Kim Kimdir

Sol Yanım Sevinç Kimdir? Kutlusoyların Çalışanı

Sol Yanım Sevinç kimdir, Sol Yanım Sevinç gerçek adı nedir, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının cevaplarını merak edenler yazımızı sakın kaçırmayın!

BKM Filmin sevilen dizisi Sol Yanım dizisinde Sevinç, Selimlerin evinde hizmetli olarak çalışmaktadır. Evde olup biten her şeyden haberi olan Sevinç, hizmet konusunda da evdekilerin beğenisini kazanmıştır. Bakın Sol Yanım Sevinç rolüyle ekranlara gelen oyuncu kim!

Sol Yanım Sevinç Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Hasret Usneker Sol Yanım Sevinç karakteriyle ekranlara gelmektedir. Hatay Kırıkhan doğumlu olan oyuncu, Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunudur.sol yanim sevinc resmi

“Organize İşler: Sazan Sarmalı”, “Görümce” adlı sinema filmlerinde rol almış olan oyuncu, Sol Yanım dizisiyle kariyerine devam etmektedir. hasret usneker resmi

2016 yılında “Görümce” filminde bir ajans çalışanı olarak ekranlara gelen oyuncu, “Organize İşler: sazan Sarmalı” filminde Dudak karakterine hayat vermiştir.

Daha sonra yine BKM yapımı “Ramo” dizisinde rol almış olan oyuncu, yeni sezonda Star Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan “Sol Yanım” dizisinde Sevinç adlı konak çalışanına hayat vermektedir.

Hasret Usneker Dizileri ve Filmleri (Sol Yanım Sevinç)

  • Sol Yanım (Sevinç) – 2020
  • Ramo – 2020
  • Organize İşler: Sazan Sarmalı (Dudak) – 2019
  • Görümce (Ajans Çalışanı) – 2016

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu