Siyah İnci

Siyah İnci Final Mi Yapacak?

Siyah İnci Ne zaman Final Yapacak? Siyah İnci Kaçıncı Bölümde Final Yapacak? Siyah İnci Neden Final Yapacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Siyah İnci Dizisinden Final Haberi Geldi

Star Tv ekranlarında 28 Eylül 2017 tarihinde Perşembe günü yayın hayatına başlayan, Birbirine sırılsıklam aşık olan Hazal ve Kenan’ın kasabaya gelen Vural’ın gelişiyle bir anda değişen hayatlarını konu almakta. Ege’nin kasabalarının birinde yaşamakta olan Hazal ve Kenan’ın aşkları büyüktür. Ancak Vural’ın gelişi ve gelir gelmez Hazal’ı Kenan’ın elinden almak için elinden geleni yapmasıyla zor günler yaşanır.

siyah inci resmi 1

Hazal babasının para düşkünü olması ve kendisinin üvey kardeşinin desteği ile ölen eşine sırf çok benzediği ile Hazal’ı zorla kaçıran ve tecavüze uğramış süsü verdikten zorla Hazal’ı evliliğe zorlayan Vural ile canından çok seven Kenan ile Hazal’ın derin acı ve aşk hikayesini konu alan, Başrolerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın oluşturduğu Merve Polat, Hüseyin Avni Danyal, Nurseli İdiz, Burak Altay, Çağla Demir, Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedov gibi güçlü oyuncuların olduğu yönetmen koltuğunda Erol Özlevi senaristliğini ise Yekta Torun yaptığı Siyah İnci dizisinden, dizinin sevenlerine üzücü haber duyuldu. Siyah İnci Dizisi 20. Bölümü ile Final yapacağı haberi geldi. Diziyi final yapmaya iten sebep ne? hep birlikte inceleyelim.

siyah inci dizisi resmi

Dizi 28 Eylül 2017 tarihinde yayın hayatına başlamıştı. İlk gün 3.20 reyting değeri ile ilk yüz reyting listesine 20. Sıradan girmeyi başardı. İkinci bölümünü 5 Ekimde ekrana gelen dizi 4.59 reyting değeri ile 4. sırada yer alarak büyük bir yükseliş göstermişti. yükselişine 3. bölümü ile devam eden dizi 4.91 reyting değeri ile 3. sıraya kadar yükseldi. bu yükselişi 9 kasımdaki bölümü ile dizi inişli çıkışlı bir reyting grafiği  sergilemeye devam etti. 2018 Ocak ayının son haftalarından 3 reyting değerini gören dizi şubat ayında da ilk yüz listesinde 10 listesine giremedi. Tabi bu reytingler çok kötü değil. Ancak dizi içerisinde izleyicilerin merakla beklediği sırlar bir bir açığa çıkması ve Kenan ile Hazal’ın bir birine kavuşması dizinin Final yapacağının sinyalini vermişti. Ancak bana sorarsanız final kararı reytinglerden dolayı olduğunu düşünmüyorum. dizinin ana konusunun nihayete ermesinden dolayı olduğunu düşünüyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu