Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Asena Kimdir? İhsan’ın Eşi

Sol Yanım Asena kimdir, Sol Yanım Asena gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan Sol Yanım dizisinde Asena, İhsan’ın eşidir. sol yanim asena resmiSelim ile pek de iyi anlamadığı aşikar olan Asena Kutlusoy rolüyle izlediğimiz oyuncu bakın kim!

Sol Yanım Asena Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Defne Samyeli Sol Yanım Asena rolüne hayat vermektedir. Mart 1972 tarihinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan Defne Samyeli, hafızalarımıza haber programlarında sunucu olarak yer etmiştir.

defne samyeli resmi

Sunuculuk dışında köşe yazarlığı da yapmış olan Defne Samyeli, şarkıcılık ve oyunculuk konusunda da kendini göstermiştir. Yok yok diyebileceğimiz bir yeteneğe sahip olan Defne Samyeli bütün bunların dışında güzelliği ile de tescillidir.

Henüz 19 yaşında genç bir kızken güzellik yarışmasında üçüncülükle adını duyurmuştur. Bir süre Kanal D ekranlarında haber programı sunuculuğu yapan güzel oyuncu, Milliyet  Gazetesi,  Güneş Gazetesi, Show Tv köşe yazarlığı ile de kariyerine bir yenisini eklemiştir. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Defne Samyeli, “Defne İle Bambaşka” adlı programın da sunuculuğunu yapmıştır.

Tek Başına adlı bir de albümü olan oyuncu, reklam filmlerinde de rol almıştır. Daha önce rol aldığı diziler ise şunlar; Kurtlar Vadisi Pusu, Tek Başına, Albümler, Son Arzum, Babam Sınıfta Kaldı.

“İstanbullu Gelin” dizisinde Siren rolüyle ekranlara gelen oyuncu Sol Yanım dizisinde Asena Kutlusoy karakterine hayat vermektedir.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu