Kim Kimdir

Sol Yanım Yasemin Kimdir? Serra’nın Arkadaşı

Sol Yanım Yasemin kimdir, Sol Yanım Yasemin gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği 26 Kasım Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlara gelen Sol Yanım dizisinde Yasemin, Serra’nın arkadaşıdır.sol yanim yasemin resmi

Serra ile çok iyi anlaşan Yasemin rolüne hayat veren oyuncunun babasının ve annesinin hangi oyuncu olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız, işte detaylar!

Sol Yanım Yasemin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayşe Kırca Sol Yanım Yasemin rolüyle ekranlara gelmektedir. Ünlü oyuncu Levent Kırca ve Oya Başar’ın kızıdır. Aldığı eğitim ile oyunculuğundan söz ettiren yetenekli oyuncu belli ki anne ve babasından yeteneğini almış.ayse kirca resmi

2015 yılında “Immortality in Blue” yapımda yer alan oyuncu, 2016 yılında “Carrie Pilby” adlı yapımda bir garsona hayat vermiştir. Son olarak “Uykusuzlar Kulübü”ne konuk olan oyuncu Sol Yanım dizisiyle dizi sektörüne adım atmıştır.

Sol Yanım dizisinde Serra’nın yakın arkadaşı Yasemin rolüyle ekranlara gelen oyuncu, 2 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

New York Film Academy Oyunculuk Bölümü mezunu olan Ayşe Kırca, Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak çalışmaktadır. Susan Johnson’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “The Intern” filmiyle ilk deneyimini kazanmıştır.

Ayşe Kırca Dizileri ve Filmleri (Sol Yanım Yasemin) 

  • Sol Yanım (Yasemin) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu