Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Ahmet Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Son Yaz Ahmet kimdir, Son Yaz Ahmet gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde yer aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Son Yaz Ahmet Kim?

Fox Tv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Son Yaz dizisinde Ahmet, vefasız, güvenilmez olduğu kadar da yalnız bir karakter olarak karşımızda olacak.

Geçmiş yıllarda Akgün ve ailesine hizmet etmiş sağ kolları olmuştur ancak Halil Sadi başa geçtikten sonra canını kurtarmak adına tarafını değiştirmiş ve Halil Sadi’nin oğlu Soner’in hizmeti altına girmiştir. Sadakati Soner’e gibi gözükse de içten içe hala Akgün’ün iyiliğini düşünmektedir.

Bakın Son Yaz Ahmet rolüne kim hayat verecek!

Son Yaz Ahmet Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Cengiz Okuyucu Son Yaz dizisinde Ahmet karakterine hayat vermektedir. “Saygı” dizisinde rol almış olan Cengiz Okuyucu hakkında detaylarla devam edelim.son yaz ahmet resmi

Cengiz Okuyucu Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

2 Ekim 1979 tarihinde dünyaya gelen oyuncu son olarak “Saygı” dizisinde rol almıştır.

“Saygı” dizisinde bir taksi şoförüne hayat vermiş olan oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Payitaht Abdülhamid” dizisinde August Umbert karakteriyle seyirciyle buluşmuştur.cengiz okuyucu resmi

“Kimse Bilmez” dizisinde yer alan oyuncu, “Diriliş Ertuğrul”, “Ne Olur Gitme”, “Çarpışma” dizilerinden yer almıştır.

“Muhteşem Yüzyıl: Kösem” dizisinde Veziriazam Tabani Yassi Mehmet Paşa karakterine hayat veren oyuncu “Leblebi Tozu”, “Milat”, “Yapışık Kardeşler”, “İki Dünya Arasında”, “Kalp Gözü” adlı yapımlarda yer almıştır.

“Emanet” adlı yapımda Şakir karakterine hayat veren oyuncu, Son Yaz dizisinde Ahmet rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu