Siyah İnci

Siyah İnci 8. Bölüm Özeti 16 Kasım Fragmanı #Hazin Aşk Öyküsü

Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın başrol oyuncu kadrosunda yer aldığı Siyah İnci, yine muhteşem bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Siyah İnci’nin 16 Kasım’da yayınlanacak 8. bölümünde neler olacak özeti ve fragmanı ile haberimizin devamında…

siyah inci 16 kasım resmi 2

Siyah İnci 16 Kasım Özeti

Aziz’in dikkatini oldukça çeken Naz ve Hazal benzerliği kafasından silinmek bilmez. Melek ile bu konuda konuşup gerçekleri öğrenip öğrenmek isteyen Aziz Meleğin yanına gittiğinde Hazal’da annesiyle buluşmak üzere aynı yere gelmek üzeredir. Hazal sonunda tüm gerçekleri annesine anlatırken babası Aziz ile sarılırlar. Kenan, Irmak’a acımakta ama adına sevgi demek mümkün olmasa da ondan ayrılmak istememektedir.  Sibel ise Canan’ın isteği üzerine Hazal’ın saç teli ile Aziz’in kızı Ece’nin dnasının uyuşup uyuşmadığını öğrenmek üzeredir. Defne’yi hem açık saçık giyinerek hem de Sinan’ın etrafında olması nedeniyle Ebru’yu hayatlarından çıkarmak için hamleler yapar. 

siyah inci resmi 4

Geçtiğimiz bölümde Hazal Kenan’a Irmak’a evlilik teklifi ettiğini duyunca hesap sormak için gittiğinde Kenan rıhtımdan ayrılmak üzeredir. Bunun farkına dahi varamayan Hazal hesap sormak için gittiği teknede kalır. Vural da onları giderken görünce çılgına döner. Hazal ise geri dönmek için yalvarsa da Kenan geri dönmek istemez böylece Vural’a acı çektirecektir. Vural ise bir tekneyle onları bulmaya çalışsa da başarılı olamaz. Fırtına çıkınca geri dönen Vural çok telaşlıdır zira Hazal’ın telefonunun şarjı bitmiştir.

siyah inci 16 kasım resmi 1 1

Kenan ise fırtına çıkınca tekneyi yakında bir yere götürür. Beraber kalan Hazal ve Kenan bulundukları yerin imkanlarından dolayı beraber aynı yatakta kalmak zorunda kalıp hem ağlayarak hem de eski günleri hatırlayarak uyurlar. Sabah kalktıklarında Hazal kolyesini bulamaz ve Kenan ona verir. Melek ise iş yerinin sahibinin Aziz olduğunu öğrenince işi bırakır. Canan ise öğrendiklerini Melek’in eşinden sorgular ve Aziz Toprak ile bağlantısını geçmişi kurcalar. Melek’in tek korkusu Aziz’in, Hazal’ın babası olduğunu öğrenmesidir. Canan da Aziz’in kardeşi ile Hazal arasındaki benzerliğe dikkat çekerek Aziz’in kızı olabilir mi diye sorgular ama tabi ki istediği cevabı alamaz.

siyah inci 16 kasım resmi 3

Konakta ise gerginlik vardır zira denize vurmuş iki ceset ve paramparça olmuş tekne bulunmuştur.  Melek Canan’a eğer kızıma bir şey olursa size yapacağı biliyorum diyerek Cananla tartışır. Kenan’ı ve Hazal’ı gören herkes mutlu olur. Melek sonunda kızıyla barışırken Vural ve Kenan birbirine girer. Aziz olay yerine gelince Vural Kenan’ı kimin tuttuğu belli oldu der. Aziz ise finali daha da sürprizli diye dalga geçer. Aziz olay yerinde Hazal’ı görünce Naz kardeşim derken Vural karımdan uzak dur hadi gidelim Hazal der. Evde Irmak duyduklarını sorduğu Hazal’dan evlenmeni istemiyorum çünkü senin mutsuzluğunu istemiyorum derken diğer tarafta da Halil Melek’i Aziz konusunda sıkıştırır. Kenan ise Hazal’ın Aziz’in kızı olma ihtimalinden abisine bahseder. Abisi ise dün geceden bahset deyince Kenan duygusal bir konuşma yaparken Hazal da yanına gelen Ebruya aynı tarzda bir konuşma yapar. Hatta ikisi de birlikte uyuduklarını saklamaz ve olanı olduğu gibi anlatırlar.  

Siyah İnci 8. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu