Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Akgün Kimdir? Yağmur & Akgün Aşkı

Son Yaz Akgün kimdir, Son Yaz Akgün gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan bir dizi de Fox Tv dizisi Son Yaz. Dizinin ana karakteri ise Akgün olacak.

Fevri ve tehlikeli, duygusal ve çocuksu bir tip olan Akgün; aynı zamanda sıcakkanlı, rahat, eğlenceli ve çapkın. İkna kabiliyeti yüksek ve şeytan tüyü olan bir genç.

Babası Selçuk Taşkın, son 8 yıldır hapiste olan ünlü bir mafya babası. Annesi ise, Akgün henüz 10 yaşındayken, beraber gittikleri bir tatilde, Akgün’ün yanında, babasının düşmanları tarafından öldürülmüş.

Akgün, lükse düşkün olmasına rağmen, babası hapse düştükten sonra, yaşam standardı oldukça düşmüş. Tekrar eskiye dönmek için hevesli ve çok hırslı. Bunun için görünüşünün önemli olduğunu düşünüyor. İmajına önem veriyor, şatafatı ve gösterişi çok seviyor. Yaşı küçük olmasına rağmen, iş adamı gibi görünmeye çalışıyor… Ancak Selim, hayatına girdikten sonra Akgün’ün saatine, telefonuna el koyuyor. Çeşme’ye gelirken, yanına tek bir çantasını alabiliyor Akgün…

Q3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Son Yaz dizisinde Akgün rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu bakın kimmiş!

Son Yaz Akgün Gerçek Adı Dizileri

Alperen Duymaz Son Yaz Akgün rolüne hayat vermektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Zemheri” dizisi Ayaz karakteri ile ekranlara gelmiştir.son yaz akgun resmi

Show Tv ekranlarında Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu gibi isimlerle baş rolü paylaştığı “Çarpışma” dizisinde Kerem karakteri ile büyük beğeni alan oyuncu kimdir detaylarla devam edelim.

Alperen Duymaz Kimdir? Kaç yaşında?

1992 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İkizler burcu olan oyuncu “Bodrum Masalı” adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu bu dizinin ardından “Acı Aşk” adlı dizide rol almıştır.zemheri dizisi alperen duymaz resmi “Diriliş Karatay: Son Selçuklu Destanı” adlı yapımda rol aldı. Kamera karşısına çıktığı ilk yapım ise “Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizi olmuştur. “Çukur” dizisinde Emrah Amir karakteri ile fenomen olan oyuncu son olarak “Çarpışma” dizisinde Kerem karakterine hayat vermiştir. 

Alperen Duymaz Boyu Kilosu Burcu

Başarılı oyuncu 1,84 boyunda ve 73 kilo olan oyuncu ikizler burcu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu