Siyah İnci

Siyah İnci 19 Ekim 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman başrollerinde oynadığı,  Gold Yapımı Siyah İnci her hafta reytinglerde tırmanıyor. Siyah İnci’nin geçen bölümünde neler yaşandı, 19 Ekim’de yayınlanacak olan 4. bölümünde neler yaşandı haberimizin devamında…

siyah inci resmi 1

Geçtiğimiz bölümde Hazal Kenan’a onunla evlenmek istemediğini söylemiştir. Sebep olarak ise balıkçılık ile bu evi geçindiremeyeceğini, böyle bir eve layık olmadığını, fakir olmak istemediğini söyler. Kenan’ın gururu oldukça incinmiştir. Yüzüğünü dahi bırakıp giden Hazal, eve gittiğinde annesinin çeyizlerini hazırladığını görünce sinirlerim bozulur ve annesine Kenan ile evlenmeyeceğini söyler. Annesi ise Kenan’a bunu söyleyip söylemediğini sorar, Hazal ise evet söyledim diyerek cevap verir. Annesi soluğu Kenan’ın yanında alır durumu Kenan da doğrulayınca Hazal’ın annesi oldukça üzülür.

siyah inci resmi3

Hazal’ın üvey babası ve kardeşi koşa koşa Vural’ın yanına gidip Hazal’ın Vural ile evleneceğini söyler. Vural bu duruma çok sevinir ve nikah işlemlerinin en kısa sürede başlayacağını söyler. Vural ailesindeki herkes bu evliliğin sebebinin Hazal’ın Naza olan büyük benzerliğinden kaynaklandığını söyleyince Vural hiçbir zaman Naz’in konusunun bu evde geçmemesi gerektiğini söyler. Aziz ise Kenan’ın yanına gelir ve durumunu görünce problemi çözmek için harekete geçer. Bu sırada Vural Hazal’ı görmek için evine gider. Melek hanım ise Vural’a tepki ile yaklaşınca Hazal Vural ile evlenmek istediğini söyler.

siyah inci resmi2

İkili yalnız kalınca Hazal Vural’a onunla evleneceğini ama tek şartının ona dokunmaması olduğunu söyler. Vural ise çaresiz kabul etmek zorunda kalır tek amacı vardır Hazal’ın sevdiği Kenan’ı ortadan kaldırmak. Bu amaçla Kenan’ın ekmek kapısı olan balıkçı teknesini ateşe verirler teknenin içerisinde kilitli bir halde yatmakta olan Kenan ölüm kalım savaşı verse de kurtulur ancak tekne kül olmuştur. Durumu öğrenen Ebru Vural’a onun yapıp yapmadığı konusunda sorular sorar ve Kenan’a hiçbir şey olmamasını ister. Ayrıca akşam Hazal’ın düğünü olacağını da öğrenen Ebru koşarak durumu ailesine söyler. Melek anne sert bir tepki vererek kızı Hazal’ın kararını sorgular, Kenan ile fotoğraflarını yakmasını sağlar.

siyah inci resmi4

Hazal gözleri yaşla dolu fotoğrafları annesini inandırmak için yakar. Ardından gelinlik ölçüsü almak için gelenler olunca Melek anne yine kızına tekrar düşünmesini söylese de elinde siyah incisi yüreğinde Kenan olan Hazal, Vural ile evlenmek için gelinlik ölçüsü alınmasına izin verir. Sonunda Kenan da Hazal’ın Vural ile evleneceğini duyar. Hazal ise elinde siyah incisiyle berbat durumdadır. Kenan sinirle Hazal’ın evine gider ve hesap sorar. Hazal ile konuşmak ister. Kenan’a Kenan için yalan söyler ve gitmesini ister. Siyah İnci’nin 19 Ekimde yayınlanacak olan bölümünde ise düğün için büyük heyecan içinde olan Vural’ın hevesi kursağında kalacak mıdır merak konusu. Kenan Hazal’ından vazgeçmese de onun mutsuzluğunu da görecektir. Aziz’in yanında çalışmaya başlayacak olan Kenan artık eskisi gibi değildir, çok iyi para kazanmamaktadır. Melek anne ise kızının bu evlilik kararının aniliğinden çok rahatsızdır ve sorgulamaya devam eder. Ebru ise Kenan’ın gönlünü kazanmak için uğraşırken önünde bir rakibi daha vardır: Aziz’in kızı Ece.  

Siyah İnci 19 Ekim Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu