Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Ali Kimdir? Asena’nın Kardeşi

Sol Yanım Ali kimdir, Sol Yanım Ali gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları sizleri bekliyor!

Kadrosunda özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Cansel Elçin, Defne Samyeli, Deniz Barut, Taner Rumeli, Benian Dönmez gibi isimlerin yer aldığı Sol Yanım dizisinde Ali, Defne Samyeli’nin canlandırdığı Asena karakterinin kardeşidir.sol yanim ali resmi

Ablasının bir anda zengin olmasıyla, Ali de bu sevdaya düşmüş zengin olmak onun için en önemli şey haline gelmiştir.

Sol Yanım Ali Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Oktay Çubuk Sol Yanım Ali rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Aşk Ağlatır” dizisi Fırat karakteriyle dikkat çeken, yeni yeni tanınmaya başlamış, yetenekli ve bir o kadar yakışıklı oyuncu, bu dizide canlandıracağı Ali karakteri ile daha popüler bir oyuncu olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. oktay cubuk resmi

Oktay Çubuk; 12 Aralık 1996 yılında İzmir ilimiz de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur.

Dizi dünyasında adı yeni yeni duyulmaya başlayan Oktay Çubuk’un ilk rol aldığı proje, 2017 yılında yayına giren “Cennetin Gözyaşları” dizisidir. Bu dizide Ömer karakterine can veren oyuncumuz, dizinin televizyon sektöründe tutunamamasıyla yayın hayatına erken veda etmiştir.

1.80 boyunda ve 72 kilo olan Oktay Çubuk, oğlak burcudur. “Aşk Ağlatır” dizisinde canlandırdığı Fırat karakterinin ardından Sol Yanım dizisinde Ali rolüyle kariyerine devam etmektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu