Siyah İnci 30 Kasım Özeti 10. Bölüm Fragmanı

Hande Erçel, Berk Hakman ve Tolgahan Sayışman’ın başrol oyuncuları olduğu siyah İnci muhteşem bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Siyah İnci 30 Kasımda neler olcak sorusunun cevabı olan Siyah İnci 30 Kasım fragmanı ve özetiyle haberimizin devamında…

Siyah İnci 30 Kasım Özeti

Siyah İnci 30 Kasımda; Hazal ve Kenani öpüşürken görünce Vural sınır krizi geçirir. Kenana zaten kızgın olan Vural Kenanla dövüşmesi muhtemel. Irmak ise hayat savaşı vermektedir. Eğer ona bir şey olursa bütün suç Hazal ve Kenana kalacaktır. Sinan’ın evliliğinde de problemler baş gösterir.

Geçtiğimiz bölümde Irmak fenalaşır, hastaneye kaldırılır. Hazal ise Demiroğlu olarak daha dik durma kararı alır. Durumu haber alınca hastaneye giden Hazal, Vural’ın Kenan’a hesap sorduğuna şahit olur. Melek ise Halil’e bilmesine rağmen susmasına kızar, hesap sorar. Ebru da Hazal’a kötü sözler söyleyince Melek dayanamaz ve tokat atar. Ebru yüzünü görmek istemiyorum der. Soluğu Hazal’ın yanında alan Ebru,  Hazal’ın evine gelmesiyle Sinan’a yaklaşması daha da kolay olacaktır. Irmak’ın hastalığı ise oldukça ciddidir ama kendine gelmiştir.

Kenan’la konuşmak isteyince Kenan içeri girer. Irmak ona olan aşkını öyle bir anlatır ki Kenan sadece dinler. Irmak Kenan’a senden vazgeçmem der. Melek ile Aziz buluşur. Ebru ise Ahmet ile yakınlaşırken Ahmet’ten Sinan hakkında bilgiler de almayı becerir. Sinan ile eşi Defnenin arası da bozulur. Melek ve Hazal ise hem Ebru hem de Halil hakkında konuşurlar. Hazal aralarını düzeltmeye çalışırken Melek Hazal’ın Vural ile aynı yatağı paylaşmadığını öğrenir. Canan ise Kenan’a gider ve Irmak’tan ayrılmamasını ister. Konuşmalarını Ebru dinlemektedir ve bu durumu Canan’a da söyler. Üstüne bir de Hazal’a karşı sözlerle onu gaza getirir. Bu sırada Ece de gerçek babasının Aziz olmadığını öğrenince İstanbul’u terk eder. Melek ise evini satarak kızıyla çalıştıracağı restorantı alır. Canan Hazal’a kızının birkaç günlük ömrü kaldığını ve onun mutluluğu için çabalamasını ister. Melek Halilden boşanmak için dava açarken Sinan da zorla Ebruyu öperken Defne gelir. 

Siyah İnci 30 Kasım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Siyah İnci 30 Kasım Özeti 10. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)