Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım Yelda Kimdir? Asena’nın Arkadaşı

Sol Yanım Yelda kimdir, Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Sol Yanım dizisinde Yelda rolüne hayat veren güzel oyuncu kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

BKM Yapımı Melis Civelek’in kaleme aldığı Sol Yanım dizisinde Yelda, Kutlusay Ailesinin düzenlediği Asena’nın doğum günü partisinde dikkat çekti. Genç, şık ve havalı halleriyle dikkat çeken Yelda, Asena’nın özel olarak ilgilendiği bir arkadaşı olarak ekranlara geldi.sol yanim yelda resmi

Nil de parti esnasında Yelda ile sohbet etti. Peki Sol Yanım Yelda rolüne hayat veren oyuncu kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizide rol aldı? İşte tüm bu sorularınızın yanıtları yazımızın devamında sizleri bekliyor!

Sol Yanım Yelda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Yelda Özkurşun Sol Yanım dizisinden Yelda karakterine hayat vermektedir. 1989 yılında dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü mezunu olan oyuncu, mezun olur olmaz oyunculuk üzerine eğitim almaya karar verdi. yelda ozkursun resmi

Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden 2016 yılında mezun olan Özkurşun, tiyatro oyunlarında rol aldı. “Bırak İçeri Gireyim” adlı tiyatro oyunundaki oyunculuğu ile dikkat çeken oyuncu, “Hata” ve “Marshmellow” adlı kısa filmlerde rol almıştır.

Yelda Özkurşun Dizileri ve Filmleri (Sol Yanım Yelda)

  • Sol Yanım
  • Kurtlar Vadisi
  • Medcezir
  • Küçük Ağa
  • Şehrin Melekleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu