Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Burak Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Sol Yanım Burak kimdir, Sol Yanım Burak gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

BKM Film’in yeni dizisi, “Yasak Elma”nın senaristi Melis Civelek’in kaleme aldığı Sol Yanım dizisi Star Tv ekranlarının çok konulan dizisi olmaya aday.sol yanim burak resmi

“Tesadüf sadece bir başlangıçtır…” mottosuyla yola çıkan Sol Yanım dizisinde Kutlusoy ailesinin sırlarının ortaya çıkışına tanık olacağız.

Sol Yanım Burak Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Emre Bey Sol Yanım Burak rolüne hayat vermektedir. Son olarak “Elimi Bırakma” dizisinde Arda rolüyle hafızalara yer eden oyuncu Sol yanım Burak rolüyle dizide yer almaktadır. Cemre Baysel ile dizide partner olan Emre Bey hakkında detaylarla devam edelim.

9 Mayıs 1997 tarihinde İstanbul’da doğan oyuncu, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk dersleri almıştır.emre bey resmi Son olarak Elimi Bırakma dizisinde rol almıştır. Dizide Arda karakterine hayat vermiş olan oyuncu daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan gençlik dizisi “Adı Efsane” dizisinde Kıvanç adlı bir gence hayat vermiştir.

“Aşk Zamanı” dizisiyle ilk kez ekranlara gelen Emre Bey Sol Yanım dizisinde dizinin ana karakterlerinden biri olan Burak rolüyle ekranlara gelecek. Genç oyuncu dizide Cemre Baysel ile partner olarak seyirci karşısına çıkacak.

Emre Bey Dizileri ve Filmleri (Sol Yanım Burak)

  • Sol Yanım (Burak) – 2020
  • Elimi Bırakma (Arda) – 2018
  • Adı Efsane (Kıvanç) – 2017
  • Aşk Zamanı (Can) – 2015

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu