Siyah İnci

Siyah İnci 9 Kasım Fragmanı 7. Bölüm Özeti

Star Tv’nin başrollerinde Hande Erçel, Berk Hakman ve Tolgahan Sayışman’ın rol aldığı Siyah İnci seyircileri iel buluşmaya devam ediyor. Sevilen dizi Siyah İnci’nin 9 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan 7. bölümünde neler yaşanacak sorusunun cevabı ve bölüme ait fragman haberimizin devamında…

siyah inci 9 kasım resmi 1

Siyah İnci 9 Kasım Özeti

Aşkla kavrulan Hazal ve Kenan aşklarını içlerine gömüp kendilerini yine bir araya getiren kaderde ayrı hayatlarında sınavlardan geçmektedir. Kenan geçtiğimiz bölümde aşkını herkesi önünde Irmak’a itiraf edince başta Vural olmak üzere herkes onların karşısında dursa da Irmak’ı araya girmesi ile herkes gerçekle yaşamaya mahkumdur. Irmak ile Kenan yaşananlardan dolayı ayrılığın eşiğine gelecektir ancak ayrılmayacaklardır. Melek ise severek gittiği işin asıl sahibinin Aziz olduğunu öğrenip işinden ayrılmak isteyecektir. Canan yine Hazal’ın sözünü dinlememesinden muzdariptir. Irmak yaşadıklarından dolayı sağlık sıkıntıları yaşayacağı için ailesi de Irmak ne isterse kabul etmek zorunda kalacaktır. Sinan da Kenan’a Irmak’tan uzak durmasını ister. 

siyah inci 9 kasım resmi 3 1

Her tarafını dert sarmışsa ne yaparsın, sığındığın tek dal nerede ise soluğu onun yanında alırsın değil mi? Hazal da öğrendiği Naz gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalır. Sığındığı tek daldır annesi ancak annesi de bağrına taş basar ve git kızım sen Demiroğlu’nun gelinisin der. Irmak ise yüzü gibi tertemiz bir bir yüreği taşımaktadır. Kenan oyununa kattığı Irmak’ın yüreğini de alınca yanına intikam için alev alev yanmaktadır. Hazal ise Irmak astım krizinden dolayı hastaneye kaldırılınca onu ziyarete gider.

siyah inci 9 kasım resmi 2

Hazal’ın annesi ise Aziz’in ayarladığından habersiz işi kabul eder. Sibel ise konağa gelince böbürlenir ve benim arkamda küçük gelin var der. Kenan da Hazal’ın annesi Melek’in yanına gider ve haram para ile uğraşmadığını söylerken Hazal da annesi ile barışmaya gelir. Melek geçerli bir sebep söyle de inanayım neden bıraktın Kenan’ı diye hesap sorar. Gerçekleri söyleyemeyen zavallı Hazal cevabım yok deyince gelme kızım der. Irmak Kenanla hesaplaşır. 

Siyah İnci 7. Bölüm Fragmanı

henüz yayınlanmamıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu