Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Serra Kimdir? Selim’in Sevdiği

Sol Yanım Serra, dizinin ana karakteri olarak seyirciyle buluşmakta. Peki Sol Yanım Serra kimdir, gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Star Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Sol Yanım dizisinde Serra, hayatı tek başına öğrenmiş olan bir genç kızdır.sol yanim serra resmi

Hayata karşı hep dimdik duran Serra, geçmişte çok zengin iken daha sonra ufak bir mahalleye taşınmak zorunda kalmıştır. Annesiyle hayata tutunmaya çalışan Serra ile Selim’in yolları beklenmedik şekilde kesişir.

Sol Yanım Serra Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Özge Yağız Sol Yanım Serra rolüyle ekranlara gelmektedir. 1997 yılında doğan güzel oyuncu son olarak “Yemin” dizisinde başrolde oynamıştır.ozge yagiz resmi Dizide Reyhan rolüyle herkesin beğenisini alan oyuncu Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunudur. No10 Studios’da oyunculuk eğitimi almıştır.

“Yemin” dizisinde kadın başrol olarak yer alan oyuncu bu diziden önce yine Karamel Yapım imzalı “Adını Sen Koy” dizisinde Zeliha karakterine hayat vermiştir.

1997 doğumlu olan güzel oyuncu Hasan Güngör Talent Management’a bağlı olarak çalışmaktadır. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri mezunu olan oyuncu No10 Studiıos’ta oyunculuk eğitimi almıştır.ozge yagiz kim resmi

Dizi sektörüne “Adını Sen Koy” dizisiyle adım atan oyuncu, bu dizide ikinci sezonda rol almış ve Şükran Teyzenin çok sevdiği yeğeni Zeliha’ya hayat vermiştir. Oyuncunun ikinci dizisi yine aynı yapımcılığa ait olan “Yemin” dizisi olmuştur.

Güzel oyuncunun “Kuruluş Osman” dizisine katılacağı haberleri çıksa da haberler asılsız çıkmıştır. Güzel oyuncu bu sezonda “Sol Yanım” dizisiyle sizlerin karşısında olacak. Dizide başrol kadın oyuncusu olarak yer alacak.

Özge Yağız Oynadığı Diziler (Sol Yanım Serra)

  • Sol Yanım (Serra)- 2020
  • Yemin (Reyhan) – 2019
  • Adını Sen Koy (Zeliha) – 2018

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu