Kim Kimdir

Sol Yanım Asena’nın Babası Hakkı Bakın Kim!

Sol Yanım Asena’nın Babası kimdir, Sol Yanım Asena’nın Babası gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularınızın yanıtlarını sizler için hazırladık.

Star Tv ekranlarında yayın hayatına merhaba diyen Sol Yanım dizisinde Hakkı, Defne Samyeli’nin canlandırdığı Asena karakterinin babasıdır.sol yanim hakki kimdir resmi

Asena’nın ailesinin küçük gördüğünü bilen Hakkı, kızına kızgındır ama belli etmemeye gayret eder. Asena ise mahalleye ne zaman gelse adeta tiksinircesine büyüdüğü mahalleye bakar. Babası Hakkı yetiştirdiği kızının onu beğenmemesine kızgındır.

Sol Yanım Asena’nın Babası Gerçek Adı Dizileri

Yavuz Pekdiker Sol Yanım dizisinde Asena’nın babası Hakkı karakterine hayat vermektedir. 14 Ekim 1963 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi devlet Konservatuvarı ve İşletme Fakültesi mezunudur. yavuz pekdiker resmi

Aslen Adanalı olan oyuncu, Fesih Egemen’de oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu, Cankurtaran Holding’te çalışmıştır. “Aşkın Bedeli”, “Kurtlar Vadisi”, “Diğer Yarım”, “Hatasız Kul Olmaz”, “Diriliş Ertuğrul”, “Şehrin Melekleri”, “Evli ve Öfkeli”, “İstanbul Sokakları”, “Kösem Sultan” , “”Mehmetçik Kut’ül Amare”, “Payitaht Abdülhamid”, “Gülizar”, “Söz”, “Ateşböceği”, “Siccin 3: Cürmü Aşk” oyuncunun rol aldığı bazı yapımlardır.

Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı “Erkenci Kuş” dizisinde rol almış olan oyuncu yeni sezonda Sol Yanım dizisinde Asena’nın babası Hakkı rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu