Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Eray Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Son Yaz Eray kimdir, Son Yaz Eray gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide rol aldı diye soranlar işte merak ettiklerinizin yanıtları!

Son Yaz Eray Kim?

Fox Tv ekranlarında 1 Ocak’ta başlayacak olan Son Yaz dizisinin sosyal genci olarak izleyeceğiz Eray karakterini.

Zengin bir ailenin fırlama, girişimci çocuğu. Ailesi eğlence mekânı işinde olduğu için çevresi geniş. Akgün ve Soner gibi mafyöz figürlerle İstanbul ortamlarında tanışmış. Şu an Çeşme’de yeni açtığı mekânın işletmesini yaparken yolları Akgün’le kesişecek.

Fırlama halleriyle dikkat çeken Eray rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat verecek!

Son Yaz Eray Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Yunus Narin Son Yaz dizisinde Eray karakterine hayat vermektedir. Rezzan Çankır Ajans oyuncusu olan Yunus Narin, daha önce “Sevgili Geçmiş” dizisinde Aras rolüyle ekranlara gelmişti.

Yunus Narin Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Yunus Narin 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü mezunudur.son yaz eray resmi

174 cm boyunda, 71 kg ağırlığında olan oyuncu “İstanbullu Gelin” dizisiyle ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. Oyuncu dizide Garip Bey’in gençliğine hayat vermiştir.yunus narin resmi

Ardından “Sevgili Geçmiş” dizisinde Aras rolüyle seyirciyle buluşan oyuncu yeni sezonda Fox Tv ekranlarında Cuma günü yayınlanacak olan Son Yaz oyuncu kadrosunda. Başarılı oyuncu Son Yaz dizisinde Eray karakteriyle ekranlara gelmektedir.

Yunus Narin Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu 31 yaşındadır.

Yunus Narin Dizileri ve Filmleri

  • Son Yaz (Eray) – 2021
  • Sevgili Geçmiş (Aras) – 2019
  • İstanbullu Gelin – 2017 / 2018

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu