Kore Dizileri

Solhi Kraliçe Olacak Mı? Kralın Kızı 14. Bölüm Özeti 1 Şubat Cuma

Solhi sonunda kralın karşısına bir kez daha çıkmayı başardı. Bakalım kral bu defa Solhi’nin kızı olduğuna inanacak mı? İşte Kralın Kızı 14. bölüm özeti.

Kral Chae zannettiği kişinin Solhi olduğunu görünce hızla onun yanından uzaklaşır. Solhi aradığını bulamamış, kral yine yüzüne bile bakmamıştır.

Morali bozuk geri dönerken onları uzaktan izlemiş olan Jimnu sen kesinlikle kralın kanındansın diye ona destek olur. Ama Solhi yine de üzgündür. Jimnu ile sohbet eden Solhi eninde sonunda söylediği yalanın ortaya çıkmasından korkmaktadır.

Presn Myeong da gelir ve babasına Chae’nin öldürülmesi olayının planlı bir şey olduğunu ve bu işte usta olan kişilerce yapıldığını anlatır.

Zira öldürenler köyü değil sadece onları katletmiş, arkalarında da iz bırakmadan gitmişlerdir. Hae ise Chae ve Kralın buluştuğu gün Chae’nin öldürülmesinin tesadüf olmadığını söyler. Saraya giren Solnan ve yanındakiler ise gruba dahil olabilmek için epeyce zor sınavdan geçerler.kralın kızı 14. bölüm özeti resmiAç kalırlar, dayak yerler, yatacak yer bulamazlar ama yine de pes etmezler. Solhi ise artık kralın kendini kabul etmeyeceğine o kadar inanır ki üstünü çıkarır, sarayı terk edecektir. Ama kral onu görmek isteyince şok olur.

Kral herkesi çağırır ve onu tanıtır. Yon’un canı sıkılmıştır zira asıl kralın kanından biri olmayan Solhi’nin başa geçecek olmasını hazmedemiyordur. Bu konuda da Jimnu’yu doldurmaya devam edecektir.

Solhi ise sonunda hayallerine kavuşacağını düşünse de saraydaki kadınların onun hakkındaki kötü konuşmaları canını sıkar. Ama yine de hedefine ulaşmanın verdiği sevinç her şeyin ötesindedir.

Solnan ise hem annesinin katilini bulacağı hem de kız kardeşi Solhi’yi bulma konusunda yardımcı olacağı gruba dahil olmak için bin bir türlü zorluktan geçer. Sonunda gizli gruba dahil olma konusunda o ve yanında gelen Kuşon’un yardım ettiğini söyleyen iki eşkıya başarılı olur.

Kralın Kızı 1 Şubat Özeti

  • Solnan ve yanındaki ikili sarayın gizli grubuna dahil olabilmek için ecel terleri döker.
  • Solhi ise hala kral tarafından onay almamıştır.
  • Solhi sarayı terk edecekken kral onu çağırır ve kızı olarak onu kabul ettiğini söyler.

Kralın Kızı 14. Bölümde Neler Olacak?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu