Sil Baştan

Sil Baştan Oh Ri Jin Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sil Baştan Oh Ri Jin Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Kaç yaşındadır? Boyu kilosu daha önce rol aldığı dizilerle ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle…

Sil Baştan Dizisi Oh Ri Jin Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında çok yakında izlemeye başlayacağımız Sil Baştan dizisi başrolde yer alan iki karakterden biri de Oh Ri Jin karakteridir. Henüz yeni doktor olmuş olan Oh Ri Jin, psikaytri konusunda uzmanlaşmak istemektedir. Bir taraftan da manik depresyon yaşayan Oh Ri Jin, hastası olarak gelen Cha Do Hyun’un kişiliklerinden birine aşık olur. Duygularını hep üst düzeyde yaşayan doktor, bir anda mod değiştirebilir. Tesadüf sonucu karşılaştığı Se Gi karakteri bir anda doktora aşık olur. Ancak onun isteği bu hastalığı tedavi etmektir yani tüm kişilikleri bir karakterde toplamak için çabalamaktadır. Cha Do Hyun’un yedi farklı kişiliği arasında çok hızlı geçişler olmaktadır. Yeni doktor olmuş Oh Ri Jin ise bu geçişlere de uyum sağlamak zorundadır. 

sil baştan başrol resmi 1

Sil Baştan Dizisi Oh Ri Jin’in  gerçek adı ise Hwang Jung-Eum. 1985 senesinde Güney Korede bulunan Seul kentinde dünyaya gelen oyuncu hem oyunculuk hem de şarkıcılık yapmaktadır. 2002 senesinde bir grup ile çıkan oyuncu daha sonra solo olarak şarkıcılık yapmaya karar verip 2004 senesinde gruptan ayrılır. Hwang Min Hwang Hoon adında kardeşleri bulunan oyuncunun boyu 1.67dir. 2016 senesinde Lee Young-doo ile evlenmiştir.

sil baştan başrol resmi 2

Ölüm Zili 2, My Sister, Aşkın Gözü Kördür, Wish, The Pig Lady adlı sinema filmlerinde rol almıştır. 53 kilo olan oyuncunun burcu kovadır. Suwon Üniversitesi Tiyatro Ve Sinema Bölümü mezunudur. Gayageyum ve kore dansı konusunda yetenekli olan oyuncu yemek yapmaktan, müzik dinlemekten ve alış-veriş yapmaktan hoşlanıyor. Eşi Lee Young-doo ünlü bir iş adamı ve profesyonel olarak golfle uğraşmaktadır. She was pretty, Kill Me Heal Me, Endless Love, Secret Love, Can You Hear My Heart, High Kick Through The Roof, Giant adlı yapımlarda ro alan oyuncu pekçok ödüle layık görülmüştür. Secret Love bizdeki adı ile Feda dizisindeki oyunculuğu ile de En iyi kadın oyuncu, netizen ödülü ve en iyi çift ödülünü almaya hak kazanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu