Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Selim Kimdir? Serra & Selim Aşkı

Sol Yanım Selim kimdir, Sol Yanım Selim gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı işte Selim karakteri hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları!

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Sol Yanım çok yakında ekranlara gelecek. Başlamak için gün sayan dizinin ana karakterlerinden biri de Selim Kutlusoy.sol yanim selim resmi

“Tesadüf sadece bir başlangıçtır.” mottosuyla yola çıkan dizide çok zengin bir ailenin oğlu ve tek veliahtı Selim Kutlusoy, bir tesadüf sonucu Serra ile tanışır. Serra ile Selim’in ailelerinin sırları birbirine düğümlenir.

Sol Yanım Selim Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Tolga Mendi Sol Yanım Selim rolüyle dizinin başrolünde yer almaktadır. 23 Mart 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan oyuncu “Yeni Gelin” dizisiyle herkesçe tanınmıştır.

186 cm boyunda olan Mendi, Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği öğrencisi iken oyunculuk dersi almıştır.tolga mendi resmi

“Acı Aşk” ve “Rüzgarın Kalbi” dizilerinden rol alan oyuncu “Yeni Gelin” dizisi Hazar rolüyle ekranlara gelmiştir. Sol Yanım dizisi erkek başrol oyuncusu olarak bu sezon yeniden ekranlarda olacak.

Daha önce “Acı Aşk” adlı yapımda Haydar rolüne hayat veren oyuncu, “Rüzgarın Kalbi” adlı dizi ile kariyerine devam etmiştir. Bu dizide Cenk rolüyle ekranlara gelen Mendi, Show Tv dizisi “Yeni Gelin” dizisinde başrolü Jessica May ile paylaşmıştır.

Bu dizide Hazar rolüne hayat vermiş olan genç oyuncu, Sol Yanım dizisinde de başrolde yer almaktadır. Dizide Selim Kutlusoy rolüne hayat vermektedir.

Tolga Mendi Dizileri (Sol Yanım Selim)

  • Sol Yanım (Selim) – 2020
  • Yeni Gelin (Hazar) – 2017
  • Rüzgarın Kalbi (Cenk) – 2016
  • Acı Aşk (Haydar) – 2015

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu