Kim Kimdir

Sol Yanım Salih Kimdir? Barbar’ın Arkadaşı

Sol Yanım Salih kimdir, Sol Yanım Salih gerçek adı ne, Barbar’ın arkadaşı Salih hakkında merak ettiklerinizin yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

BKM Yapımın sevilen dizisi Sol Yanım dizisinde Salih, Barbar’ın en yakın arkadaşıdır. Hapisten çıkan Barbar arkadaşı Salih’in gelmemesine kızsa da yine soluğu onun yanında alır. Salih, Barbar’a kendini kanıtlamak için sözünü tutmaya karar verir.sol yanim salih resmi

Barbar’ın Burak’a sinir olması sonrasında Barbar Salih’e ne yap et bu çocuğun mahalleye bir daha girmemesini sağla korkut der. Salih ise durumu abartıp Burak’ın kaza yapmasına neden olur. Barbar olanları duyunca foyası ortaya çıkacak diye korkar. Salih ise çalıntı bir araba ile onu korkuttuğunu ve yüzünü kimsenin görmediğini söyleyerek onu rahatlatır.

Sol Yanım Salih Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Özgür Cem Tuğluk Sol Yanım dizisinde Barbar’ın yakın arkadaşı Salih karakterine hayat vermektedir. Daha önce kadrosunda Cihangir Ceyhan’ın rol aldığı “Sıfır Bir” dizisinde rol almış olan oyuncu Sol Yanım dizisinde Salih rolüyle ekranlara gelmektedir.ozgur cem tugluk resmi

4 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Çukurova Üniversitesi Bitki Koruma Bölümü mezunudur.

Oyunculuk eğitiminin ardından 2016 yılında Blu Tv dizisi “Sıfır Bir” de rol alan oyuncu dizide Cemo rolüyle büyük bir başarı kazanmıştır.

Özgür Cem Tuğluk Dizileri ve Filmleri

  • Sol Yanım (Salih) – 2020
  • Sıfır Bir (Cemo) – 2016 / 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu