Sıla Saraç Kimdir? Beni Affet’in Zeynep’i, Şimdi Ne Yapıyor?

Sıla Saraç kim dediğimiz de hemen Beni Affet dizisindeki güzel oyuncu aklımıza geliyor. Tabi diziyi yakında takip edenler, Sıla Saraç’ı hemen tanıyacakları kesin. Biz daha önce tanımayanlara bu yazımızda detaylıca tanıtacağız.

Oyuncu dediğimiz de konservatuvar yada tiyatro alanında yetişmiş bireyler aklımıza gelir. Ancak çok çeşitli meslek gruplarında oyuncuların olduğunu da biliyoruz. Örnek vermek gerekirse Cüneyt Arkın tıp fakültesinde okurken oyuncu olduğunu biliyor musunuz? bugün sizlere tanıtacağım oyuncu, şu an oyuncu olmadığını ve okuduğu bölümün mesleğini icra ettiğini söylemem gerek.

Sıla Saraç Kimdir?

17/11/1994 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açan güzel oyuncu lise eğitimini Ted Ankara da tamamlamıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Yine Ankara da bulunan Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetisyenlik bölümünü tamamlamıştır. sıla sarac resmi - Sıla Saraç Kimdir? Beni Affet'in Zeynep'i, Şimdi Ne Yapıyor?Lisans eğitimini aldığı üniversitede oyunculuk üzerine yeteneğinin olduğunu fark eden güzel oyuncu ve diyetisyen Sıla Saraç, Ankara da bulunan Yetenek Evi oyunculuk akademisinde kamera önü oyunculuğu üzerine eğitimler almıştır. Sonrasında Maydanoz ajansa kaydolmuştur.

Özel tiyatro oyunları ile kendisini geliştirmeye devam eden Sıla’ya hiç beklemediği bir yerden teklif gelir. O zamanlar Star TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça iyi reytingleri olan Beni Affet dizisinde önemli bir karakter olan Beni Affet dizisinde oynamak üzer seçmelere çağrılır. Kısa süre içinde elemleri geçerek rolü kapan Sıla, dizide harika bir performans göstermiştir. Aynı zaman reklam filmlerinde de oynamaya başlayan Sıla maalesef oyunculukta beklediğini bulamamıştır.

Kariyerinin önemli noktasında okuduğu mesleğe yönelen Sıla, oyunculukta devamlı bir geliri olmadığı için okuduğu mesleğe yönelen Sıla şu na Ankara da beslenme uzmanı olarak kendi ofisinde hizmet vermektedir. sıla sarac kimdir resmi - Sıla Saraç Kimdir? Beni Affet'in Zeynep'i, Şimdi Ne Yapıyor?Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Özel koru hastanesi klinik diyetisyen olarak işe başladığı hastanede baş sorumlu diyetisyen unvanına kadar yükselmiştir. Şu an kendinse ait diyetisyenlik sitesinde online randevu alıp beslenme konusunda ünlü oyuncudan ve diyetisyen gerekli yardımları alabilirsiniz.

Sıla Saraç’ın Yer Aldığı Dizi ve Reklam Filmleri

  • 2017 – Beni Affet
  • Sağlık Bakalnlı Kamu Spotu
  • shopping Fes

isimli reklam filmlerinde ve dizide rol alan güzel oyuncu şimdiler de diyetisyen ve beslenme uzmanı olarak Ankara halkına hizmet etmektedir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM