Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Biricik Kimdir? Gerçek Adı

Sol Yanım Biricik kimdir, Sol Yanım Biricik gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarının bu sezon yayın hayatına başlayan dizilerinden biri de Sol Yanım dizisi. Dizinin ana karakterlerinden belki de en önemlisi Biricik karakteri olacak. Güzelliği ve özgüveni ile herkesin dikkatini çeken Biricik, gönlünü Selim’e kaptırmıştır.sol yanim biricik resmi

Varlıklı bir ailenin oğlu olan Selim’in hem duruşunu hem de karakterini çok beğenen Biricik, üniversiteye gelen Serra’nın gelişiyle Selim’i kaybedecektir. Serra’yı kendine rakip olarak gören Biricik ondan iyi olduğunu Selim’e kanıtlamak için elindeki tüm kozları kullanacaktır.

Sol Yanım Biricik Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cemre Baysel Sol Yanım Biricik rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan başrolünde Murat Yıldırım’ın olduğu “Ramo” dizisinde Fatoş karakterine hayat veren oyuncu 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir’de doğmuştur.cemre baysel resmi

Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenci olan oyuncu, 2014 yılında TRT 1 dizisi “Yeşil Deniz” dizisinde rol almıştır. Ardından “İsimsizler” dizisinde rol alan oyuncu “Elimi Bırakma” dizisiyle kariyerine devam etmiştir.

Yeni sezonda Sol Yanım dizisinde Biricik rolüyle ekranlarda olacak olan Cemre Gümeli dizileri ve filmleri ile yazımıza devam edelim.

Cemre Baysel Dizileri ve Filmleri (Sol Yanım Biricik)

  • Sol Yanım (Biricik)  – 2020
  • Ramo (Fatoş) – 2019
  • Elimi Bırakma (Melis) – 2018 / 2019
  • Payitaht Abdülhamid (Firuze) – 2017 / 2018
  • İsimsizler (Gülperi) – 2017
  • Yeşil Deniz (Gonca) – 2014

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu