Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Nilgün Kimdir? Serra’nın Annesi

Sol Yanım Nilgün kimdir, Sol Yanım Nilgün gerçek adı ne, Sol Yanım Serra’nın annesi rolüne hayat veren oyuncu daha önce hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanacak olan BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Sol Yanım dizisinde Nilgün, Serra’nın annesidir.sol yanim nilgun kimdir resmi

“Geçmişin yükünü hayatının her anında hisseden bir anne: Nilgün” rolüyle izleyeceğimiz başarılı oyuncu bakın hangi dizide rol almış!

Sol Yanım Nilgün Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Esra Bezen Bilgin, Sol Yanım Nilgün rolüne hayat vermektedir. Ocak 1973 tarihinde başkentimiz olan Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır.esra bezen bilgin resmi

Oğlak burcu olan Esra Bezen Bilgin, “Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü”nden başarı ile mezun olmuştur. 

Mezuniyetin ardından İzmit Şehir Tiyatrosu’nda görev almaya başlayan güzel oyuncu, pek çok tiyatro oyununda yer aldı.

2004 senesinde ise “Korkuyorum Anne” adlı sinema filmiyle adını duyurmayı başardı. Daha önce “Kusursuzlar”, “Silsile”, “Ana Yurdu” adlı sinema yapımlarından yer alan Esra Bezen Bilgin, oyunculuk konusunda iki kez ödül almış bir isimdir.

Son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Hazal Kaya ve Reha Özcan’ın olduğu “Bizim Hikaye” dizisinde Reha Özcan’ın canlandırdığı Fikri’nin eşi Şükran rolüne hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sol Yanım dizisinde Nilgün rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu