Ağlama Anne

Siyah Beyaz Aşk 27 Kasım Özeti 7. Bölüm Fragmanı #Ferhat Hayatta

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk muhteşem bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Siyah Beyaz Aşk 27 Kasımda neler olacak? Siyah Beyaz Aşk 7. bölüm özeti ve fragmanı ile haberimizin devamında sizlerle…

siyah beyaz aşk 27 kasım resmi 2

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Özeti

Siyah Beyaz Aşk 27 Kasımda seyirciyi meraklandıracak bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kanal D ekranlarında her pazartesi ekranlara gelen Siyah Beyaz Aşk’ta aslında imkansız olarak başlayan bir aşkın nasıl da dillere destan bir aşka dönüştüğünü izliyoruz. Birbirine oldukça zıt karakterde olan iki isim olan Ferhat ve Aslı kaderde yolları birleşir. Zoraki bir evlilik olarak başlayan Ferhat ile Aslı’nın ilişkisinde her geçen aşk kokuları gelmektedir. Birbirine bağlanmaları etrafındaki insanlarında dikkatlerini çekmeye başlamıştır.

siyah beyaz aşk 27 kasım resmi 3

Namık, Ferhat’ın gönlünü iyiden iyiye Aslı’ya kaptırdığını düşünüp bu durumu Ferhat’a söylediğinde Ferhat pek de umursamaz bir cevap verir. Aslı ve Ferhat’ı hiç beklemedikleri zorlu günler bekliyordur. Aslı’nın peşine düşen adamlardan Aslıyı korumak için Ferhat onu bir dağ evine götürür. Ancak adamlar orada da onları yalnız bırakmaz ve Ferhat ve Aslı kaçarken silahla ateş ederler. Ferhat vurulur ancak ölmez. Bu konuda pek çok site Ferhat’ın öleceğini hatta Siyah Beyaz Aşk‘ın reytinglerden dolayı bitme ihtimali olduğunu paylaşmıştı. Ancak olayın gerçek yüzü hiç de öyle değil. Zira Siyah Beyaz Aşk’ın ikinci fragmanında da gördüğümüz gibi Ferhat yaşıyor. Bir diğer nokta ise Siyah Beyaz Aşk’ın reytinglerinde iyiye gidildiği için henüz Kanal D yönetiminden dizinin bitecek olmasıyla ilgili net bir bilgi yayınlanmadı.

siyah beyaz aşk 27 kasım resmi 1

Siyah Beyaz Aşk’ın ikinci fragmanında ise Ferhat yaralıdır, Aslı’nın kucağında iken kaçma imkanın varken kaçmak yerine neden kendisini kurtarmak için çabaladığını sorar. Aslı cevapsızdır. Hastaneye yetiştirilen Ferhat’ı Aslı kendi ameliyat eder. Ferhat’ın ailesi ise hiç sevmedikleri Aslı’nın Ferhat için yaptıkları karşısında şaşkındır. Ferhat’ın annesi Aslı’nın gözlerinin içine oğlumu kurtar dercesine bakarken Aslı Ferhat’ı için elinden geleni yapar. Ferhat gözlerini açar.

Not: Bu özet ve fragman sitemizin biricik takipçilerinin özel isteği üzerine yayınlanmıştır :) Sevgilerle :)

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Vayy gamzelimm doktor kendi kalbini dinliyorrr merak ediyorr zarrrr niye böyle deli gibi çarpıyor ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu