Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Nil Kimdir? Onur’un Eşi

Sol Yanım Nil kimdir, Sol Yanım Nil gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında, işte Nil hakkında merak edilen tüm detaylar!

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği genç kadrosu, başarılı hikaye kurgusuyla dikkat çeken Sol Yanım dizisinde Nil, İhsan Kutlusoy’ın zeki ve her zaman iyi niyetli kızıdır. Onur ile evlidir.sol yanim nil resmi

Güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğu ile dikkat çeken hangi oyuncu hayat veriyor Nil’e diyenler için detaylar yazımızda!

Sol Yanım Nil Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Deniz Barut Sol Yanım Nil rolüyle sevenleriyle buluştu. Son olarak kadrosunda Demet Evgar’ın yer aldığı “Avlu” dizisinde Cezaevi Psikologu Melis rolüne hayat vermiş olan oyuncu kariyerine Sol Yanım dizisiyle devam etmektedir. deniz barut resmi

Mart 1983 tarihinde Denizli’de hayata gözlerini açan Deniz, balık burcudur. Sporcu olmak isteyen bu alanda Eskişehir Üniversitesi Spor akademisini başarı ile tamamladıktan sonra profesyonel Voleybolcu olmuştur. Kariyerini bu alanda ilerletmek isterken talihsiz bir sakatlık yaşaması sonrasında çok sevdiği voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır.

Hobi olarak yaptığı fotoğraf çekmeyi profesyonelliğe taşımak için Bahçeşehir Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümünü okuyup bu işin lisans düzeyinde eğitimini almıştır. Bu arada katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olunca aranan model olmaya başlar.

Sportmen, Fotoğrafçı model oyunculuk üzerine yeteneğinin olduğunu anlayınca oyunculuk üzerine özel bir eğitim almıştır. İlk kez TV karşısına 2006 yılında “Kaybolan Yıllar” adlı dizide bölüm oyuncusu olarak bu sektöre adım atar.

Beş yıl aradan sonra 2011 yılında “Elde Var Hayat” dizisinde “Öğretmen Yüksel” karakteri ile yeniden karşımıza çıktı. Burada ki performansı çok beğenilen Deniz Barut,ardından aynı yıl bir başka dizi olan “Anneler Ve Kızları” dizisinde “Çağla” karakteri olarak karşımıza çıktı.

Deniz Barut’un dikkatleri üzerine çektiği dizi ise 2014 yılında yayınlanan “Kara Para Aşk” dizisinde Pınar rolü ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştır. 2017 yılında “Poyraz Karayel Karamürsel Sermaye” sinema filminde oynamış olan oyuncu, 54 kg ağırlığında ve 1.75 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu