Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kanalı

Son Yaz Oyuncuları Gerçek Adları

Yeni dizilere bir yenisi daha eklendi: Son Yaz. Kadrosunda Alperen Duymaz’ın yer alacağı Son Yaz dizisi oyuncuları kadrosu sizlerle!

Q3 Medya’nın yeni sezon için hazırladığı dizilerden bir tanesi olan Son Yaz dizisi çok yakında ekranlarda olacak. Cast çalışmaları henüz tamamlanmamış olan, kanalı ise belli olmayan Son Yaz dizisi netleşen oyuncular sizlerle.

Alperen Duymaz (Son Yaz Akgün)

Son Yaz dizisi erkek başrol oyuncusu olan Alperen Duymaz, son olarak Show Tv dizilerinden olan “Zemheri” dizisinde başrolde yer almış ve Ayaz karakterine hayat vermiştir.alperen duymaz resmi

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “Bodrum Masalı” dizisiyle herkesin dikkatini çeken Duymaz, “Acı Aşk” dizisinde rol almıştır.

“Tatlı Küçük Yalancılar” adlı dizi ile ekranlara merhaba diyen Alperen Duymaz, “Çukur” dizisinin Emrah Amiri olarak herkesçe tanınmıştır. Ardından “Çarpışma” dizisinde başrolde yer alan ve Kerem karakterine hayat veren oyuncunun yeni dizisi Son Yaz dizisi oldu.

Hafsanur Sancaktutan (Son Yaz Yağmur)

“Gülperi” dizisinde karşımıza çıkan ve oyunculuk sektörüne yakın zamanda adım atan Hafsanur 20 Mart 2000 doğumludur.hafsanur sancaktutan resmi

Henüz 20 yaşında olan Sancaktutan, ilk defa kamera karşısına 2018 yılında Gülperi dizisi ile başlamıştır. 

“Servet” isimli dizinin oyuncu kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Hafsanur Sancaktutan, yer aldığı dizilerde eleştirmenlerden tam not almayı başardı. Bu nedenle Show TV’nin çok önem verdiği Aşk Ağlatır dizisinde Ada karakteriyle başrolde yer almıştır.

Ali Atayali Ali Atay Ayla Dizisi Oyuncusu

Funda Eryiğit

funda eryigit kimdir resmi

Arif Pişkin

son yaz selcuk kimdir resmi

Listemiz güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu