Siyah İnci Jale Kimdir? Gerçek Adı Ne?İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Siyah İnci’de Jale karakteri ilgi odağı oldu. Peki Jale kimdir? Gerçek adı ne? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kısaca oyuncu hakkında aklınıza gelen tüm soruların cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Siyah İnci Jale Kim?

Hande Erçel, Berk Hakman ve Tolgahan Sayışman’ın başrolleri paylaştığı Siyah İnci dizisine Jale karakteri de dahil oldu. Yazımızda Siyah İnci Jale kimdir, gerçek adı nedir, daha önce hangi dizilerde rol aldı sorularınızı cevaplayacağız. Jale, Aziz Toprak’ın kız kardeşi, Vural’ın eski eşi Naz’ın en yakın arkadaşıdır. Gazetecidir. Naz’ın yakın arkadaşı olan Jale, Naz’ın ortadan kaybolmadan önce Jale ile dertleşmiştir.

Vural’ın kendisine olan sevgisinin saplantılı bir hale geldiğini hatta artık kendisine şiddet uyguladığını ve korktuğunu söyleyen Naz’ın Vural tarafından öldürülmüş olabileceğini söyler. Hazal’ı da Vural’ın aynı şeyi kendisine de yapabileceğini dikkatli olmasını ister.

Hazal’a anlattıkları ile Hazal şaşırır. Jale, Vural’ın kendisinin iş hayatına da müdahale ettiğini söyler. Lizbona gazeteci olarak gitmesini sağladığını, İstanbul’da kalmasını engellediğinden bahseder.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Anlattıklarından Vural’ı düşman olarak gördüğü her halinden belli olan Jale, herkes nişanda iken eve girer ve kasadan evraklar alır ve gizlice evden kaçar. Siyah İnci Jale’ye hayat veren isim ise Elif Sönmez. Karadayı dizisinde İlknur karakteri ile hafızalarımıza yer edinmiş olan oyuncu, 1978 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.

1,60 boyunda 54 kilo olan oyuncu, kamera karşısına Yağmur Zamanı adlı televizyon dizisiyle geçmiştir. Heykel Bölümü mezunu olan oyuncu 2016 senesinde Burak Gürmeriç ile evlenmiştir. Asi dizisinde Melek karakteri ile kendini sevdiren Elif Sönmez, 2009 senesinde Sonsuz  adlı sinema filmiyle film sektörüne de giriş yapmıştır. Daha sonra Gişe Memuru, Reis, Son, Koyu Kırmızı adlı yapımlarda yer alan oyuncu son olarak Dayan Yüreğim adlı dizide rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın