Siyah İnci 23 Kasımda Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Siyah İnci 23 Kasımda ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Siyah İnci’nin 23 Kasımda yayınlanacak olan bölümünde neler olacak özeti ve fragmanı ile haberimizin devamında…

Siyah İnci 23 Kasım Özeti

Ebru Ahmet’in şirketin sahibi olmasıyla kendisine olan ilgisini kullanarak ona yakınlaşır. Melek ise Vurala olan kızgınlığını yatıştırmakta zorlanır. Irmak ile evlilik kararı alan Kenan gönlündeki Hazala rağmen Irmakla beraber olmaya devam edecekken ondan ayrılmaya karar verir. Ancak nikahtan dönmesine Irmak çok üzülür ve yine hastalanır. Kenan’a ise Vural’ın ne tepki vereceği açıktır. Vural Kenan’ı öldürmeyi bir kez daha düşünür. 

Aziz, Melek ve Hazal bir araya gelirler. Aziz Hazal’ın kızı olduğunu anlar ama ses çıkarmadan Hazal’a Naz’a çok benzediğini ve Vural’ın ona bir şey yapmış olabileceğini düşür. Hazal ile Melek arasındaki buzlar sonunda erir.

Aziz ise kızının karşısına geçip konuşmak istese de olaylar nedeniyle tam tersi kızının kendine kızmasına neden olur. Halil ise Hazal’ın Aziz’i merak etmesi üzerine söyledikleriyle Melek’in kafasında geçmişe dair bir şüphe uyandırır. Hazal ise annesi ile lokanta açmaya karar verir. Aziz, Vural ve Vural’ın annesi toplantı yaparlar. Aziz’in onlara bir sürprizi vardır.

Siyah İnci gemisinin başına gelenlerden bahseder. Kenan ise Aziz’den duyduklarının yani Hazal’ın Aziz’in kızı olup olmadığını sorar. Melek ise geçiştirir. Ahmet de şirkete gelince Ebru ona değiştiğini söylerken Sinan onu darp eder. Ahmet ise şirketin sahibi olduğunu söyleyip Sinan’a meydan okur.

Kenan ise Irmakla evlenmeden önce Hazal’a siyah inciyi  ver de hak edene vereyim der. Hazal da ağlayarak da olsa verir. Melek ise sonunda kızının neden Vural’la evlendiğini öğrenir. Hazal Kenan’a söyleme diye annesine yalvarır. Melek Vurama hesap sormak için gittiğinde Vuralın annesinden beklenmedik bir tepki alır. Hazal gerçekleri öğrenmesin istiyorsan oğlum için susacaksın der. 

Siyah İnci 9. Bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın