Oyuncu Kadrosu

Son Yaz Kaan Kimdir? Serap’ın Oğlu


Son Yaz Kaan kimdir, Son Yaz Kaan gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Son Yaz Kaan Kim?

Cuma akşamlarının yeni dizisi Son Yaz dizisinde Yağmur’un sevgilisi Kaan rolü dikkat çekmekte.

Yağmur’un uzatmalı erkek arkadaşı… Annesi Serap ile beraber yaşıyor. Babası, Kaan küçükken ölmüş.

Olgun, aklı başında, dürüst, düşünceli, saygılı, sosyal, çevresi tarafından sevilen, başarılı, parlak, özgüvenli, sevgisini göstermekten gocunmayan, çalışkan, sakin görünen ama aslında gerçek duygularını hep içine atan, sportif, idealist, yakışıklı genç bir çocuk…

Bu sene liseden mezun olmuş. Üniversiteye gidip, babası gibi hukuk fakültesinde okuyup, hâkim olmak istiyor. Her türlü sporla içli dışlı… Modern bir tarzı var. Annesi Serap, lüks yaşamayı sevdiği için oğlunu pahalı hediyelerle şımartıyor. Çok bakımlı…

son yaz kaan resmiSon Yaz dizisinde Yağmur’un  sevgilisi Kaan rolüne hayat veren oyuncu ise bakın kim!

Son Yaz Kaan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Erdem Şanlı Son Yaz dizisinde Kaan karakterine hayat vermektedir. Erdem Şanlı, 1996 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan başarılı oyuncu ilk olarak Kanal D ekranların da yayınlanan “Vatanım Sensin” isimli dizi ile dizi macerasına başlamıştır. Oyunculuk üzerine Ünal Silver ve Barış Yıldız’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlk defa çıktığı “Vatanım Sensin” isimli dizideki gösterdiği başarısı ile yeni dizilerin de kapılarını açmıştır. erdem sanli resmi“Avlu” dizisinde Ertan Saban’ın canlandırdığı karakterin gençliğini canlandıran oyuncu daha sonra Atv ekranlarının sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Burak Sergen’ın canlandırdığı mafya babasının küçük oğlu olan Dinçer rolüyle diziye dahil oldu. Ardından “Yasak Elma” dizisinde Aksel rolüyle sevenleriyle buluşan oyuncu Son Yaz dizisinde Kaan karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu