Ağlama Anne

Siyah Beyaz Aşk Final Tarihi Netleşti Bitti Bitecek Derken Final Netleşti

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk final tarihi duyuruldu. Uzun süredir bitti bitecek diye beklenen Siyah Beyaz Aşk bitiyor. Peki ne zaman bitecek? İşte bu sorunun cevabı haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Siyah Beyaz Aşk Final Ne Zaman?

D Productions yapımı Kanal D ekranlarının her pazartesi ekranlara gelen dizisi Siyah Beyaz Aşk başladığı günden beri gündemde desek yeri var. Zira başlar başlamaz herkesin dikkatini çekip epeyce hayran edindi.

Fanatik diyebileceğimiz derecede diziye bağlanan bu izleyici kitlesi dizinin her saniyesini heyecanla izlerken Kanal D yeni başlayan ama reytinglerde iyi olmayan pek çok dizinin ipini çekince ister istemez Siyah Beyaz Aşk da bu korkuya kapıldı. Çünkü dizinin sevenleri çok olsa da reytinglerde istenilen orana sahip olmayınca dizi hakkında her an bitebilir diye dedikodular aldı başını gitti.

Siyah Beyaz Aşk Kapak Resmi

Biraz önce de dediğimiz gibi bunlar sadece duyum üzerine yapılmış haberlerdi ama bunların üstüne bir de Kanal D yayın kuruluşu el değiştirip diziyi değiştirmek isteyince olanlar oldu ve dizi final yapma kararı aldı. 4 Haziran Pazartesi son kez ekranlara gelecek olan Siyah Beyaz Aşk ekran macerasını burada sonlandırıyor. 

siyah beyaz aşk 9 bölüm resmi 1

Başrollerinde Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un rol aldığı Siyah Beyaz Aşk finale doğru yaklaştığı şu günlerde neler yaşanıyor kısaca bakacak olursak ; yıllardır Ferhat’ın bilmediği sırlar bu bölümde yavaş yavaş su yüzüne çıkıyor. Dilsiz ve Hülya çiftinin düğünü esnasında yaşana olay nedeniyle Yiğit, Namık’ın gerçek yüzünü Ferhat’a göstermek adına büyük bir adım daha atar.

Ferhat ve Namık bu gerçek nedeniyle hesaplaşma içerisinde girerken Aslı da Ferhat’a kızıp evden ayrılmıştır. Aslı’nın hamile olmasını Ferhat’a kavuşmasında en büyük engel olarak gören Vildan’a gün doğmuştur.

Bu fırsatı değerlendirmeyi planlayan Vildan türlü oyunlar oynamaya kalksa da Ferhat ile Aslı’yı ayırmak hiç de öyle sandığı gibi kolay değildir. Bu durum karşısında Vildan’ın verdiği karar hayatında da büyük değişiklilere neden olacaktır. Abidin ve Gülsüm’e oynadığı oyun sayesinde kendisini kazanan taraf zanneden Cüneyt’i ise beklenmedik dakikalar beklemektedir. 

siyah beyaz aşk resmi

Peki sizler Siyah Beyaz Aşk dizisinin final yapması konusunda ne düşünüyorsunuz? Dizide en sevdiğiniz anlar hangileriydi? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu