Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Dizisi Sare Kimdir? Yaşı Dizileri

Son Yaz dizisi Sare kimdir, Son Yaz dizisi Sare gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı diyenler bu yazımızı sakın kaçırmayın!

Q3 medya yapımı Son Yaz yeni sezonuyla ekranlara gelecek. 3 yıl zaman atlamasının yaşanacağı dizide Sare karakteri diziye damga vuracak. Organize Suçlar İstihbarat Başkanlığı’nda görevli bir bayan olan Sare karakterine ise bakın hangi başarılı isim hayat verecek!

Son Yaz Dizisi Sare Gerçek Adı Dizileri

Son Yaz dizisinde Sare karakterine hayat veren güzel oyuncu Birce Akalay’dır. Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Son olarak “Babil” dizisinde İlay karakterine hayat vermiştir.son yaz dizisi sare kimdir resmi

Birce Akalay; Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde Tiyatro bölümünde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. bunun dışında, Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

2004 yılında ülkemizde düzenlenen Güzellik Yarışmasında Türkiye üçüncülüğü elde etmiş ve ardından ülkemizi Avrupa’da düzenlenen Güzellik Yarışmasında temsil etmiştir. Bu yarışmada da yarı finale kadar çıkmayı başarmıştır. Tescilli güzel Akalay, TV8 ve Star Tv’de spor spikerliği yaparak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. birce akalay resmi

2007 yılında “Kader” adlı dizide baş rolde yer almıştır. Yine aynı yıl “Senin Uğruna” adlı dizide baş rolde yer alan oyuncu, 2008 senesinde “Asi” adlı dizide rol almıştır. “Son Ders” filmiyle sinema sektörüne adım atan oyuncu 2009 yılında “Nefes” adlı sinema filminin oyuncu kadrosuna girmeyi başarmıştır.

Star Tv ekranlarının gençlik dizilerinden olan “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Hayat öğretmene hayat vermesi ile popüler bir oyuncu olmayı başarmış olan oyuncu, Kanal D ekranlarının  unutulmaz dizisi “Siyah Beyaz Aşk” adlı dizide Aslı karakterine hayat vermiştir. Bunun dışında Kanal D ekranlarında “Benimle Söyle” adlı ses yarışmasının 100 jüri arasına girmiştir.

“Babil” dizisi İlay rolüyle dikkat çeken oyuncu Son Yaz dizisinde Sare karakterine hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu