Kore Dizileri

Solnan Gerçeği Ne Zaman Öğrenecek? 25 Ocak Cuma Kralın Kızı 9. Bölüm Özeti Chae Öldü!

TRT 1 ekranlarının sevilen Kore Dizisi Kralın Kızı 9. bölümde Chae ölecek. İşte tüm detaylarıyla Kralın Kızı 25 Ocak özeti.

Kralın Kızı en son bölümde Chae’nin ailesi ölümle burun buruna gelmişti. Kuşon ölüm kalım savaşı verirken Chae de Solnan sayesinde ölümden dönmüştü. Annesi için doktor aramaya çıkan Solnan 9. bölümde Myung ile karşılaşır. Solnan onu öldürmesinler diye deli numarası yapınca Prens onu önemsemez yani en azından onun Chae’nin kızı olduğunu bilemez. Solnan deli gibi ona sarılır hatta Myung ondan kaçar. 

Solhi ise çiçek toplarken karşılaştığı Jimnu’nun elinden kurtulmayı başarır başarmasına ama uyanık Jimnu adamını takip etmesi için yönlendirir. Solhi adamdan kaçayım derken bir uçurumun kenarına kadar gelir. Solhi’yi tutmaya çalışan adam uçurumdan düşecekken bir dala tutunur ama Solhi adamın eline tokasını hançer gibi saplar. Hayatında ilk defa birini öldürmüş olan Solhi iki gündür ölü görmekten bir hale gelmiştir zaten. Bu olayla şoka giren Solhi ağlar.

Solnan ise prensi atlatınca doktora ulaşır. Annesi için ilacı da alan Solnan yola koyulur. Solhi ise annesinin yanına geldiğinde annesi kendine gelmiştir. Yaşadıklarını düşünüp üzülen Chae, yanına gelenin Solnan olduğunu zannedip onun kralın kızı olduğunu itiraf eder. Solhi ise şok olmuştur ama devamını dinlemek için susar. 

Kral ise sevdiği kadının hayatını mahvettiği için çok pişmandır ama Chae’nin başına gelenlerden bihaberdir. Chae ise saray gidip adım Soo Baek Hyang  dersen kral seni tanır, senin onun kızı olduğunu anlar der. Chae bir de yıllardır sakladığı tokasından bahsedip onu bulup krala verirsen seni tanır der. Solhi için o toka artık bir kurtuluştur. Dışarı çıktığında Solnan ile karşılaşan Solhi annem delirdi diye annesini söyleyeceklerine inanmamasını sağlamayı planlar. kralın kızı 9.bölüm özeti resmiSolnan annesinin yanına geldiğinde Chae son nefesini kızının kollarında verirken Soo Baek Hyang diyebilir. Solnan annesini süslerken onun için çiçek toplamayı düşünür. Solhi’nin aklında ise o toka. Bir yolunu bulup prenses ben olacağım derdindedir. Tabi annesinin verdiği bu sırrı Solnan’a söylemeye hiç de niyetli değildir. Solnan ise annemi öldürenleri bulup cezalarını kendi ellerimle vereceğim diye yemin edip ağlar.

Kralın Kızı 25 Ocak Özeti Chae Ölüyor

  • Chae için doktor aramaya giden Solnan prensle karşılaşır.
  • Kral Chae’nin gelmeyeceğini anlar.
  • Chae öleceğini anlayınca Solnan zannettiği Solhi’ye tüm sırlarını döker.
  • Solhi tokayı bulmayı amaç edinir.
  • Solnanın kollarında can veren Chae’nin intikamını almaya yemin eden Solnan, kralı kızı olduğunu bilmiyordur.

Kralın Kızı 25 Ocakta Neler Olacak Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Yaaa Şok oldum yani Chae öluyomu üzuldum yaa krala ben bir omur surerler diye dushuniyordum Chae ile kral ama olmuyormush bide Solhi ye ne diyeceksin kotu kizz yaa sadece kendi amaçlarini kendi çikarini düşuniyor annesi olum düsheginde ol kendi derdinde ama Solnan çokk iy bir kizz annesi için her shey yapabilecek bir kizz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu