Siyah İnci

Siyah İnci 5 Ekim’de 2.Bölümde Dikkat Çekici Olaylar

5 Ekim Perşembe günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan dizide neler olacağı haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

siyah inci resmi3

Siyah İnci 2. bölüm Özeti

Hazal yaşadıklarının şoku içindedir. Gülümseyerek diziye başlayan Hazal yerini hüzün dolu bir Hazal’a bırakmıştır. Birinci bölümde büyük bir aşkla bağlı olduğu Kenan ile olan aşklarına bir isim koymak için çabalayan Hazal, bu ilişkiye sıcak bakmayan üvey babasına rağmen sözlenirler, nikah tarihi alırlar hatta evlerini bile ayarlarlar.

siyah inci hazal resmi2

Rüya gibi bir aşk Vural gibi kötü bir adamın gölgesinde kalır. Vural Naz’ı kaybetmiştir, onun sendromu içindeyken Hazal’ı görür. Hazal Naz’a çok benzemektedir. Bu sırada Hazal’ın üvey kardeşi Ebru Hazal ile ilgili yalanlar söyleyip aralarını bozmak ister.

Kenan’ın kafasını karışmak için uğraşan Ebru amacına ulaşamasa da Kenan soru işaretleri ile onun yanından ayrılır. İkinci defa Hazal’ı gören Vural kafayı ona takar. Ve sonunda amacına ulaşır. Gelinliği sevdiği adam için giyecek olan Hazal kendini hiç bilmediği sevmediği Vural’ın karşısında gelinliği içinde narin bir gül misali titriyordur. Vural’ın attığı tokat ile bayılan Hazal’ı acı bir gelecek beklemektedir. 

siyah inci resmi5

5 Ekim’de yayınlanacak olan 2. bölümünde ise Hazal uyandığında üzerinde gelinliği yoktur. Yardım edilmesi için çığlık atsa da denizin ortasında onu kimse duymamaktadır. Bu sırada Kenan da ölüm kalım savaşı vermektedir. Düştüğü bu durumdan dolayı utanan üzülen Hazal kendini denize atar ve kaçmaya çalışır. Ancak onu yakalayıp getiren Vural onu bağlar ve onu kendisini sevmesi için zorlar.

Bu sırada bıçağı eline alan Hazal Vural’ı öldürmek ister. Hazal kaçar ve Kenan ile ayarladıkları evin önünde gözleri yaşlarla dolar. Üvey kardeşi Ebru ise Hazal’ın kuyusunu kazmaya devam etmektedir.

Siyah İnci 2.Bölüm 5 Ekim Fragmanı

 

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu