Ağlama Anne

Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Konusu aynı zamanda bu yazımızda Siyah beyaz aşk oyuncuları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Siyah Beyaz Aşk  ilk fragmanı ile epeyce konuşuldu .Siyah Beyaz Aşk ne zaman başlayacak konusu nedir oyuncu kadrosunda kimler var işte merak edilen tüm soruların cevapları 

Siyah Beyaz Aşk Dizisinin Konusu

Birbirinin tam zıttı olan iki karakterin hikayesini ele alan Siyah Beyaz Aşk seyirciyi ilk fragman ile meraklandırdı. Beyazlar içerisinde bir huri gibi güzel, sevgi dolu olan Birce Akalay ile siyahlar içerisinde dans eden İbrahim Çelikkol seyirciden tam not almayı başardı.Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Dizi Kapak Resmi

Başrol oyuncuları İbrahim Çelikkol, Birce Akalay olan dizide Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç da rol almakta. Yönetmen koltuğunda Yasin Uslu’nun oturduğu dizinin senaristliğini ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon yapmakta.

Çok yakında Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Siyah Beyaz Aşk, zıtlıklardan doğan güzel bir aşkın hikayesini izleyiciyle buluşturmakta.

İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği karakter olan Ferhat, gönlünü sevmeye sımsıkı kapatmış biri. Birce Akalay’ın canlandırdığı Aslı ise yüreği sevgi dolu, insanları kurtarmak için canla başla çalışan bir doktor. İki zıt karakterin yani Ferhat ve Aslı’nın ortak bir kaderde karşılaştıkları hikayedir Siyah Beyaz Aşk.

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Dizi Kapak Resmi 1

Aslı ve Ferhat’ın karşılaşması ise Ferhat’ın peşinde olduğu adamın yaralanmasıyla olur. Adam yaralıdır ve Ferhat onun yaşamasını istemektedir. Onu hayatta tutabilmek için çabalayan bir doktora ihtiyaç vardır. Ve işte tam da bu anda Aslı ile yolları birleşir.

Çiftlikte adamı kurtarmak için büyük çaba sarf eden Aslı hiç görmemesi gereken bir olaya şahit olunca işin rengi değişir. Ferhat’ın iyi olduğunu zannettiği dayısı Nazım aslında bir katildir. Şahitlik ettiği olaydan ötürü canından olacak olan Aslı’yı zor bir süreç beklemektedir. Ferhat Aslı’yı vurma kararı almıştır ancak vuracakken ona bir teklifte bulunur. Bu teklif ikilinin hayatında da dönüm noktası olacaktır.

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını D Productions’ın yaptığı Siyah Beyaz Aşk’ın konusu kadar oyuncu kadrosu da güçlü. Televizyon ekranlarından aşina olduğumuz sevilen oyuncu kadrosu bu diziyle seyirciyi etkileyeceğinden hiç şüphemiz yok. Ve işte o oyuncu kadrosu

İbrahim Çelikkol (Ferhat)

Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat karakterine hayat verecek olan İbrahim Çelikkol, 1982 yılında İzmit’te dünyaya gözlerini açmıştır. Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu İbrahim Çelikkol ResmiProfesyonel modellik de yapmış olan oyuncu basketboldaki başarısıyla da adını duyurmuştur. Basketbola veda eden ünlü oyuncu, 2012 İffet adlı televizyon dizisiyle dizi sektörüne adım atmıştır. Fetih 1453 adlı sinema filmiyle de seyirciden tam not almıştır.

Birce Akalay (Aslı)

19 Haziran 1984 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğan yetenekli oyuncu, 2004 senesinde güzellik yarışmasında üçüncü olarak adını duyurmuştur. 2007 yılında ise Kader ve Senin Uğruna adlı dizilerde rol almıştır.Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Birce Akalay Resmi Daha önce Evli ve Öfkeli, Küçük Ağa, Böyle Bitmesin, Yer Gök Aşk dizilerinde başrol oyuncusu olarak seyirciyle buluşan Akaly en son Star Tv ekranlarında geçen sezon yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır’da idealist bir karakter olan Hayat Öğretmen’e hayat vermiştir. Siyah Beyaz Aşk dizisinde ise masumluğun simgesi olan Aslı’yı canlandıracaktır.

Muhammet Uzuner (Namık)

1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Muhammet Uzuner Resmi1.85 boyunda ve 80 kilodur. Daha önce reklam filmlerinde de gördüğümüz Uzuner, Kocan Kadar Konuş, Parmaklıklar Ardında, Binbir Gece, Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı yapımlarda rol almıştır.

Arzu Gamze Kılınç (Yeter)

Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu, 47 yaşındadır. 1.64 boyunda ve 54 kilo olan oyuncu Muhammet Uzuner ile evlidir. Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Arzu Gamze Kılıç ResmiAnakar Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan usta oyuncu, daha önce Beşinci Boyut, Gönülçelen, Bir Çocuk Sevdim, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizilerde rol almıştır.

Cahit Gök (Cüneyt)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Cahit Gök Resmi

Deniz Celiloğlu (Yiğit)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Deniz Celiloğlu Resmi

Kadriye Kenter (Handan)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Kadriye Kenter Resmi

Uğur Aslan (Cem)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Uğur Aslan Resmi

Ece Dizdar (İdil)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Ece Dizdar Resmi

Sinem Ünsal (Gülsüm)

Siyah Beyaz Aşk Oyuncu Kadrosu Sinem Ünsal Resmi

Siyah Beyaz Aşk karakterleri bu kadar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Ben bu dizini cok sevyorum farhatla asli cok yakisyorlar bir birlerine ben ibrahim celikolun kordugum dizisindeki rolunuda sevyorum cok guzel dizi bu ❤❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu