Siyah İnci

Siyah İnci 26 Ekim Fragmanı 5. Bölüm Özeti – Hazal’ın Zor Günleri

Star Tv’nin yeni dizilerinden Hande Erçel, Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ‘ın başrolleri paylaştığı Siyah İnci her bölümüyle biraz daha kendine bağlamakta. Başarılı oyuncuların yer aldığı Siyah İnci’nin 26 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 5. Bölümünde yaşanacaklar haberimizin devamında…

siyah inci resmi 1 1

 

Siyah İnci 26 Ekim Özeti

Sevdiğinden dolayı sevdiğinden vazgeçmeyi tercih etmek zorunda kalan Hazal evde Vural’ın annesi ile gergin dakikalar geçirmeye devam eder. Hazal’ın iyice üstüne giden Canan ağzının payını alsa bile ona kötülük yapmaktan geri durmaz. Vural ise annesine karşı Hazal’ı savundukça annesi daha da gerilmektedir. Bir taraftan oğlu Sinan’ın kırıcı sözleri diğer taraftan Vural’ın Hazal’la mutsuz ilişki durumu Canan iyice bunalmıştır ve acısını da hep Hazal’dan çıkarmaya çalışır. Hazal’ın tek dert ortağı artık Vural’ın iyi kalpli kız kardeşidir. Aziz ise İstanbul’a giderken ikna edemediği Kenan’ın sürpriz olayı nasıl sonuçlanacak bu bölümde ortaya çıkacak.  Olayların çıkış noktası için geçtiğimiz bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

siyah inci resmi 4

Geçtiğimiz bölümde sevdiği için sevdiğinden vazgeçen Hazal Vural ile evlenmek üzere evinden ayrıldı. Vural’ın annesinin rencide edici sözlerine rağmen sevdiği için evlendiğini söyleyen Hazal’a Canan Hanım oğlunu mutlu etmesini söyledi. Nikah sırasında Kenan elinde silah tam nişan almışken Aziz gelip onu durdurdu. Herkes çok korktu. Vural’dan her adımda kaçan Hazal bir de annesinin afrasına tafrasına maruz kalmakta ve annesini deli gibi özlemekteydi.

siyah inci resmi 2

Annesinin yanına giden Hazal’ı annesi affetmedi. Canan’ın büyük oğlu Sinan ise uyuşturucu işinde görevlendirdiği Ahmet’in görevi başaramayıp parayı getirememesiyle kumar borcunu ödeyemedi. Annesi ise borcunu ödemeyi teklif ettiğinde reddeden Sinan evde dışlanmış durumda. Zira şirketin yarısı ile ilgili başka bir şirketle anlaşma yapılmasıyla ilgili en son onun haberi olmuştur. Kenan ise bitmiş tükenmiş durumdadır. Aziz’in İstanbul’a gitme teklifini de reddeder. Vural’ın ailesi ise orada işlerinin bittiğini ve İstanbul’a gideceklerini söyler.

siyah inci resmi 3

Hazal annesinin evinden çıkarken aşık aşık Kenan’a bakarken Vural sinirle yanına yaklaştığı anda Hazal Vural’ın elinden tutar. Ahmet ise başından geçenleri Kenan’a anlatır.  Kenan çılgına dönse de Aziz Ahmet’i canını kurtarmak için İstanbul’a götürecektir. Yoksa Demiroğulları parayı vermeyenlerle bir olduğunu düşünmektedir ve paralarının ellerinden gittiğinin hıncını Ahmet’ten almak istemektedirler. Ahmet’e Kenan’ın son sözü keşke haysiyetimizi korusaydın olurken Ahmet Ebru’ya bir mektup bırakır.

siyah inci resmi 5

Ece ise ayrılmadan önce Kenan’la vedalaşmaya gelir ancak bu sırada üzerine sıcak çay dökülür. Ebru ise Ahmet’in mektubuna hiddetlenip geldiğinde Ece’yi görüp daha da sinir olur. Hazal ise Vural ve annesinin bu evliliği Aziz öğrenirse gerçekler ortaya çıkarsa biteriz demesini Hazal duyar. Irmak’a sorsa da Irmak Aziz ile ilgili gerçekleri Hazal’a söylemez. Bu sırada Ebru gelir ve Kenan’ı bir kızla gördüğünü ve unutması gerektiğini söyler. Hazal gözyaşlarına boğulur. Sinan’ın eşi ise Naz ile ilgili Hazal’la konuşmayı planlamaktadır. Aziz Toprak ise Sinan’ı kaçırtır ve ona bir iş teklifinde bulunur. Kenan’a da teknesinin yanmasının sebebinin de Demiroğulları olduğunu söyler. Ve bunu burunlarından getirmeyi teklif eder. Kenan Vural’ların arabasının önüne çıkar ve uyarır. Daha sonra ise Kenan kaçırılır ve denizin dibinde ölüme terk edilir. Aziz ise Demiroğullarına ortak olacaktır. Ortakları olarak Kenan’ı gören aile şok olur. 

Siyah İnci 5. Bölüm Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu