Ağlama Anne

Siyah Beyaz Aşk 27 Kasımda Çalan Şarkı #Söyleyemedim

Siyah Beyaz Aşk 27 Kasımda Çalan Şarkının Adı Ne? Siyah Beyaz Aşk 7. Bölümde Çalan Şarkının Adı Ne? Siyah Beyaz Aşk Çalan Şarkının sözleri ve videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk 27 Kasım da Çalan Türkü?

Kana D ekranlarında yakın zamanda seyirci ile buluşan Siyah beyaz Aşk bitti, tutmadı gibi laflara inat son hız gidiyor. Gerek aldığı reytingler ile gerekse senaryosunun kalitesi ile zamanla izleyicide buna olumlu tepki vermeye başladı. Kalan D seyirciden gelen olumlu tepkilere kulak verdi ve dizi hak ettiği yerlere tırmanmaya başladı. Dizi hakkında genel olarak kısa bilgi vermek gerekirse imkansız bir aşkın hikayesi olarak söylüyorum.. Birbirine zıt iki karakterin ortak payda olan aşk da nasıl bir araya geldiğinin hikayesini anlatmaktadır.

siyah beyaz aşk 27 kasım resmi 3

Bazen bizlerde deriz “bununla mı? Asla Olmaz? ” gibi yorum yapanlara aslında güzel bir örnek teşkil etmektedir. Aslı bir doktor Ferhat ise çok farklı kaba saba bir adam ama Aslı ile Ferhat bu dizi de bizlere aşkın tarifini vermek için karşımızda olacak. Dizi hakkında kısa bir değerlendirmeden sonra Siyah Beyaz Aşk adlı dizinin 27 Kasımda ekranlara gelecek olan 7. Bölümde çalan şarkı insanın kalbine huzur veriyor ve bir çok kişi gibi benimde dikkatimi çekti. Daha önce ismini ve ya sesini duymadığım biri olduğu için kısa bir araştırmadan sonra şarkının ismi ve sözleri ve videosunu sizler için hazırladım. Yazımın devamında bulabilirsiniz

Söyleyemedim Şarkı Sözleri

Düşlerde Sevdim Seni Söyleyemedim

Sessiz Öptüm Nefesini söylemedim

Sana ben Şiirler sözler büyüttüm

Sana Ben Hummalı gizler büyüttüm Söylemedim

****************************************************

Şarkılar yazdım sana Okuyamadım

Şiirler yazdım sana okuyamadım

Hep yanımdaydın oysa dokunamadım

Sana ben şiirler sözler büyüttüm

****************************************************

Sana ben baharlar yazlar büyüttüm

Sana ben hummalı gizler büyüttüm

SÖYLEYEMEDİM…

************************************************

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu