Siyah İnci 12 Ekim 3. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Başrol oyuncusu olarak ise Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman bulunduğu Gold Yapımı Siyah İnci 12 Ekimde yayınlanacak olan 3. bölümünde Hazal ve Kenan’ı hayatlarının en zor anları beklemekte. Siyah İnci’nin 12 Ekimde ekranlara gelecek olan 3. bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

Geçtiğimiz bölümde Hazal uyandığında çırılçıplaktır. Tecavüze uğradığını düşünüp çılgınana dönen Hazal denize atlar. Vural onu denizden çıkarır. Vural’ı bıçaklayan Hazal hızla uzaklaşırken babası ve Ebru ile karşılaşır. Babası sarılmak yerine tokat atar. Vural ise arkasından koşmaktadır. Ebru ise Vural’a beklemesini ve bu problemi halledip kendisine ulaşacağını söyler. Hazal ise utançla eve gider, bu kirden kurtulmak istercesine yıkanır ve kendini asar.

Babası ve Ebru onu bulur ve Ebru altından girer üstünden çıkar yaşadıklarını kimseye anlatmaması için Hazal’ı ikna eder. Babası ise para hırsı içindedir ve zengin damat umuduyla içten içe mutludur ancak Vural’ın annesi Canan ona her şeyi terk edip gitmeyi teklif eder. Ancak aradığı cevabı alamaz. Kenan ise Aziz Toprak tarafından kurtarılır. Yaralı olan Kenan birkaç kez fenalaşsa da sonunda iyileşir. Hazalsa telefonlara bakmıyordur bir tuhaflık vardır. Aziz’in kızı Ece ise Kenan’dan hoşlansa da belli etmez zira iki üç güne düğünü vardır.

Vural ise Hazal’ın evleneceği adamı araştırmalarını ve öldürmeleri emrini verir. “Benim olsun diye yaptım.” diyerek yaşananları küçülten Vural’la evlenmeyi teklif eden Ebru’ya Hazal ölmeyi tercih edeceğini söyler. Sabah uyanır uyanmaz Aziz Kenan’ı evine bırakırken Melek onları görür ve şok olur. Çünkü Aziz onun eski eşidir. Hazalsa tam polise ifade verecekken babası ve Ebru gelir. Hazal’ı ikna ederler. Hazal oradan uzaklaşır. Kenanı arayan Hazal’ın yanına gelen Kenan onun o haline şok olur.

Siyah İnci’nin 12 Ekimde yayınlanacak olan 3.bölümünde ise Hazal yaşadıklarından dolayı Kenan’a her şeyin bittiğini ayrılmak istediğini söyler. Kenan ne duyduklarına ne de gördüklerine inanır. Hazal ise Vuralla konuşurken Vural onu çok seveceğini defalarca söyler. Kenan yıkılmıştır. Hazal ise içinde büyük bir dağ gözlerine bakmaya kıyamadığı sevdiğini böyle bir sonla terk edeceği için yıkılmıştır. Hiç sevmediği bir adamla birlikte olmanın acısı yüreğinde iken Kenan’a balık satarak eve bakamayacağını fakirliğini yüzüne vurur. Kenan’ın Hazal’ı değildir bu sözleri söyleyen ama sırlarla dolu açamadığı dertleri olan Hazal ağlayarak bu sevdayı yüreğinde bitirmese de bitirmeye çalışır.

Siyah İnci 12 Ekim 3. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın