Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Dizisi Cihan Kimdir? Soner’in Abisi

Son Yaz Dizisi Cihan kimdir, Son Yaz Dizisi Cihan gerçek adı nedir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları sizlerle!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz dizisinde Cihan Bayraktar, Soner’in abisidir. Dizinin sert karakterlerinden biri olarak ekranlara gelecek olan Cihan rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat verecek!

Son Yaz Dizisi Cihan Gerçek Adı Dizileri

Sarp Levendoğlu Son Yaz dizisinde Cihan rolüne hayat vermektedir. “Savaşçı” dizisinde Haydar rolüyle hafızalara yer eden oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.son yaz dizisi cihan resmi

39 yaşında olan başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ekstrem sporlara oldukça ilgili olan oyuncu, liseye geçtiğinde İstanbul’a taşınmıştır.

Kültür Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Levendoğlu, başarılı yönetmen Mustafa Altınoklar’ın yeğenidir. Bu nedenledir ki kamera karşısına daha çok küçük yaşlarda geçmiştir.sarp levendoglu resmi

TRT ekranlarında çocukken rol alan oyuncu, dayısının yönetmenliğini yaptığı “O Şimdi Asker” dizisinde de adını duyurmuştur.

sarp leventoğlu resmi 6

Ardından “Lise Defteri” adlı yapımda rol alan oyuncu, “Emret Komutanım” adlı dizide Levent Üstteğmen rolü ile büyük beğeni almıştır.

Oyunculuk dışında yönetmenlik de yapmış olan oyuncu “Gece Gündüz” adlı yapımın yönetmenliğini üstlenmiştir.

Daha önce “Çınaraltı”, “Zeliha’nın Gözleri”, “Altın Kızlar”, “Kirli Beyaz”, “Mor Menekşeler”, “Böyle Bitmesin”, “Küçük Ağa”, “Ne Münasebet”, adlı yapımlarda rol alan oyuncu “Küçük ağa” dizisinde başrolü paylaştığı Birce Akalay ile 2014 senesinde nikah masasına oturdu ancak Ocak 2017’de boşandılar. İkili Son Yaz dizisinde yeniden birlikte rol almış olacaklar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu