluyorlardi chok komiktiya

 217. Evet Mayde canım dediklerim bir bir çıkıyor
  Mayde bak bu hayin wang woo ya hea soo yağmurda ona çok ihtiyaçi vardı onu terk edip gidiyor ama bizim kahramanımız pelerinile onu yağmurdan kurtarıyor çok centilmen hareket ve bunu yapmakla wang soo artık seni birakmam ve bütün zorluklarda yanında olucam diyen havayı vermiyormu ???

 218. Ay bide yarınki bölümde wang soo asılan çamaşırların arkasında çıkıp hea soo ya sarılarak ‘seni özledim’ diyor ne romantik bide evlenme teklifi yapıyor ay çok tatlı
  Bide Mayde ben bu bölümde hiç 10.prensimizi göremedim onu görmeyi ve onun komik hareketlerini çok özledim

 219. evet bubolumde hich yoktu evet wangso yarin haesuya’seni ozledim sen benimsin evlen benimle’diyor chok tatli dimi zeynep

 220. evet wangso bu centelmen hareketle ben senin arkandayim seni koruyorum mesaji veriyor

 221. Mayde 2. Prens ölmüşmü vede 5.6.7. Prensler nerde haberin varmı

 222. Mayde görüyormusun gerçek ve yalan aşkı
  Gelelim yalan Aşka bu Wang woo ve hea soo burda aptal hayin wang woo hea soo yu terk ediyor aşkın gerçekse onun hep yanında olursun her zorlukda bunu yapan bizim kahramanımız wang soo gerçek aşk budur wang soo aşkı için krala bile kafa tutar herkese bile yarınki bölümde wang soo wang wooya evlinicem diye yakasına yapişiyor kahramanımız

 223. Kaç bölüm sürcek acaba ismi gibi gerçekten AŞKA YOLCULUK ❤️❤️❤️❤️ Bu arada bizim deli oğlanın seside çok güzel 4. Prens in

 224. Nurdan ablam hoş geldin izledinmi bu bölümü ya jariye o asılarak ölüyor kralda birden rahatsizlaniyor ay bide Hea sooyu dönüşler her yeri dan içinde bide o halile yağmurda kalıyor evet ablam çok hüzünlü oldu bölüm
  Ablam 20 bölüm ama ikinci sezonunda varmış bide evet bizim deli oğlanı sesi güzel

 225. nurdancim bende onlar nerde bilmiyorum heralde olduler yaa evet bugunki bolume bukadar uzuluyorsak bide gelecek bolumleri dushunun iki gozum iki cheshme aglicaima eminim hele 10.prensin olumu chok huzunlu

 226. evet sesi chok guzel leejunkinin dun instagramda gordum dizinin sharkisini o okuyordu dadarayi foryouyu yani chok tatliya

 227. wangsonun 36 yash
  3ve8prensin28 yashi
  10prensin 26 yashi
  13prensbekahin 25yashi
  14prenschogunda 24yashi var choijimongunda 38 yashi var

 228. Nurdan abla dizi 20 bölüm yani 9 bölüm kaldı. kıral ölüyor zaten veliaht Prensin kırallığı uzun sürmeyecek. Ondan sonra 3. Prens onun kırallığıda uzun sürmüyor babasının hayali onu dedirtiyor bunu hak etti resmen kardeşini ve kardeşinin karısını gözünü kırpmadan öldürdü ve ölüyor tabi hak etti keşke kıral ölünce 3. Prens tahtı ele geçirmeye çalışınca Wang So’yla çarpışırken o uçurumdan düşünce ölseydi o düşünde Wang So üzülmüştü . Zaten Wang So tüm hainleri öldürüyor Hae Soo’nun hizmetçisini seviyordum zaten onun suçu sevmekti O, prens Woo ve diğer gıcık prens zaten onu ilk bölümden sevmemiştim ama hizmetçiye yazık oldu.

 229. Cariye Oh’a yine çok üzüldüm keşke Hae Soo onun sözünü dinleseydi ve onun köyüne gitselerdi. Ama o zamanda veliaht prens ölürdü ve kraliçenin oyunu tutardı ve devleti istedikleri gibi yönetip tüm velihatları öldürürlerdi.

 230. IU(haesu)25 yashinda ve kendiadi lijieun.IU iki kelimeden ulushuyor Iyani ben U yani sen sonolarak benvesen oluyor(aslinda sharkiyla ben vesenarasindakibagi)onechekiyor ve fanclapadi UAENA uchkelimeden ulushuyor u(sen)ae(ashk)na(ben) yanisenbenimashkimsin

 231. ae kore ve chindilinde ashk demek na dakoredilinde ben demek IU kendi fiziyini sevmiyormush ve artik sevgili olmaktan bikmish
  artik evlenmek istiyormush ilkbashta malidurumu iyidiylmish ama ilkshiiri basharili olunca babasi ona araba almish

 232. ooh bakiyorum da herkes eski siteden buraya gelmis bi ben gecikmisim.hedeam mersinli ela biri kore mi dedi ve tum site yorumculari Nasilsiniz. ne var ne yok ?

 233. Hoşgeldin Arzu :). Mayde yazdığımı zannettim ama yazmamışım neyse. Hae Soo’nun hizmetçisi ihanetten öldürüldü. Prenslerden birini seviyordu ve o prens onu kullanarak kirli işlerini yaptırıyordu. Kız bunu yapıyordu çünkü çok seviyordu. Suçu sadece sevmekti.

 234. HERKESE GÜNAYDIN MUTLU SABAHLAR
  WAY BEN DÜN NELER KAÇİRMİŞİM YA ŞİMDİ ÇOK ÜZÜLDÜM YA ARTIK BURDAYIM
  ESMA HOŞ GELDİN NASILSIN KİZ NE DİYORSUN CHEYENO ÖLÜYORMU EVET BİR PRENSE BİR BÖLÜME UZUN SÜRE BAKMİŞDİ BEN ORDA ANLAMİŞDİM SEVDİGİNİ
  MAYDE TATLIM NASILSIN AY BİDE LEE JUNKİNKİN ŞARKİMİ SÖYLİYOR BİDE DİZİNİN ŞARKİSİNİ EMİNİM ÇOK GÜZEL SÖYLEMİŞDİR AY BİDE PRENSLERİN YAŞLARİNA BAK HİÇ GÖSTERMİYORLAR DİMİ

 235. Mayde canım kız biz birlikte kocaman kız olduğumuzda Güney koreye gidelimi Esmayida alalım üçumüz ne kadar eyleniris tahmin et ay bide Beakhyun konserine gideris ay ne güzel olurdu hayali bile o kadar harikaki anlatamam gerçekleşince nasıl olacak tahmin bile edemiyorum

 236. Çok ufak tefeklerr erkekleride kızlarıda o yüzden yaşlarını göstermiyorlar. Kızlar isminizi yazın BİRİ KORE Mİ DEDİ çok uzun oluyor belki yazmışsınızdır ben görmedim. 3. Prens çok gıcık ama annesi öyle yetiştiriyor. Kadın buz dağı. Bizim deli oğlan 4. Prens tutkulu bir aşık ❤️❤️❤️ Ama hayal kırıklığına uğrattı beni 8. Prens isimlerde çok yakın prenslerin ismini hatırlamıyırum ya bide nasıl 20 bölüme sıkıştırıyorlar bu kadar öyküuü ??? keşke daha uzun olsa

 237. FİLİZİMM aşka yolculuk sayfası aç bitane orda yazalım. Bu güzel diziyle yorumlarımızı

  1. nurdan ablam devamlı özet yazmamı mı istiyorsunuz? yoksa tek sayfa mı? anlamadım?

 238. arkadashlar gunaydin nurdan ben maydeyim BKMDde esma.
  a evet zeynep chok guzel olurdu ona parfumde verirdik selfide chekerdik ne guzel olurdu inshallah gideriz

 239. ESMA oylemi hain prensimi seviyor?yazik yanlish adama ashik olmush buyuzdende cezalandiriliyor zavalli cherona.

 240. NURDAN ABLAM BEN FİLİZE ÇOK SORDUM AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN ÖZELLİKLERİ GELMİYORMU DİYE AMA BANA HİÇ JEVAP VERMEDİ FİLİZCİM AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN ÖZETLERİNİ NOLUR VER BİZ MAYDE BEN ESMA HEP BURADA KONUŞUYORUS BU DİZİYİ ARTIK BİZE NURDAN ABLAMDA KATİLDİ

  1. canım aşka yolculuk özetini vermek isitiyorum ama ben sana cvp yazmıştım sanırım okumamışsın. Canım arkadaşım dizinin türkçe alt yazı veren siteler var ben yazmak istiyorum ama telefon internetinden izleyip yazmak için gerekli internetim yok okulda kullandığım interneti iptal etmek zorunda kaldım. ayrıca bu dönem yani eylül ayında özel sektörde kendimi geliştirmek istiyorum nerede olacağımı su an ben bile kestiremediğimden dolayı yazamıyorumum yoksa bende yazmak istiyorum canım arkadaşım

 241. Evet Mayde sanada Günaydın kız selfiyi en önemli çektiriris tabi evet ya bizim Beakhyun tatali parfüm sever en güzelinide aliris ona

 242. ÇOK İYİM CANIM MAYDE SEN NASILSIN ABLALARİN NASİL ONLARA SELAM SÖYLE BENDEN CANIM HAYEL EDİYORUM ŞU AN KİZ BİDE KORE GİDEMİZDE TARİHİ YERLEREDE GİDELİM AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN ÇEKİLDİGİ SARAYA GİDELİM OLURMU

 243. Mayde ben korelerin evlerini çok merak ediyorum çok görmek istiyorum dünyayı geziyorumda görüyorum köylerinde çok harika evleri var inşallah gideris

 244. bende iyiyim ablalarimda iyi .ya evet gideriz obuyuk sarayida goruruz dushunsene nekadar eylenceli olurdimi

 245. Mayde tüm kore dizileri harika bak onlarda taht savaşı veriyor ama bizim senaristler gibi saçma anlatmıyorlar. Aşklarıda muhteşem temiz ve güzel yaşıyorlar

 246. evet nurdan gerchekten koredizileri biharika verdigi bilgilerde gerchek
  a bide gidip google de EXO TURKEY EKIBI ne bakin baekhyun sevenler ozellikle sen zeynep

 247. Nurdan ablam doğru söylüyorsun koreliler muhteşem dizileri var bide bi çok olayı bir bölümede sigdiriyorlar nasıl yapıyorlar Allah bilsin ama güzel seviyorum Kore dizilerini vay ben Kore delisi oldum
  Mayde canım hemen gidiyorum baakmaya bide indire bilirsem Beakhyun şarkılarini indiricem kız sen ve ben Beakhyun büyük hayraniyis dimi??

 248. ZEYNEP ‘BAEKHYUN EXO TURKEY EKIBI’ne bak nolur chok guzel beakhyunla ilgili okumalisin baekhyun hayaletlerden korkuyormush git oku tamammi herkes okumali

 249. DO
  LUHAN
  XİUMİN
  TAO
  CHANYEOL
  LAY
  MAYDE BU YAKİŞİKLİLAR EXO GURUPDAKİLER DİLMİ BUNLARİN HANGİSİ BİZİM BEAKHYUN FOTOĞRAFLARİNİ GÖRDÜM AMA BENZETEMEDİM

 250. Kız bakdim bizim Beakhyun evet hayeletlerden korkuyormuş bi seferinde perile eve gitiklerinde 20 kez “çebal”(lütfen) ve 8 kez de “çinça” ( gerçekten) demiş ay kiyamam bizim Beakhyun

 251. diyerlerinden kisa boylu olan bizim baekhyun okudunmuBAEKHYUN EXO TURKEY EKIBINI?
  yaa evet hepsi exo-k grubunun uyeleri ve baekhyun tao ve chanyeol ayni odayi paylashiyor.

 252. evet bundan sonra lutfen yerine chebal diyicem vaycanina chok iyidimi zeynep uykusundada konushuyormush sesler chikariyormush.

 253. Evet ya çok iy bide bizim Beakhyun rock festivalinde ödül almış bide kai’ye göre Beakhyun yetenekli bir tansçi evet ya bu EXO GURUPDAKİLERİ hepsi çok ya değişik huyları varmış okudunmu

 254. onlarinkini okumadim ama farsisini okumushtum sehuda aynaya bakmaktan kendini alamiyormush

 255. oylemi yaa shimdi luhaninkini okuyordum luhan bikiz gordugunde ilkonce onun bacaklarina bakiyormush ve bikez havaalaninda layla konushurken camkapiya charpmish okudukca daha fazlasini okumak istiyorum

 256. Kızlat final bölümünü izledim çok üzücüydü 4. Prens kral olmuş hesu ölmüş prenslerden hainler öldürülmüş. Hesu yu yarı yolda bırakan 8. Prenste hastaladı öldü saray dışında yaşıyordu. Aaaa şok oldum prenses iyona mıydı ne zıkkımdı o evlenmiş bizim 4. Prensle ayyy çok üzücüüüüüü

 257. Ayy ayırmışlar hesu ve bizim deli oğlanı sanırım 8. Prensle ilişkisini anlattılar ayyyyyy çok kötüydü yaa 4. Prens kral olmuş fakat çok mutsuzdu. Hiç gülmüyordu yapa yanlız kalmıştı. İnadı ve gururu yüzünden hesuyu göremedi çocuğunu bilemedi ayy yaa gerçekten üzücü ????

 258. gerchekten prenses yonaylami evleniyor neden o sheytanla evleniyorki?

 259. Ay NURDAN ablam bizim deli oğlan o bela kizlami evleniyor ay naptin deli oğlan evet ablam biliyorsan biraz daha anlat çebal (lütfen)

 260. D.O da entemizleriymish ve exo uyelerine yemeyi o yapiyormush luhan ise sadece yumurtali bishey yapmayi biliyormush gidip diyerleride okiyim

 261. Nurdan ablam Mayde söyledi ikinci sezonunda bizim deli oğlan şimdiki zamana geliyormuş bide hea sooyu görüyormuş
  Nurdan ablam biz finalinde gözümüz iki çeşme olacak galiba zaten şimdiden üzülüyorum 10.prens ölecek bizim Beakhyun

 262. chincha (gerchekten) choook merakediyoruz nolur chebal anlat nurdancim chebal

 263. bilmemki yemek hakkinda bishey yazmamishti.
  yaa evet ikinci sezonuda var ve bukez prensler 21.yuzyila gelmishler chok guzel

 264. Mayde şu an EXO wolf remix diyen ŞARKİSİNİ indirdim birazdan dinliycem ben Ninety one gurubunu hayraniyim ama artık iki gurubun hayraniyim biri ilk aşkım Ninety one ikinci aşkimsa EXO oldu Mayde sen hangi gurubu seversin

 265. Prensler diyiyorsun Mayde bütün prensler ölen ölmedik prensler hepsi şimdiki zamana geliyorlarmi???

 266. soyledimya benim telefonum sharki indirmiyor buyuzden istediim gruplari dinliyemiyorum ama dreamtv de NUEST dinledim ve sharkilarini duymadim ama favori grubum EXO-K ay ben chok beyendim bunlari

 267. evet butun prensler var hatta galiba 3.prenste gohacine ashik oluyormush

 268. Ben son bölümü izledim şimdiki zamanda 4. Prensi görmedim hesu rüya görüyor sürekli yaşadıklarını prensin hesuya seni bırakmayacağim benimsin dediğini falan o adam kim diye sürekli düşünüyor eeee

 269. 8.prens saray dışında yaşıyor ve sanırım verem sürekli öksürüyor öldü o müzikle upraşan prens varya hani kılıçla dans eden kızla evlenmiş mi yoksa sevgilimi olmuşlar bilmiyorum oda yanlızdı gezip duruyordu diyar diyar.

 270. zeynep bikere konserde hayranlardan biri bagrarak krise “ben iyi yemek yaparim ve hayirli bir evladim”demish kriste bashini sallamish chok komik dimi zeynep?

 271. Dün hesu yağmurda ıslanırken diğer prensler hep yağmur altında kaldı ya bir pembe giyen prens çıkmafı hatırlıyonuz mu işte o hain hesu nun hizmetçisini ayartıp kötü işler yaptırmış kızı öldürmşüşler o prenste ölümle cezalandırılmış kız o prense mektup yazmış hiç pişman değilim seni çok seviyorum diye o prenste kendini öldürdü

 272. yani dogru duzgun hatirlamiyormu nurdan?
  ikinci sezonda prensler 21.yuzyila geliyorlar bu sezonda diyl.

 273. Kral olmuş bizim oğlan hesuda kraliçe anladığım kadarıyla prenses iyona 8. Prensle hesuyu anlatmış eskiden seviyordu diye oda hesuya bağırıyordu sevmedin mi beni kalbin onamı ait tam o sırada yeni hamileymiş hesu bizim deli oğlandan formalite icabı 14. Prensle evlenmiş hesu kral adam gönderiyor sürekli onları gözetliyor kendide geldi gece hatta hesu hasta diye 14. Prens o gece hesunun yanında kaldı onlar eski günleri yad edip gülüp söylerken kral duydu çok üzüldü gerçek sandı evliliği ????? ayyyy çok üzücüydü

 274. Kız Mayde şu an gülmekden öldüm çinça (gerçekten) gülmekden öldüm ay ne komik krisde çok centilmen hareket yapmış hayranını kirmamiş

 275. evet o prensten nefret ediyorum kralicheyuyla birlikte surekli kotu sheyler peshinde iyiki kendini olduruyor allaha bin shukur prensvuda eshigibi oksurme vereminden oluyor demek oda haketmishti olumu butun hayinlerin olduu iyi olmush keshki yeonadaolseydi

 276. Hesu mu doğru düzgün hatırlamıyor ??? Diye sorduğun Mayde

  Hesu hep rüyasında görmüş 4. Prensin benimsin gibi sözlerini gerçektede hatırlamıyor sürekli o adam kim diyor müneccim kralı bıraktı gitti ve hesu bu dünyanın adamı değildi kralım bunu ıspatlayamam ama biliyorum dedi. Ve gitti. Ve kralda döndü dediki mademki bu dünyanın insanı değilsin gelip bulcam seni dedi.

  ?????

  Hesu makyaj uzmanı fuarda yine prensin sözlerini duydu kafasında kötüleşti. Hemde müneccim gelmişti yanına eski dilde isminin Hesu anlamına geldiğini söyledi hesunun kafası karıştı.

  Sonra goryeo nun esk resimlerini gördü herşeyi hatırladı. Rüya değilmiş gerçekmiş dedi. Ağladı kralın yani 4. Prensin büyük portresini görünce çok ağladı özür diledi seni yapa yanlız bıraktım özür dilerim diye diye ağladı ve bitti çok üzücüydü ???

 277. Nurdan ablam ben bildim zaten bir bölümede cheyeno kirbaçlanirkaän sonra Hea soo onu kurtarirda eve götürürken o prense bir bakişma anını yakaladim orada anladım bir şeyler olur onların arasında dedim
  O prensde sonra iş işten geçtigden sonra cheyeno öldükden sonra pişman olmuş bide kendini öldürmüş şimdi biraz üzüldüm

 278. Ama Mayde saray çok sessiz kimse yok bizim deli oğlan hesuyla geçen günlerini hayal edip duruyor. Prenses yeona geldi kralım evladınızla hiç ilgilenmiyorsun dedi. O senin evladın rakibin değil dedi. Kral da dedi kraliçe ben maskelerin altındaki yüzleri görüyorum rol yapma dedi. Ülkeyi çok geliştirmiş reformlar yapmış. 8. Prens ölmeden önce dediki 4. Prens için o goryeo nun gördüğü en cesur en akıllı en muhteşem kral

 279. evet gormushtum haesunun 14.prensin yaninda olduunu demek oyle
  a evet zeynep chok komikti kris oyle kizlari seviyormush buyuzden kiz oyle soylemish chincha chok komik ya

 280. Böylemi bitiyor Nurdan ablam kesin eminim bunun ikinci sezonunda var ablam ikinci sezonu kanal 7 vermiyormu??? Ay bide munecim cimo şimdiki zamanami geliyor finalinde gerçekten enteresan ???

 281. ay nurdanabla ben chok aglicam uzuldum shimdi demek choyjimongda geri donmush

 282. Nurdan ablam bu deli oğlan şu şeytan yonadan çocugumu var şimdi çok kizdim bizim deli oğlana nasıl yapabildi hea soo ya bunu nolur ablam bana yanlış anladigimi söyle
  Ay bide wang woo ölüyormu hemde acı çekerek ölüyor hä buna üzülmedim çünkü Hea sooyu hep yanlız bırakır kendi çıkarları için hemde

 283. yaa bende daldim gittim shu EXO-K ya hayranlarinizi nasil animsarsinizdiye sormushlar.diyer uyeler guzeller iyiler hoshlar demishler chanyeolda hepsiyle evlenicem demish.diyer uyeler ona bakip hepsiylemi demishler chanyeolsa hayallerimi bozmayin demish…

 284. bide chanyeol surekli diyer uyeleri isiriyormush yaa chok komikler onlari yakindan gormeyi chook
  istiyorum

 285. Evet ya bende okudum kız bu CHANYEOL ne tatlı ya hayranlarinida hiç kirmaz Mayde ben bu EXO GURUPDAKİLERE hepsine bayıldım ve hayranım sende öylesin dimi???

 286. Kız bide CHANYEOL romantik biriymiş bide eliyle ritimi takip etmek alişganligi varmış bide yanında olursan ne olursa olsun gülermişsin yani çok komikmiş

 287. Kız bu TAO varya dövüş yeteneği varmış bide dövismeyi severmiş bide bu kendi başına banya yapmakdan kortugu için SUHOdan yardım istermiş bide tatlı TAO hamamböceğinden ve hayeletlerden korkarmiş

 288. ay zeynep ben bayildim bunlara chok komikler chok tatlilar yaa aralarinda ayaknumarasi en kuchuk olanlar baekhyun ve suhoymush

 289. Ay geldinmi bende seni bekliyordum ne bizim Beakhyun ayak numarasi küçükmüş ay zaten bu Aşka yolculuk dizisinindede bütün prenslerden çok genç ve küçük gözüküyor

 290. EXO demişken SUHO’nun Rich Man Poor Woman dizisini izledinizmi dizi çok güzel, hikayesi farklı.

 291. Esma hoş geldin kız çok ugramiyorsun buraya nasılsın bide kız hiç izlemedim ama eminim güzeldir

 292. esma bakmadim ama bikere bahsetmishtin bende merakimdan gidip dizinin ozetini okudum dizinin adi zenginerkek fakirkiz bukiz surekli ishten atiliyor yada istifa ediyor sonra erkeyimizin
  shirketinde chalishmaya bashliyor erkekkibirli fakatshirketidushunuyo

 293. zeynep bide tao exonun butun uyeleriyle banyo yapmish baekhyunda surekli onu taklit ediyormush

 294. Kız Mayde takilmaz kadar diyilki kocaman oğlan kendi başına banyo yapmakdan korkuyor EXO nun arasında da değişik tipler var huylarida enteresan ama YAKİŞİKLİLAR bide sesleri çok iyi

 295. peki ‘warrior baek dong soo’ya baktinizmi bikach ay once meltemtv den yayinlaniyordu bashrol oyuncular JICHANGWOOK ve YOOSEUNGHO var chok guzel tarihi bir dizi

 296. Kızlar müşdemi isterim 6 ağustos FEDA DİZİSİ başlıyor çok sevindim bu diziyi dört gözle bekliyordum en güzeli de Ji Sung ve Ri Jinin gerçek adını hatirlamadim onları birlikte göreceğiz

 297. a buarada 6 austostan itibaren FEDA
  bashlicak shimdi gosterdiler buarada 2austosda benim dogumgunum
  buyuyup erkek olmush ama yalniz banyo yapmaktan korkuyor yani herkesin korktuu bishey vardir

 298. Aslında dizide SUHO NEXT TO şirketinin SİYO’su Lee Yoo Chan onun yüz unutkanlığı var, yani gördüğü yüzü sonra unutuyor o yüzden çalışanlar isimlerini söyleyerek yanına geliyor. Onun geçmişte sevdiği bir kız vardı onun yüzünü hatırlamıyor ama anılarını hatırlıyor hergün onu arıyor. Birgün Kim Bo Ra diye bir kız iş görüşmesine geliyor ve tartışıyorlar Yoo Chan Bo Ra’ya ezber kraliçesi deyip duruyor Bo Ra buna sinirlenir ve ‘benim adım Kim Boon Hong’ diyor. Bilin bakalım bu kimin adı; Yoo Chan’ın arayıpta bulamadığı sevdiği kişinin ismi.

 299. moonloversin chin versionunu gordunuzmu adi ‘bubujing xin’ ben fotolarina baktim prenslerin hepsi orda kel sadece kafalarinin arkasinda orulmush sachlari var

 300. kaininde ikitane kopeyi varmish mongu ve jangu kendinide jaguar saniyor bu okadar da ilgimi chekmedi buda oyle shakalar yapiyorki
  kimse anlamini bilmiyor aslinda bana biraz soguk geldi ama onu goren hayran kaliyormush

 301. Ay ne güzel oldu bölüm ay hea soo ya bak topallayarak yürüyor aptal wang woo ya ne diyor seni özledim bile diyemedi hea soo onun ağzında zor aldı bide hea soo okadar diyorki seni özledim wang woo buz gibi kahramanımiza bak hemen geldi hea soonun yanına ama hea soo onu tersledi
  Ay bu patawasi Yonanaya bak kahramanımiza Wang soo evlenme teklifini yapti ay aptal yona o senin evlenme teklifini kabulmu eder hangi hayalde yaşiyorsun

 302. kadere bak 14.prens haesuya abla diyor ama sonunda o haesuyla evleniyor

 303. Evet ya bi kezde hea soo 14.prensi elini kesilmekden kurtarmişdi Mayde hatirliyormusun

 304. yazik bekah sevdiinin elinden yaralandi ve 8.prens yarin kral olucam diyor 3.prense komplo kurdular onun hainliini isbatlamak ichin oyun oynuyorlar

 305. Ay 13.prens sevdiği kızdan bıçaklandı çok üzüldüm
  Mayde bu bölümde en çok sevdiğim yeri 10.prensimizi gördüm anlatamam çok mutlu oldum bizim Beakhyun

 306. hatirliyorum tabi hatta haesu onu kucaklamishti
  sonra ellerini yumruk yapip savashchi dediler
  a evet karisina buparmak haesunun dedi chok tatliydi

 307. Ay sonunda wang woo da hayinligini göz önüne serdi Mayde bide varya Hea soo da artık wang woo güvenmiyor çünkü ona dediki sen deyişdin
  Ay bide aptal Yona kahramanımiza Wang soo evlenme teklifini yapti hiç senin evlenme teklifini kabulmu eder wang soonun kalbi Hea soo da ay ama finalinde şeytan yonayla evli

 308. ZEYNOO anladığım kadarıyla hesuyla evlenmiş bizim deli oğlan hemde kral olmuş. Bizim deli oğlana eskiden hesu nun 8. Prense aşık olduğunu falan söylemişler ki bizim deli oğlan ağlıyordu kalbin benim değilmi beni sevmedin mi falan öylece uzaklaştırmış saraydan sanırım. Hemde yeni hamileymiş hiçde söylememiş krala bile yaa çok değişik ti üzücüydü

 309. Benim tahminim prenses iyona bunu söyledi bizim deli oğlana hemde onun psikolojik üzüntüsünden faydalandı çünkü bizim deli oğlan hesuya demişki sen benim tek eşim olcaksın.

 310. Bu yaralanan prens değildi sanki hesu ile evli olan başkaydı sanki hepsi birbirine benziyor ??

 311. 8.prens varya o wangsoya kral yarali birkizla evlenemez diyor ama wangso bende yarayim ama kral oldum diyor herneyse kralicheyu olunce wangso 14prensin onu gormesine
  izin vermiyor ve haesuda cheronanin olumu yuzunden uzgun 14.prensle gidiyorlar

 312. Ay NURDAN ablam bu deli oğlan napmiş kalbini kendinden uzaklaştırmış ay bide hamile hea soo bu deli oğlanin sonunu hayır etsin Allahım bencede ablam bu şeytan Yonanin işidir gözü hep bizim deli oglanda

 313. evet yeona soylemish ya wangso kizini gorucek haesuya verdiyi tokayi onun kafasinda goruyor ve haesunun kizi olduunu ogreniyor tabi kendinden olduunu bilmiyor prenschungda chocuu alip uzaklashiyor

 314. Hesu bir çok mektup yazmış hala benden şüphe mi ediyosun diye. Ama 14. Prens kralla yazısı birebir aynı diye o zarfı başka zarfa geçiriyor. Kendi adını yazıyor bizim deli oğlanda sinirden açmıyor. Hemde hesuya küsüyor beni hiç mi sevmedi hiçmi beni hatırlamadı diye ayyy ZEYNOO çok üzücü final sonra sana mektup yazmış dedi müneccim cimog hesunun öldüğünü ama sana birçok mektup yazdığını söyledi. ağlaya ağlaya mektupları okudumbizim deli oğlan

 315. Evet Mayde final öyleydi bence anladı kendi kzı olduğunu ??? ama prens dediya hesu saraydan uzak tut dedi bence sıf o yüzden arada gelin saraya dedi ???

 316. finalde aglamaktan gozlerimde siyah halkalar ulushacak hele haesu prenschongun kollarinda sharki soylerken olmesi anlatirken aglamam geliyor

 317. Evet yaa sendemi izledin Mayde dayanamadın dimii ama veliaht prense ve 3. Prense ne oldu bilmiyorum benim telefon internetim var sadece aşka yolculuğun 1.2 bölümünü izledim birde bugün finali izledim çok üzücüydü

 318. ben diyl ablam bakti finaline anlatti banada 3.prens deliricek sonrada olucek galiba veliahtprenside galiba 8.prens oldurmush aslinda veliaht prenste kralolucak ama krallii kisa surucek

 319. Vay canına üç beş bölüme neler sığdıracaklar ??? Mayd yaşın kaç

 320. ARKADAŞLAR! AZ ÖNCE YOUTUBE’DEN ‘DİZİ GÜNLÜĞÜ’ KANALINDAN ; SASSY GO GO KANAL 7’DE 29 EYLÜLDE BAŞLAYABİLİR DİYE YAZIYORDU. BEN KANAL 7 NİN KENDİ SİTESİNE BAKTIM YOKTU ACABA SONRA MI EKLEYECEKLER? BU DOĞRUMU? ÜZÜLSEM Mİ SEVİNSEM Mİ BİLEMEDİM ÇÜNKÜ DİZİ HARİKA BİRDE 14. PRENSİMİZ’DE OYNUYOR VE EĞER ÇIKARSA LEE WON-GEUN’U ÇOK SEVECEKSİNİZ. :D :)

 321. NURDANCIM 2austos 17mi bitiricem 18 gechicem peki ya sen?
  ESMA eyer sassygogo yayinlanirsa chok mutlu olurum chunku chok merakediyorum sen diyince gidip ozetini okumushtum ya ben boyle liseyle ilgili dizilere bibashka ilgi duyuyorum yaa

 322. Arkadaşlar; kanlı Ay tutulmasını gördünüzmü? Ben gördüm güzeldi… Bir teleskopum olsaydı daha iyi olurdu.

 323. ay chocuklar bugece burda aytutulmasi olacakmish acaba gidip kendimi bir gole falanmi atsam belki gechmish zamana ishinlanirim ha? nediyorsunuz?

 324. Ben 30 yaşını bu yıl bitirdim biraz büyüdüm ben siz göre accık ama ??? evliyim iki guzum var İstanbul’da yaşıyorum

 325. ya dun ayi goruyordum ama bugun gorunmuyor burdan shansa bak esma hadi gidip gole atliyalim nedersin?

 326. oylemi allah baishlasin benim tarafimdanda op yuzlerinden nurdanablacim

 327. gece gokyuzune bakmayi oyle seviyorumki yildizlar ay bide ruzgarin sesini dinlemek enguzel muzik olurdu yaa

 328. Bizde Çay ve Nehir var ama Göl yok olurmu? :) ama kesinlikle saraya gitmek istemem çok karmaşık.

 329. Ay yarım saat önce kıp kırmızı oldu balkondan izliyordum suya atlamak aklıma gelmedi gelseydi kesinlikle denerdim, peki sen?

 330. burdan ay gorunmuyor tabikide atlamam gole falan sadece espri yapmishtim tabi biz atlasak kendi ulkemizin bin yil oncesine giderdik ve ben gacar ve hakhamanesh donemlerine gitmek istemem

 331. dushunsene 7 yakishikli ve tatli prensin hamamindan bashini chikaricaksin hepside 6pack olucak gozlerime inanmazdim

 332. ESMA senin kach yashin var peki? ‘ayipdir sormasi kach yashiniz var’ yaa birden bu sozu hatirladim diyer sitede merthan soylerdi ya kachgundur konushmadiimdan ozledim arkadashimi

 333. FİLİZİMM zaten bitecek dizi üç beş bölüm kaldı o sayfa altında yazalım hatıra kalsın balım olurmu ???

 334. Kendimden bahs etmesem daha iyi olur belki başka zaman söylerim ama 20′ li yaşlarda değilim ha :D evet Merchan’i hatırladım o tartışma da yorumlarını gördüm cidden sordu ha! . Ha Mayde sana SUHO’nun dizisinden cevap yazmayı unuttum; Kim Bo Ra sevdiği kişi değil. Ama Lee Yoo Chan onu tanıyor ama hatırlamıyor??? Diziyi anlatmak büyüsünü bozar. Sen Kore dizilerini KRNTÜRK’DAN İZLEYEBİLİYORMUSUN?

  “Filiz : site adı geçtiğinden dolayı yorumu yeniden editledim kusura bakmayın”

  1. Asıl siz kusura bakmayın bilmiyordum. Uyardığını için teşekkürler. :)

 335. evet filizcim lutfen enazindan finalin ozetini yaz oyleki gozumun onunde yashaniyor gibi hissedelim

 336. İzlememişse öyle yazamaz ki MAYDE sadece hatıra kalsın biz o konu başlığı altında yazalım zaten izledik finali ??? bizim deli oğlan yapa yanlız kalmıştı sarayda ??? çok üzücüydü

 337. FİLİZİMM imkanın varsa izle 20 bölüm gerçekten ama muhteşem bir aşk hikayesi ama çok hüzünlüüü ????

  1. ayyy nurdanım internet ile alakalı sıkıntı yaşadım su an cep interneti ile idare ediyorum wifi bağlanınca izleyim sen boşuna izle demezsin

 338. İzle tavsiye ederim bu yaşta beni etkiledi aşk hikayesi ??? wifi olunca izle. Ben ilk iki bölümü ve finalini izledim korkuyorum internetim biter diye ??? hüzünlü ama her dakikası muhteşem bir film

 339. HERKESE GÜNAYDIN
  Ay Mayde nasılsın kız güzel söyledin ben göle atlarsam geçmiş zaman gidersem ben yaşiyamam çünkü benim bu dilimle ben prenslere krallara saydirim bide ben hiç haksızlığa gelmiyorum o zaman beni öbür dünyaya postalar krall
  Evet ya Nurdan ablam nasılsın çocuklarin nasilar evet ablam doğru söylüyorsun ben bu diziye İlk izledigimden beri aşığım ÇOK SEVİYORUM ya bu diziyi biterse hemde baş roler hiç kavuşmadan bitiyor ben ağlarım ya Nurdan ablam bizim deli oğlan aglaya aglaya mektup okuyor ay kiyamam şimdi kesin ben finalinde çinça (gerçekten )ağlarım ya
  Filizcim sorun olmasa nolur bizim AŞKA YOLCULUK DİZİSİNİN yaz bu diziyi orada konuşalım biz burada dizi başlamakada ben esma ve Mayde konuşurduk artık bize NURDAN ablamda katıldı sen bizi kirmasin şimdiden teşekkür ederim

 340. gunaydin arkadashlar(*_*)
  iyim zeynep sen nasilsin yaa evet hem gechmish zamanin dilide
  bizimkiyle farkli olur buyuzden hich atlamayalim suya falan.
  FILIZabla kusura bakma senin izlemedigni bilmiyordum ama chincha izlemelisin ashka yolculuku chok guzel

 341. ESMAnasilsin a evet bana diylde bashkasina sorardi o sayfada diyl yani bide hayir ben sadece tv den izliyorum dizileri isterim tabi online olarak izlemeyi ama oyle bir imkanim yok

 342. Çok iyim Maydem kız napiyorsun bende şu an biraz İngilizce kitaplar okudum şimdide buraya geldim bide bu bölümde wang woo ve bizim kahramanımız yani wang soo kılıç kiliça bunlar ay kim kazanır bence bizim kahramanımız kazanır sence Mayde kim kazanir???

 343. bilmemki tabiki oyumu wangsodan yana kullaniyorum yaa ikisi uchuncu prense kumpas kurmushlar hain olduunu ispatlamak ichin .
  napicam baekhyunla ilgili bisheyler okuyordum chok komik chocuk yaa

 344. son bolumlerdede herkes siyahlar ichinde sanki matem tutmushlar yaa

 345. Saray çok kasvetli zaten matem havası var ?? bizim deli oğlan mutsuz hesu hasta kalp hastası hastalığı çok ilerlemiş ????

 346. Rüya görmüş ya ben görmedim hangi bölümdü. Bide dün kral dediya ZEYNOO sende özelsin cimong gibi ?? ayy ne bileyim çok üzücü yaaa ama mutlu olduklarınıda görcez kral olduktan sonra bizim deli oğlan hesuyu sırtına alcak ☺️☺️☺️☺️ Ayakları aprıyınca

 347. dun hani kralin yanindan ayrildiinda saraydan chikarken sesler duyuyorduya orasini diyorum

 348. Mayde kız ne okuyorsun bizim Beakhyun la ilgili ay ben hala unutamadım her aklıma geldiğinde gülüyorum EXO gurupdaki Kris hayranı bir şey söylemişde krisde kafasını salamiş ay çok komik bide CHANYEOL demiş ya hayranlarim hepsiyle evlenicem ya çok komik Mayde hala gülüyorum ben
  Evet NURDAN ablam demek Hea soo kalp hastası olacak Hea soo bi çok bölümde hep kalbini tutuyor ay üzüldüm ya evet ablam kral demişdi hea soo ya sende özelsin diye way ne güzel bizim deli oğlan kral olduğunda hea soo yu sırtına alıyor çok mutlu olurlar inşallah ama çok üzücü hea soonun ölmesi bide finaldede hiç kavuşamalari ay ben ikinci sezonunda izlemek istiyorum ay çok istiyorum

 349. meraba buzkralichesi hoshgeldin welcome
  zeynep farsi webloglarda chok daha komik sheyler yazmishlar baekhyun nanesakizi sevmiyor chunku tadini dishmacununa benzetiyormush bide kainin kopekleri jango ve mango baekhyun kuchukkopekleri seviyormush choktatli

 350. hele baekhyunin uyudugnda sesler chikarmasi benim okudugum yerde chanyeol onu busesler yuzunden tekmeliyerek yataktan attini yazmishlardi ve kainin butun uyelerle banyo yapmak istemesi ve hamamboceyinden korkmasi chok komik

 351. İce hoş geldin kız nasılsın Merhaba
  Ay ne komik Mayde kız bizim Beakhyun de nane sakizini dış macununa benzetiyor çok enteresan biriya ay ben bu Beakhyun çok seviyorum en çokda gülüşüni seviyorum ay bide kainin köpekleri Beakhyunun köpeklerini seviyormuş evet çok tatlı ya

 352. Hos bulduk kizlar iydilim zeynom… sen nasilsin hedeam, zeynosh

 353. Mayde kai var ya EXO gurubunda baş dansçimiş bale jazz hip hop rocking dansları yapmaktaymiş bide şarkıcı olmasa balet olumuş kainin bide dudak ısırma alişganligi var bide çok yemek yermiş

 354. Ay ice boş ver canının sikilmasina izin verme bide kim senin canın sıkıyor ????

 355. Bi oglan canimi sikyor hep arayor mesage yazyor arama dedigimce fazla arayor… ben birisini istemiyorsan… o insandan nefret ederim aynan ondanda nefret edyorum… ama o anlamiyo benim tersime gidyo canim siklor onun ucinde…

 356. İce kız boş versene onun gibi canini sıkma insanlar çok sadece senin keyfini bozmak için yapıyordur bak sende kefini bozmişsin bende onun gibi oglanlardan nefret ederim

 357. ice neyap biliyormusun once kufuret sonra numarasini siyah listeye koy yani black et onuki bidaha arayamasin tabi kolay diyl boyleleriyle ugrashmak ama enazindan

 358. Black listeye koydum ama baska numaralardan arayor cok sikildim anemede soyledi daha once anem ona bagyrdi sonra 1 aydir pesimi birakdi yine basladi… okul baslayinca yine takip edicek… oyuzden oluldaykan ya babam ya anem le eve gelirdim cok komikdi ya

 359. Ay İce Mayde doğru söylüyor oğlanlara bide canını sikan ogansa böyle yapmalı YOKSA onalar seni ezik sanarlar bide hep arar bide senin nomerini oğlanlara dağıtırlar sen yapamasan abine yoksa oğlan kardeşine yapdir bide seni aramazlar

 360. zeyno demek istediyim baekhyunun kuchuk kopekleri sevdigiydi ve evet benimde hala gulmem geliyor ve vaktin olursa *lee jin eun kimdir nedir…* sayfasina bak yaa biliyormuydun haesuyla wangso chincha sevgiliymishler ama 2017 de ayrilmishlar

 361. Abim kardesim yok beni en buyuk benim aylemde…kuzenlem var onlara soyledim… artik bilmiyorum ne olucagini… zeyno sen imo kayitlimisin…

 362. İce ben imo giriyorum kız bende en büyük kızım
  Mayde canım hemen bakicam hemen bakicam ay neden ayrıldılar ya çok yakişiyorlar bir birine

 363. Kız ice ben seninle imoda gurupgada ikimiz konuşurus nasıl yapalim

 364. Kız Mayde şu an bakıyorum Lee Ji eun bu bizim Hea soo muş ben bunu İU biliyordum TAm adı Lee Ji eun muş yaşı 25 kilo 43 galiba bide boyu 1.62 bide bu şarkicimiş bakiyim yine bide fotalarinda çok güzel çıkmış İU

 365. Kız Mayde baktım her şeyine baktım LEE Ji eun bide bunda en sevdiğim şeyi Hayat sloganı şu:Asla vazgeçme! Bu dediğini çok sevdim bide affedersin kilo bu 47 miş My Mister (2018) Dizide oynamış en sevdiği rengi :sary,kirmizi bide Mayde İUde bizim Beakhyun gibi Hayaletlerden korkarmiş

 366. Bide Mayde LEE Ji eun en büyük yalani:parasının harcadiktan sonra babasına gidip parimi kaybetim diye babasinda para alırmış

 367. ice bence simkartini deyishtir
  evet zeynepcim bide ‘yooseungho’ gibi tiplerden hoshlanirmish aslinda hakli bende onu chok severim onun warrior baekdongsoo filmine baktim chok tatli bir oglan 25 yashi var en buyuk yalanina chok guldum ya

 368. Ay ben bi yerine anlamadım bu Wang woo hayinmi yada hayin dilmi bu napmiş 3.prensin yanında olmuş ama her şeyi plamiş bu Wang woo evlayat prense 3.prensin planını anlatmış ya

 369. İce kız vermek istiyorsan vere bilirsin bana güvenebilirsin

 370. wangwoo yon deyishtirdi chunku haesunun bisheyler peshinde oldugnu biliyordu ve hayin kral olarak anilmak istemedi
  gordunmu haesu wangsoya guveniyor wangwuya diyl bide bizim baekhyuni gordunmu karisiyla dahada yakinlashti bu iyi bishey

 371. Kiz guvenyorum sana ben o numaray kulanmiyorum sadece imo kayit ucin aldim 62304063

 372. Ay Mayde artık anladım taraf deyişdiriyor bu Wang woo
  Kız bide bizim Beakhyun karısı kuçakladiya orada yüzünü nasıl deyişdiriyor
  Ay artık bizim Hea soo da bizim kahramanımıza güveniyor çok güzel bir şey bide wang soo 3.prensi öldürdüm diye çok üzülüyor ama o şeytan adam ölmemişki yaşıyor ay kiyamam bizim wang soo ağlıyor ay çok üzüldüm

 373. Hedeam daha once simkarti digisdirmisdim nasil bilmiyorum bulmus yene degisdiricem okul acilinca bir ay sonra dogum gunum var bu simkart benim kardeslerim bilyor ve onlar beni kutlayac onun icun suan degistire bilemiyorum okul acilinča degistiricam…

 374. ice benim adim mayde bana mayde diyebilirsin
  yaa nerden buluyor numarani bence kesin biri veriyordur yaa bu oglanlarin yaptiklari once insana hosh geliyor ama sonunda uzulen biz oluyoruz bu konuda deneyimliyim

 375. Mayde canım doğru söylüyorsun ben hiç oğlanlara güvenmem kız ne patetezmi banada kızart ben çok severim patatesi

 376. Evet ama ben uzulmiyorum benim oynamaya kalkanin kendi uzulyor…

 377. bende severim hatta kizartdiimin yarisinida yerim burda olsaydin yiyebilirdin patatesi sana veriyor gibi yapicam sende yiyiyor gibi yap zeynep

 378. ice aylen onu taniyormu tanidik birimi numarani nerden buldu negibi rahatsizliklar veriyor sana? tabi soylemek istemezsen anlarim

 379. Ay bu günki bölde wang soo ve Wang woo gylycla ne güzel savaşdilar bende gylyç kullanmayı öğrenmek istedim bide yarınki bölümde de wang soo ve Hea soo diyorki “bana gelmiceksen ümitde verme” diyor

 380. Ay Mayde bende senin gibiyim ama bana annem kizartir annem kizirtirkän bende çalardım kizatiklarini annemde bana der kızım biraz bekle hepsini kizartiyim diye ay kız şu an yanında olmayı çok isterdim kız inşallah bir gün koreye tatile gittiğimizde bana kizartip ver olurmu bak iyiyorum patatesleri ay çok güzel olmuş ellerine sağlık bak hepsini kizirtirkän yemişsin banada az birakmişsin

 381. evet oyle soyledi yaa bugunki bolumde wangwu shoyle dedi ‘kral olcam ben kral olucam’ chok tatli ayni zamanda sinsi bir karakteri var

 382. Rahatsizlik vermiyor sadece arayor mesag yazyor vede okuldan sinra evekadar takip edyor oyuzden hergun babam yada anem le gelmek zorunda kalyorum anem tanamiyor ama ben tanitim… numaea okul arkadashlarimdan almisdi benim okul arkadaslarimi taniyor

 383. iyi yaptim achtim yemiyipde napicaktim ha zeynep bunlarida sana biraktiim ichin shukretmelisin istemiyorsan kendim yerim hahahaha
  evet korede kizartirim yarisini ikimiz yeriz diyer yarisinida exo grubuna gotururuz D.Oda yemek yapmaz

 384. hayir maydeyim ve hayir koreli diylim ama keshke koreli olsaydim ben iranliyim. kach yashi olur sence o oglanin senin yashlardami yoksa yashlimi?

 385. Benden 1 yas buyuk… neden ozaman korede yasiyorsun ve kac yasindasin… kendinde basedermisin biraz ama istarsen tabi ve turkce nasil bilyosun…

 386. Hayır kız Mayde ben yemek istiyorum en son kalan patetes kizartmasini evet ya çok güzel fikir EXO gurubunda götürüs

 387. iranliyim korelileri choooook seviyorum sadece korede yashamiyorum sadece hayal kuruyoruz ve 2austosda 18e giricem 11.sinifi okicam on yashimdan turkkanallari izlediimden sizin dili ogrendim ve iran azerisiyim pekiyasen ice

 388. Ben turkmenistanliyim turk dilim 31 agustos 17 yadimda olucam 11 sinif oluyirum…

 389. tamam zeynep istedigni sen ye ben kizartirken zaten yarisini gizlice yemishtim hahahaha

 390. Mayde hepsinimi kizatmalarin hepsinimi bitirdinmi bak ben çok yemedim ama koreye inşallah nasip olursa gittiğimizde sana yaptırıp yatırıp iyicem bide çok lezzetli olmuş kız hamaratmişsin

 391. hayir yedi yashimda bashliyor bizde ilkokulda araya bide bashka sinif koydular shoyleki 5.siniftan sonra orta okula gidicekdik ama yokyerden 6.sinif geldi yoksa shimdi 12.siniftim hangi bolumu okuyorsun
  ben bilgisayar okuyorum

 392. Mayde 13.prense çok üzülüyorum ya aşkını yaşayamadan kaybetti

 393. evet yazik bekah benim bildim kadariyla henuz ayrilmicak bekahtan chunku biyerde bikiz yerde yarali yatiyor tabi yuzu gorunmuyordu otaraftada bekah vuhiyaya sarilmishti

 394. hani rishteler varya bi nezeri rishteler var bi fennihirfei bide kardanesh tabi bizim dilde ben fenniherfeiden bilgisayar okuyorum bilgisaray(cumputer) kullaniyoruz ve okuduktan sonra chalishib korelilerle ilgili bir weblag achicam zeyneplevatandashsin

Başa dön tuşu