Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Arda Kimdir? Yağmur’un Arkadaşı

Son Yaz Arda kimdir, Son Yaz Arda gerçek adı nedir, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazımız tam size göre, sakın kaçırmayın!

Son Yaz Arda Kim?

Fox Tv ekranlarında her Cuma ekranlara gelen Son Yaz dizisinde Arda, Yağmur’un arkadaşlarından biridir. Adalet Sitesinde yaşayan Arda’nın diğer arkadaşları da Naz ve Kaan. Karizmatik bir genç olan Arda, oldukça sosyal biri. Eğlence denilince ilk akla gelenlerden biri olan Arda rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Son Yaz Arda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Sarp İkiler Son Yaz dizisinde Arda karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Hercai” dizisinde izlediğimiz oyuncu yeni sezonda Son Yaz dizisiyle ekranlara gelmektedir.son yaz arda resmi

1997 yılında dünyaya gelen oyuncu, İstanbul doğumludur. Radyo ve Televizyonculuk mezunu olan oyuncunun ilk rol aldığı dizisi Atv ekranlarında yayınlanan “Hercai” dizisi olmuştur. Dizide Nigar’ın askerden dönen, Yaren’e aşık olan oğlu Caner rolüyle dikkat çekmiştir.son yaz arda kimdir resmi

2021 yılının ilk gününde ekranlara gelen Son Yaz dizisinde Arda rolüne hayat veren oyuncu, Gaye Sökmen Ajans oyuncusudur.

Sarp İkiler Dizileri

  • Son Yaz (Arda) – 2021
  • Hercai (Caner) – 2019

Sarp İkiler Kaç Yaşında? (Son Yaz Dizisi Arda)

Genç oyuncu 23 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan oyuncu Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu